Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Εντάξει αν και οπως πολύ σωστά όλοι γράψατε με τα οπλα πλάκες δε γίνονται προφανώς και είναι φίλοι μεταξύ τους και σήκωνε τετοια πλάκα
Ακριβώς αυτό .Φαινεται κιόλας.
Απλώς γενικά αναφέρθηκα επειδή γραφτηκε κάτι για κοτσιφες ,και να τον έχεις απέναντι κλπ...
Εχω δει κάποιους τυπικούς που είναι όχι απλά άσχετοι με τον χειρισμό των όπλων αλλά άκρως επικίνδυνοι.
 
Το να πέρνει την περιουσία του φιλου σου και να φέρεσαι έτσι μόνο φίλο σου δεν τον θεωρείς. Σκέψου πως θα φερθεί αυτό το κορμί στην οικογένεια σου όταν ο φίλος θα έχει ανάγκη.
Στον αγύριστο να πάει ο κοπρίτης.
 
Και καλά το ( καλώς χειριστείς ) δεν μου λέει κάτι εμένα,. έχω δει να την πατάνε από την σιγουριά τους. Τα όπλα πρέπει να τα σέβεσαι. Γιατί δεν είναι νερό μπιστολα. Μια φορά θα γίνει η στραβή. Αν ήθελε να του κάνει πλάκα να τον γαργαλουσε. Με τον κάθε πυροβολημένο. Ρε ουστ.
 
Γιατί είναι στραβή η ουρά εκεί που Μπένη το μπιστονη, και από ότι βλέπω το έχουν ζεστάνει για να το ξεβιδοσουν και στραβοσε.
Το στραβωσαν για να δώσουν καστ.
Μπορεί να το πέτυχαν εκεί αλλά για να ρίξει δεύτερη θα θέλει αίτηση χαρτοσημασμενη!😢
 
Είναι τα γιατροσόφια των κοντακάδων. Έχει καεί και η δική μου γούνα.
Λάθος κάνεις και παραπλανάς και τον κόσμο άθελά σου.

Είναι η ασχετοσύνη και η ανικανότητα αυτών που παριστάνουν τους κοντακάδες.
 
Λάθος κάνεις και παραπλανάς και τον κόσμο άθελά σου.

Είναι η ασχετοσύνη και η ανικανότητα αυτών που παριστάνουν τους κοντακάδες.
Γιατί παραπλανώ τον κόσμο? Αλήθεια δε λέω? Εξάλλου δεν υπάρχει διπλωματούχος κοντακάς για να ξεχωρίσει από αυτούς που τον παριστάνουν και κανείς είτε οπλουργός είτε κοντακάς είτε οτιδήποτε δηλώνει, δε δίνει εγγύηση για τις εργασίες και παρεμβάσεις που κάνει.
 
Back
Top