Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
μαθαίνω διάβαζε μήπως μάθεις κάτι παραπάνω δεν τα βάζω με κανέναν μη θιγεσαι να σας ξυπνήσω προσπαθώ να μη σερνεστε από το καπιστρι πισω από τίποτε .Και με το φλομπερακι πέφτουν να ξέρεις κάποια σε 15 μέτρα κάποια σε 40 μέτρα

Επειδή έχεις τόσες γνώσεις γιαννη και ξέρεις τα βλητικα μυστικά της σωστής κάνης καλύτερα θα ήταν αντί να προσπαθείς να ξυπνάς εμάς τους αδαής να κάνεις ένα ταξιδακι ουρμπινο και να διδαξεις τους εκεί μάλλον άσχετους τι ακριβώς χρειάζεται για να κάνουν τη μπενελι να σκοτώνει ποιοτικα και με τον σωστό αυλό φυσικα
Η μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες διδάχθηκε αν και αργά η bereta και πλέον είναι 18.6 σιγά-σιγά εκεί θα φτασουν όλοι από 18.5 και πάνω που το φώναζαν οι Άγγλοι τουλάχιστον στον αυλό εδώ και αρκετές δεκάδες χρόνια .Ζητώ συγνώμη για το σφαξι.μο με το μαχαίρι με τα γραφόμενα μου δεν ισχύουν για ολους αλλά όποιος δε συμφωνεί δεν είναι ανάγκη να κοροϊδεύει εγώ δε το κάνω απλά απαντώ και δε με νοιάζει κιόλας αν συμφωνεί κάποιος η οχι ούτε τα ξέρω όλα .Ερώτηση γνωρίζω τουλάχιστον 5 άτομα που ασχολουνται όλοι σοβαρά με το θέμα όπλου κάποιοι εινάι και σκοπευτες έχουν όλοι φράγκα να αγοράσουν ότι θελουν ψαχνουν πάνε εξωτεριμο κάθε χρόνο για κυνήγια και καείς δεν κυνηγά με benelli και δε μου κάθετε καλά να προσπαθώ να πείσω τον εαυτό μου ότι αυτό είναι το καλύτερο όπλο που αυτοί δε το προτιμούν χωριά τις δικές μου διαπιστώσεις και εμπειρία που κάποιος γράφει θεωρία ξέρω και δε κυνηγάω αν γράψω πόσα θηράματα έχω σκοτώσει και κάποιες αναλογίες φυσιγγίων ανά θήραμα κάποιες μέρες όπως και το πόσα ψάρια έχω βγάλει θα είναι μια μεγάλη απρέπεια .Έτσι λοιπόν γράφω λίγο σκληρά κάποιες φορές διότι εγώ παιδιά δεν είναι έμπορος να σας έχω και να με έχετε ανάγκη ούτε οπλουργος, ούτε δάσκαλος και σκοπευτής να σκέπτομαι να χαϊδεύω κανέναν μην χαλάσουμε σχέσεις διότι μπορεί να κρύβετε από πίσω συμφερον γράφω ότι βλεπω αντιλαμβανομαι και πιστεύω .Δεν έχω καμία σχέση και οικονομική συναλλαγή με κανέναν μόνο με τη δουλειά μου φίλους πολλούς κυνηγούς γνωστούς άγνωστους .Αν βλέπω λάθος λάθος βλέπουν και κάποιοι που εμπιστεύεστε να σας μάθουν να ρίχνετε η να σας βελτιώσουν τα οπλα για όσους το κάνετε.
 
Η μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες διδάχθηκε αν και αργά η bereta και πλέον είναι 18.6 σιγά-σιγά εκεί θα φτασουν όλοι από 18.5 και πάνω που το φώναζαν οι Άγγλοι τουλάχιστον στον αυλό εδώ και αρκετές δεκάδες χρόνια .Ζητώ συγνώμη για το σφαξι.μο με το μαχαίρι με τα γραφόμενα μου δεν ισχύουν για ολους αλλά όποιος δε συμφωνεί δεν είναι ανάγκη να κοροϊδεύει εγώ δε το κάνω απλά απαντώ και δε με νοιάζει κιόλας αν συμφωνεί κάποιος η οχι ούτε τα ξέρω όλα .Ερώτηση γνωρίζω τουλάχιστον 5 άτομα που ασχολουνται όλοι σοβαρά με το θέμα όπλου κάποιοι εινάι και σκοπευτες έχουν όλοι φράγκα να αγοράσουν ότι θελουν ψαχνουν πάνε εξωτεριμο κάθε χρόνο για κυνήγια και καείς δεν κυνηγά με benelli και δε μου κάθετε καλά να προσπαθώ να πείσω τον εαυτό μου ότι αυτό είναι το καλύτερο όπλο που αυτοί δε το προτιμούν χωριά τις δικές μου διαπιστώσεις και εμπειρία που κάποιος γράφει θεωρία ξέρω και δε κυνηγάω αν γράψω πόσα θηράματα έχω σκοτώσει και κάποιες αναλογίες φυσιγγίων ανά θήραμα κάποιες μέρες όπως και το πόσα ψάρια έχω βγάλει θα είναι μια μεγάλη απρέπεια .Έτσι λοιπόν γράφω λίγο σκληρά κάποιες φορές διότι εγώ παιδιά δεν είναι έμπορος να σας έχω και να με έχετε ανάγκη ούτε οπλουργος, ούτε δάσκαλος και σκοπευτής να σκέπτομαι να χαϊδεύω κανέναν μην χαλάσουμε σχέσεις διότι μπορεί να κρύβετε από πίσω συμφερον γράφω ότι βλεπω αντιλαμβανομαι και πιστεύω .Δεν έχω καμία σχέση και οικονομική συναλλαγή με κανέναν μόνο με τη δουλειά μου φίλους πολλούς κυνηγούς γνωστούς άγνωστους .Αν βλέπω λάθος λάθος βλέπουν και κάποιοι που εμπιστεύεστε να σας μάθουν να ρίχνετε η να σας βελτιώσουν τα οπλα για όσους το κάνετε.
Άκουσε λίγο.εδω κανείς δεν έχει συμβόλαιο με κανένα κι αυτά εγώ έχω το καλύτερο το μακρύτερο και το πιω ωραιο εμένα προσωπικα δεν με αγγίζουν.η διαφωνία μου είναι στο σκοτώνει αλλά δε σκοτώνει σκοτώνει έτσι αλλά όχι γιουβέτσι και τέτοια.δεν μίλησα ποτέ για βλητική υπεροχή για καλύτερη κανη κ.λ.π.αλωστε αυτά ούτε που μ ενδιαφέρουν ούτε μου λένε κάτι καθώς ο μέσος κυνηγός τον οποίο εκεί με τοποθετώ δεν πρόκειται ποτέ να καταλάβει τη διαφορά μια χρωμιωμενες από μιας αχρωμιωτος ούτε ένα φυσίγγι αν είναι αργό η γρήγορο μέχρι τα 30 μέτρα επειδή μίλησες για σκοπευτές θα σου μιλήσω για τον Γιώργο το σαλαβαντακη τον οποιο νιώθω πολύ τυχερός που τον γνωρίζω κι επίσης τον θεωρώ έναν από τους κορυφαίους στον κόσμο αθλητές του σκητ.ο Γιώργος λοιπόν στα χρόνια του ως αθλητής είχε συμβόλαιο με τη Μπερέτα.πολλες εταιρίες προσπάθησαν όπως η περατσι να τον εντάξουν στο δυναμικό τους αλλά ποτέ δεν έφυγε από τη Μπερέτα.επειδη είναι και κυνηγός κυνηγάει αποκλειστικά με Μπερέτα λόγω του παρελθόντος του αλλά και επειδή τώρα στα παιδιά που προπονεί είναι χορηγός.ο Γιώργος λοιπόν έχει στα χέρια του όλα τα dt αλλα από έπαθλα αλλά από δώρα όπως επίσης 692 και 694.σρο κυνήγι χρόνια τώρα όμως πάει με τη 391 τη greystone με 18,2 αυλό και δεν τη βγάζει απ' τα χέρια του.τραβα λοιπόν και πες στον σαλαβαντακη για κώνους κανες αυλούς και άλλα τέτοια ωραία.το πολύ πολύ επειδή ξέρω τι θ απαντήσει ν αρπάξεις το αρπάξεις δεν είναι προσωπικό φυσικά μια χρισοσταθμιση μέχρι την Αλάσκα.οταν μιλάς λοιπόν για σκοπευτές θα λαμβάνεις υπ όψη σου και χορηγούς και με ποιους συνεργάζονται κ.τ.λ
 
Άκουσε λίγο.εδω κανείς δεν έχει συμβόλαιο με κανένα κι αυτά εγώ έχω το καλύτερο το μακρύτερο και το πιω ωραιο εμένα προσωπικα δεν με αγγίζουν.η διαφωνία μου είναι στο σκοτώνει αλλά δε σκοτώνει σκοτώνει έτσι αλλά όχι γιουβέτσι και τέτοια.δεν μίλησα ποτέ για βλητική υπεροχή για καλύτερη κανη κ.λ.π.αλωστε αυτά ούτε που μ ενδιαφέρουν ούτε μου λένε κάτι καθώς ο μέσος κυνηγός τον οποίο εκεί με τοποθετώ δεν πρόκειται ποτέ να καταλάβει τη διαφορά μια χρωμιωμενες από μιας αχρωμιωτος ούτε ένα φυσίγγι αν είναι αργό η γρήγορο μέχρι τα 30 μέτρα επειδή μίλησες για σκοπευτές θα σου μιλήσω για τον Γιώργο το σαλαβαντακη τον οποιο νιώθω πολύ τυχερός που τον γνωρίζω κι επίσης τον θεωρώ έναν από τους κορυφαίους στον κόσμο αθλητές του σκητ.ο Γιώργος λοιπόν στα χρόνια του ως αθλητής είχε συμβόλαιο με τη Μπερέτα.πολλες εταιρίες προσπάθησαν όπως η περατσι να τον εντάξουν στο δυναμικό τους αλλά ποτέ δεν έφυγε από τη Μπερέτα.επειδη είναι και κυνηγός κυνηγάει αποκλειστικά με Μπερέτα λόγω του παρελθόντος του αλλά και επειδή τώρα στα παιδιά που προπονεί είναι χορηγός.ο Γιώργος λοιπόν έχει στα χέρια του όλα τα dt αλλα από έπαθλα αλλά από δώρα όπως επίσης 692 και 694.σρο κυνήγι χρόνια τώρα όμως πάει με τη 391 τη greystone με 18,2 αυλό και δεν τη βγάζει απ' τα χέρια του.τραβα λοιπόν και πες στον σαλαβαντακη για κώνους κανες αυλούς και άλλα τέτοια ωραία.το πολύ πολύ επειδή ξέρω τι θ απαντήσει ν αρπάξεις το αρπάξεις δεν είναι προσωπικό φυσικά μια χρισοσταθμιση μέχρι την Αλάσκα.οταν μιλάς λοιπόν για σκοπευτές θα λαμβάνεις υπ όψη σου και χορηγούς και με ποιους συνεργάζονται κ.τ.λ
Εύρη.. η greystone είναι μια κατηγορία από μόνη της δηκα της τσοκ κωννο πολύ μεγάλο και αυλό μικρό .....και απλές θαλάμες.....και για τέλειονουμε με της μαλακίες δεν υπάρχει οπλο που να μην σκοτωνη....απλά μερικά όπλα σκοτώνουν καλητερα ....
 
Εχθές έπιασα στα χέρια μια diamond.για μένα η τιμή της υπερβολική στα 2 κάτι.εργονομια δεν συζηταμε φοβερή ποιότητα πλαστικών άψογες εφαρμογές εκπληκτικό ζύγισμα αυλός 18,5 αλλά δεν με τράβηξε τ όπλο κάτι δε μου έκανε.πιθανως να μου έφταιγε ότι δεν έχει υπερηψωμενη κι εκεί μπαίνει το προσωπικό καθαρά γουστο
Ιδέες "κακές" έβαλες στο μυαλό μου.....
 
Άκουσε λίγο.εδω κανείς δεν έχει συμβόλαιο με κανένα κι αυτά εγώ έχω το καλύτερο το μακρύτερο και το πιω ωραιο εμένα προσωπικα δεν με αγγίζουν.η διαφωνία μου είναι στο σκοτώνει αλλά δε σκοτώνει σκοτώνει έτσι αλλά όχι γιουβέτσι και τέτοια.δεν μίλησα ποτέ για βλητική υπεροχή για καλύτερη κανη κ.λ.π.αλωστε αυτά ούτε που μ ενδιαφέρουν ούτε μου λένε κάτι καθώς ο μέσος κυνηγός τον οποίο εκεί με τοποθετώ δεν πρόκειται ποτέ να καταλάβει τη διαφορά μια χρωμιωμενες από μιας αχρωμιωτος ούτε ένα φυσίγγι αν είναι αργό η γρήγορο μέχρι τα 30 μέτρα επειδή μίλησες για σκοπευτές θα σου μιλήσω για τον Γιώργο το σαλαβαντακη τον οποιο νιώθω πολύ τυχερός που τον γνωρίζω κι επίσης τον θεωρώ έναν από τους κορυφαίους στον κόσμο αθλητές του σκητ.ο Γιώργος λοιπόν στα χρόνια του ως αθλητής είχε συμβόλαιο με τη Μπερέτα.πολλες εταιρίες προσπάθησαν όπως η περατσι να τον εντάξουν στο δυναμικό τους αλλά ποτέ δεν έφυγε από τη Μπερέτα.επειδη είναι και κυνηγός κυνηγάει αποκλειστικά με Μπερέτα λόγω του παρελθόντος του αλλά και επειδή τώρα στα παιδιά που προπονεί είναι χορηγός.ο Γιώργος λοιπόν έχει στα χέρια του όλα τα dt αλλα από έπαθλα αλλά από δώρα όπως επίσης 692 και 694.σρο κυνήγι χρόνια τώρα όμως πάει με τη 391 τη greystone με 18,2 αυλό και δεν τη βγάζει απ' τα χέρια του.τραβα λοιπόν και πες στον σαλαβαντακη για κώνους κανες αυλούς και άλλα τέτοια ωραία.το πολύ πολύ επειδή ξέρω τι θ απαντήσει ν αρπάξεις το αρπάξεις δεν είναι προσωπικό φυσικά μια χρισοσταθμιση μέχρι την Αλάσκα.οταν μιλάς λοιπόν για σκοπευτές θα λαμβάνεις υπ όψη σου και χορηγούς και με ποιους συνεργάζονται κ.τ.λ
Θα συμφωνήσω μαζί σου αλλά κυνηγα με όπλο σπάνιο εξειδικευμένο .Γιατί δε τον ρωτάς εγώ τους έχω ρωτήσει όσους ξέρω γιατί δεν εκθειάζουν ένα άλλο ντουφέκι αυτό που είναι νουν ένα στις πωλήσεις έστω και από πίσω στα κρυφά?
 
Ας πω και εγώ την γνώμη μου . Πότε δε ασχολήθηκα, με κώνους, αυλούς, γεωμετρίες και τα σχετικά.....σας διαβάζω και δεν ξέρω τη τύφλα μου. Αφτερ μάρκετ τσοκ αγόρασα στα 53 μου, ποιο πολλή επηρεάστηκα από τα λεγόμενα κάποιων...αλλά για να είμαι ειλικρινής είδα καλύτερα αποτελέσματα στις μακρινές τουφεκιές....όταν αγόρασα το 725 sport μου έλεγε ένας κάνα 10 λεπτο για τον διεύρυνενο αυλο, το κώνο......και του απαντάω...εεε και; Τώρα όσο αφορά τη super ,, Vinci που απέκτησα πρόσφατα, είχα ρίξει με μία Vinci super sport στο σκοπευτήριο και κόλλησα με αυτό το όπλο...... ποτέ δεν έφυγε από το μυαλό μου...μου πήρε 2 χρόνια αλλά την απέκτησα.....για άλλους όμορφο για άλλους όχι..... εμένα μου φτάνει που τη βλέπω, τη κρατάω και μ'αρεσει..... σεβαστές όλες οι γνώμες αλλά εγώ τη πλήρωσα, εγώ θα τη λουστώ..... σκοτώνει δε σκοτώνει εμένα μου αρέσει......και τελική αυτό μετράει.....ας έχουμε χρόνο και θυραματα και ας μην τα σκοτώσουμε όλα......
Συγνώμη για τον όγκο του μυνηματος.....
 
Ιδέες "κακές" έβαλες στο μυαλό μου.....
Θα σου πω κάτι που το κατάλαβα αργά αλλά τουλάχιστον το κατάλαβα.αν κάτι το γουστάρεις πολύ και μπορείς να το αποκτήσεις απόκτησε το γιατί η ζωή δυστυχώς είναι πολύ μικρή δε ξέρεις τι ξημερώνει και απωθημένα δε κάνει να μενουνε
 
Αυτό κάνω και εγώ και συμφωνώ μαζί σου..Και από την δουλειά που κάνω ξέρω πολύ καλά την φράση δεν ξέρεις τι σου ξημερώνει...
Αλλά.. (κάτσε έχουμε και αλλά) Μια οι υπερυψωμενες ρίγες από εσένα μια τα hart ρούχα από τον @kurtzhaar Χρύσανθο το Γκοοουυυυ από την κυρα δεν το γλυτωνω απόψε!!! 😂
 
Ας πω και εγώ την γνώμη μου . Πότε δε ασχολήθηκα, με κώνους, αυλούς, γεωμετρίες και τα σχετικά.....σας διαβάζω και δεν ξέρω τη τύφλα μου. Αφτερ μάρκετ τσοκ αγόρασα στα 53 μου, ποιο πολλή επηρεάστηκα από τα λεγόμενα κάποιων...αλλά για να είμαι ειλικρινής είδα καλύτερα αποτελέσματα στις μακρινές τουφεκιές....όταν αγόρασα το 725 sport μου έλεγε ένας κάνα 10 λεπτο για τον διεύρυνενο αυλο, το κώνο......και του απαντάω...εεε και; Τώρα όσο αφορά τη super ,, Vinci που απέκτησα πρόσφατα, είχα ρίξει με μία Vinci super sport στο σκοπευτήριο και κόλλησα με αυτό το όπλο...... ποτέ δεν έφυγε από το μυαλό μου...μου πήρε 2 χρόνια αλλά την απέκτησα.....για άλλους όμορφο για άλλους όχι..... εμένα μου φτάνει που τη βλέπω, τη κρατάω και μ'αρεσει..... σεβαστές όλες οι γνώμες αλλά εγώ τη πλήρωσα, εγώ θα τη λουστώ..... σκοτώνει δε σκοτώνει εμένα μου αρέσει......και τελική αυτό μετράει.....ας έχουμε χρόνο και θυραματα και ας μην τα σκοτώσουμε όλα......
Συγνώμη για τον όγκο του μυνηματος.....
Ότι σε ευχαριστεί συνονόματε έχει σημασία δεν υπάρχει κάποιος που να ισχυρίζεται ότι το ντουφέκι δε σκοτώνει, προσωπικά αν και παρεξηγούνται τα γραφόμενα μου έχω πει ότι όλα σκοτώνουν κανένα δεν είναι ίδιο με το άλλο μπορεί και σε δύο όπλα της ίδια εταιρίας να δεις διάφορες όπως και σε δύο φυσίγγια από το ίδιο κουτί απλά κάποιες εταιρίες βγάζουν κανες που διαχειρίζονται καλύτερα τις γομώσεις γιατί και πως γίνετε δικό τους θέμα εμείς γράφουμε τι βλέπουμε πως το εκλαμβάνουμε αυτό και κάνουμε υποθέσεις με βάση τα στοιχεία που μας δίνουν για το πώς τις κατασκευάζουν και τι γεωμετρίες έχουν αν και το δεύτερο με ένα αυλομετρο και ένα παχύ μέτρο το βρίσκεις και μόνος σου με ελάχιστες αποκλίσεις.Προς θεού κανένα ντουφέκι δεν είναι για πέταμα έχω κυνηγήσει και φέρει κοντάκια στα μέτρα μου σε όπλα του κιλού κυριολεκτικά.Πηρες αυτό που γουστάρεις και καλά έκανες και εγώ γουστάρω το browning synergy αλλά άκουσα σχόλια απο ποιο γνώστες από εμένα αρνητικά δεν τους κακοχαρακτηρισα απλά τα έβαλα στην άκρη του μυαλού αν ποτέ το πάρω να ξέρω τι θα περιμένω μπορεί και να μην τα συναντήσω στα χέρια μου αυτά που άκουσα , μπορεί και να το πάρω δικό μου, χαίρομαι όμως ότι βρέθηκε και κάποιος και μου είπε υστερεί εκεί και εκεί .Κατά την άποψη του ,εξάλλου απόψεις ανταλασουμε δεν είναι κάποιος όπλο κατασκευαστής ούτε βλητικος,ούτε καν οπλουργος θα τολμούσα να πω .Έχουμε δυστυχώς περάσει στην εξειδίκευση σε όλα κάτι το οποίο μπορεί και να μην είναι και τόσο καλό σε όλους τους τομείς.Αν είχα μεγάλη άνεση θα είχα 100 ντουφέκια από όλες τις μάρκες αυτό είναι σίγουρο.
 
Last edited:
Ας πω και εγώ την γνώμη μου . Πότε δε ασχολήθηκα, με κώνους, αυλούς, γεωμετρίες και τα σχετικά.....σας διαβάζω και δεν ξέρω τη τύφλα μου. Αφτερ μάρκετ τσοκ αγόρασα στα 53 μου, ποιο πολλή επηρεάστηκα από τα λεγόμενα κάποιων...αλλά για να είμαι ειλικρινής είδα καλύτερα αποτελέσματα στις μακρινές τουφεκιές....όταν αγόρασα το 725 sport μου έλεγε ένας κάνα 10 λεπτο για τον διεύρυνενο αυλο, το κώνο......και του απαντάω...εεε και; Τώρα όσο αφορά τη super ,, Vinci που απέκτησα πρόσφατα, είχα ρίξει με μία Vinci super sport στο σκοπευτήριο και κόλλησα με αυτό το όπλο...... ποτέ δεν έφυγε από το μυαλό μου...μου πήρε 2 χρόνια αλλά την απέκτησα.....για άλλους όμορφο για άλλους όχι..... εμένα μου φτάνει που τη βλέπω, τη κρατάω και μ'αρεσει..... σεβαστές όλες οι γνώμες αλλά εγώ τη πλήρωσα, εγώ θα τη λουστώ..... σκοτώνει δε σκοτώνει εμένα μου αρέσει......και τελική αυτό μετράει.....ας έχουμε χρόνο και θυραματα και ας μην τα σκοτώσουμε όλα......
Συγνώμη για τον όγκο του μυνηματος.....
Οοοοοοοχιιι δεν το δεχόμαστε.Παρε άλλο και ξαναστείλε🤪
 
Ας πω και εγώ την γνώμη μου . Πότε δε ασχολήθηκα, με κώνους, αυλούς, γεωμετρίες και τα σχετικά.....σας διαβάζω και δεν ξέρω τη τύφλα μου. Αφτερ μάρκετ τσοκ αγόρασα στα 53 μου, ποιο πολλή επηρεάστηκα από τα λεγόμενα κάποιων...αλλά για να είμαι ειλικρινής είδα καλύτερα αποτελέσματα στις μακρινές τουφεκιές....όταν αγόρασα το 725 sport μου έλεγε ένας κάνα 10 λεπτο για τον διεύρυνενο αυλο, το κώνο......και του απαντάω...εεε και; Τώρα όσο αφορά τη super ,, Vinci που απέκτησα πρόσφατα, είχα ρίξει με μία Vinci super sport στο σκοπευτήριο και κόλλησα με αυτό το όπλο...... ποτέ δεν έφυγε από το μυαλό μου...μου πήρε 2 χρόνια αλλά την απέκτησα.....για άλλους όμορφο για άλλους όχι..... εμένα μου φτάνει που τη βλέπω, τη κρατάω και μ'αρεσει..... σεβαστές όλες οι γνώμες αλλά εγώ τη πλήρωσα, εγώ θα τη λουστώ..... σκοτώνει δε σκοτώνει εμένα μου αρέσει......και τελική αυτό μετράει.....ας έχουμε χρόνο και θυραματα και ας μην τα σκοτώσουμε όλα......
Συγνώμη για τον όγκο του μυνηματος.....
Ναι δε ξέρεις τη τυφλα σου και πας και τουφεκας λατακια και μας έχεις κάνει ρομπες.σταματααααααα
 
Την Vinci έτυχε να την πετύχω στον πάγκο οπλοπωλειου και με την άδεια του μαγαζατορα την έπιασα κι έκανα κάμποσες επωμισεις...
Μου άρεσε παααραπολυ στα χέρια και στο πώς "έστριβε"!
Μάλλον έτυχε να φορουσε κλίσεις που μου ταίριαζαν και θεωρώ ότι ήταν πολύ κοντά αν όχι ακριβώς στα μέτρα που βολευομαι.
Μου έκανε εντύπωση ότι δεν με ξένισε η υπερυψωμένη,δεν μου φάνηκε παράταιρη.
Αυτές είναι εντυπώσεις μιας πρώτης επαφής με τις συνθήκες που περιγράφω...
Δεν έχω κυνηγήσει με το όπλο,δεν το έχω ρίξει,δεν έχω κάνει επαλήθευση των αρχικων εντυπώσεων μου.
Δεν μου αρέσει οπτικά,παραειναι μοντέρνο το σχήμα της για τα γούστα μου,δεν θέλω ούτε να βλέπω τα πλαστικά σε όπλο.
Εν ολίγοις,δεν θα την αγόραζα.

Ότι έχω ακούσει για την βλητική της απόδοση,είναι θετικό!
Όπως κι έχω ακούσει για τις πρώτες που κυκλοφόρησαν ότι "δάγκωναν"εμπλοκές.
Σίγουρα είναι ένα ιδιαίτερο όπλο με κάμποσες καινοτομίες.
 
Back
Top