Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Το bell για υδρόβια για πες πως το βλέπεις για απόγευμα προς σούρουπο καρτέρι σε γκιολες θα με ικανοποιήσει; Εσύ που το έχεις δοκιμάσει ;
Εγώ κυνηγάω τσίχλες και όταν μίλησα με τον Σωτηρόπουλο του ζήτησα τσοκ μέχρι τα 25-30 μέτρα και μου πρότεινε αυτό.
 
Ο Σωτηρόπουλος έχοντας μιλήσει παλαιότερα μαζί του ο άνθρωπος είναι εξυπηρετικοτατος ψάχνοντας για την ssport τότε κάτι συγκεκριμένο μάλιστα μου είχε πει αυτό θα σου κάνει τη δουλειά αλλά αν το έχει κάποιος φίλος δοκιμασετο στο όπλο σου να το δεις και σίγουρα πριν μου το παραγγείλεις ,πράγμα που δεν στο λένε συχνά γιατί είχαμε κάνει κουβέντα πάνω από ένα τέταρτο στο τηλέφωνο.Το εκτίμησα ιδιαίτερα αυτό .Το bell θέλει γρ είτε σε ψιλά είτε σε χονδρά διότι είναι πολύ ανοιχτό ασχέτως τι ρίχνει ο κάθε ένας καλό σε ψιλό να ρίχνεις με 32+ και σε χοντρό με 36+ .Ειδικά αν θέλεις βολές στα όρια του των 25 μέτρων επιτυχημένες
 
Φίλοι μου αγαπημένοι,επανέρχομαι δυνατος μετά από μια καλή επέμβαση ρουτίνας (ισχυο). Καλές όλες οι απόψεις των φίλων κ οι πληροφορίες του Γιάννη που τόσο πολύ ψάχνεται για το καλύτερο αποτέλεσμα. Κ Beretta k Benelli είναι κορυφή.Μπορει να έδιωξα την Α400 μέσα στην ίδια σεζόν γιατί δεν τα βρήκα μαζί της,ομολογησα όμως η βλητικοτητα της μου άρεσε πολύ,όμως οι 3 benelli μου κάθονται καλύτερα στο πολύ γρήγορο.τωρα γιατί ψαχνόμαστε τόσο πολύ για τους κωνους?ξέρω από ψαγμένους Ότι Α400 extreme plus έχει πολύ καλύτερο κώνο από S.B.3.να πω κάτι όμως με το φτωχό μου μυαλό.υπαρχουν βιντεακια με Rizinni s.p. cal 36 που τα πράσινα κατεβαίνουν στουπιά.κ ο φίλος στην Ιταλία που ρίχνει συνέχεια με benelli crio cal 28 τρυγόνια κ φασσες κ κάνει κηδείες.αρα εγώ προσωπικά μετά από 45 χρόνια στα βουνά αρκούμαι πλήρως στο εργοστασιακό 12αρι.
Περαστικα...... καλη αναρρωση!!!!
 
Το bell για υδρόβια για πες πως το βλέπεις για απόγευμα προς σούρουπο καρτέρι σε γκιολες θα με ικανοποιήσει; Εσύ που το έχεις δοκιμάσει ;
Σκούπα, το κυνηγάω στα υδρόβια απογευματινό, με 6 αρακια, 32 γραμμάρια. Σαροματια στα φαντάσματα.
 
Σε τι αποστάσεις περίπου ;
Παναγιώτη νωρίς στο χαλουπομα, που σου επιτρέπει να βλέπεις μέχρι 25 - 30 μέτρα το πολύ. Μετά όσο σκοτεινιάζει και βλέπεις πολύ πιο κοντά, με το ζόρι στα 20 μέτρα , και πιο κοντά από τα 20, και τουφεκας σκιές και να μην είσαι καλά επάνω του πέφτουν πατσαβούρα. Εγώ δεν το αλλάζω στα απογευματινά είναι εργαλείο.
 
Μεγάλο πρόβλημα αυτά τα όπλα, τα λες και νεροσωλήνες, γκλίτσες, στυλιάρια, κοκ
Είναι photoshop το βραβείο
Την πήρες γραμμή την δουλειά
Βρήκα το γνήσιο χωρίς καθόλου photoshop και το ανεβάζω πρός αποκατάσταση της αλήθειας
Screenshot_20240626-212227_Chrome~2.jpg
 
Back
Top