Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Αυτο δε που ειναι απολυτως βεβαιο, ειναι οτι, μεγαλωνοντας, θα φυγει καθε διαθεση "ανταγωνισμου" και ενα απλο Baikalaki, με απλους
και δισκανδαλο, θα γινει ο μονιμος συντροφος σας στις εξορμησεις σας που πλεον θα τις βλεπετε με "αλλο ματι"...;)
Και αυτό έχει ιδιαίτερη αξία όταν λέγεται από ανθρώπους που έχουν περάσει από τα χέρια τους οπλάρες!
 
Υπομονή κάνω με τους εδώ συναδέλφους σου που μου είπανε 15 μέρες για την άδεια αγοράς κι έχω τη Φεράρι παρκαρισμένη στο μαγαζί μαμω τη τύχη μου.εχε χάρη που ήταν μέσα ένα κοριτσάκι λουκούμι κι έκανα κοκοκο.αχνα δεν έβγαλα ωιμε
Ρε Ευρι, .....δεν κρατιεμαι λεβεντη μου, θα το πω, κι ας μας διαβαζουν πολλοι, δεν αντεχω αλλο....
Βαλε μια κατακοκκινη Φεραρι στο λογοτυπο σου και ...αστο, ξεχασε το ρε παιδι μου, μην μπαινεις στον κοπο...
Ετσι κι αλλοιως, το μ2, αντε μεχρι την 28η Οκτωβρη να καθησει, αντε πες κανα εξαμηνο το πολυ...
Βαλε εσυ Φεραρι να εισαι κατοχυρωμενος, αφου ετσι κι αλλοιως και το επομενο Φεραρι θα το βαπτισεις.... .yelling.

Παιδια να φευγω πριν το δει, χαρηκα παρα πολυ...
 
Τι διαφορα εχει το κλειστρο?Αναφερεις "κλειστρο απο raffaello" γιατι η προηγουμενη τι κλειστρο εχει?
Δε ξέρω αν αναφέρεται στο καινούργιο κλείστρο που διαφημίζουν ότι έχουν εξαλείψει το κλικ είναι πιο γρήγορο και το ονομάζουνε easy locking τ οποίο λέει κλειδώνει απ' όπου κι αν το αφήσεις.συντομα θα τα μάθουμε όλα αυτά αν ισχυουν
 
Παρε την παλια στα 1100 και αστην αυτη...αν αντεχει ο ωμος σου ειναι σουπερ....και αν εχει δυσπεψια υπαρχει φαρμακο...
Δεν περνω τίποτα 😂
ίδιο σχέδιο πάπιας με την συνθετική Μ2 του φίλου monoplastika
Όμορφη είναι παντός αλλά η παπιά στα ραφαελο δεν βολεύει στο χέρι έχει γωνίες
Ντιζάιν στα ξύλα, θύρα γεμίσματος απόθήκης, κλείστρο από τις raffaello . Αυτά είδα να έχουν αλλάξει.
Κακός έπρεπε και σε 71εκ να βγαίνει
 
Δε ξέρω αν αναφέρεται στο καινούργιο κλείστρο που διαφημίζουν ότι έχουν εξαλείψει το κλικ είναι πιο γρήγορο και το ονομάζουνε easy locking τ οποίο λέει κλειδώνει απ' όπου κι αν το αφήσεις.συντομα θα τα μάθουμε όλα αυτά αν ισχυουν
Αυτο σκεφτηκα και εγω μετα μηπως εννοει αυτο το "αντικλικ" κλειστρο....αλλιως νομιζω οτι ολες οι benelli φορανε το ιδιο κλειστρο....
 
Τι διαφορα εχει το κλειστρο?Αναφερεις "κλειστρο απο raffaello" γιατι η προηγουμενη τι κλειστρο εχει?
Το "νέο" κλείστρο ξεκίνησε στις rafaello νομίζω, οι m2, modefeltro κτλ είχαν το παλιότερης έκδοσης. Το νέο κλείστρο απ όπου κι αν το αφήσεις θα κλείσει, κι ας είναι 1 χιλιοστό τραβηγμένο πίσω. Απλά ανανεώθηκε, άλλαξε η Μ2 και έβαλαν τα νεα κλείστρα
 
Back
Top