Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Τώρα να δεις που έχω μπριζωθει με το παρακάτω με κώνους φτιαγμένους πάρει να γράφει ιστορία.
https://www.car.gr/xyma/view/331831239-plagiokanno-zabala-213-magnum
Άσε αυτό.παρε μια μπενελα κοτσαρε απάνω και μια κανη από ρεμομοσμπεργκ να έχεις τ όπλο του σταρ τρεκ γιατί μάλλον για πατέντα σε βλέπω στο τελος
 
Άσε αυτό.παρε μια μπενελα κοτσαρε απάνω και μια κανη από ρεμομοσμπεργκ να έχεις τ όπλο του σταρ τρεκ γιατί μάλλον για πατέντα σε βλέπω στο τελος
Όχι ακόμη κάτσε να φτιάξει το κοντάκι στη guerini και μετά βλέπουμε.Γιατι τις ετοιμάζω χουνέρια μέχρι τέλος Νοέμβρη θα καει.
 
Έτσι πωλούταν από καινούριο εγώ μεταχειρισμένη την πήρα με κάτι τσαμπουκαδες όχι τραγικούς.
Εχει σπασει κομματι απο το κοντακι εκει που ενωνει το κοντακι με τη βαση κατω δεξια?
Ακριβως εκει μου εχει σπασει κι εμενα της ΑΤΑ απο πεσιμο(περιπου...)...Του εβαλα κολλα και δυο καρφακια ακεφαλα και το εχω ετσι καμμια 15αρια χρονια....
 
Εχει σπασει κομματι απο το κοντακι εκει που ενωνει το κοντακι με τη βαση κατω δεξια?
Ακριβως εκει μου εχει σπασει κι εμενα της ΑΤΑ απο πεσιμο(περιπου...)...Του εβαλα κολλα και δυο καρφακια ακεφαλα και το εχω ετσι καμμια 15αρια χρονια....
Ναι και είχε δωθεί στην εταιρία για επιδιόρθωση έτσι μου είπε αφού να φανταστείς του έχει δωθεί αρκετή κλίση επειδή δεν έχει και επαναστατικό μέσα και πάλι είναι οκ ,αλλά δε με νοιάζει θα φτιάξω νέο.
 
Εδώ πέφτεις κι εσύ στη παγίδα.καλυτερο είναι αυτό που γουστάρεις να κρατάς και να κυνηγάς.τι σημαίνει δεν είναι μαξους?τι είναι η μαξους δηλαδή?ένας άλλος μπορεί να έχει 390 και να σου πει εσένα εντάξει έχεις μαξους οκ αλλά 390 δεν είναι.εγω πολύ αμφιβάλω ότι κάποιος που ξέρει αυτό που κρατάει στα χέρια του ότι δε σκοτώνει ευκολα
Όταν ρίχνεις 1000/1500 φυσίγγια με ένα όπλο σε διάφορα κυνήγια και τερέν και κανείς και το ίδιο με άλλο όπλο και λες αυτό είναι καλύτερο προφανώς και είναι για σένα που τα δούλεψες και τα δύο .Προσωπικές απόψεις καταθέτουμε ούτως η άλλως.Και αφού το λέει αυτός που τα χρησιμοποίησε δε μπορούμε εμείς να το αναιρέσουμε ,είναι και τα δύο δικά του τα δουλεύει και βγάζει συμπέρασμα.Δεν είναι πωλητής ,αν πάμε σε αυτή τη λογική δεν πρέπει να πιστεύει κανείς κανέναν .Πρέπει να βγούμε από τη λογική ότι όλα είναι ίδια δυστυχώς δεν είναι ίδια ,όπως δεν είναι στους μηχανισμούς έτσι δεν είναι και στις κανες .Διαφορετική μέθοδο ,διαφορετικό μέταλο,διαφορετικές γεωμετρίες ένας διαρκής ανταγωνισμός για την καλύτερη κάνη περιτυλιγμένή στο ποιο βολικό περίβλημα ,αυτό συμβαίνει με τις εταιρίες.Απλα στη πλειοψηφία κερδίζει η εικόνα και η αξιοπιστία κάνοντας στη πάντα το τι ακριβώς θέλουμε από το κάθε τι .Οπως κερδίζει στη πλειάδα των περιπτώσεων το όμορφο δύσκολα να το ανταγωνιστείς.Αφου όλα ξεκινάνε από την πρώτη ματιά αυτή καψουρευει και σε οδηγεί να κάνεις μαλακιά πολλές φορές και να έχεις κάτι που δε σου ταιριάζει.
 
Τώρα να δεις που έχω μπριζωθει με το παρακάτω με κώνους φτιαγμένους πάρει να γράφει ιστορία.
https://www.car.gr/xyma/view/331831239-plagiokanno-zabala-213-magnum
Νομίζω το έχει συνάδελφος από το φόρουμ
 
Μπορείς να το πεις και έτσι όταν οδηγείς, συνομιλείς με ανθρώπους, μιλάς στα τηλέφωνα για τυχόν προβλήματα ,στέλνεις μυνήματα χρησιμοποιώντας φωνητική πληκτρολόγηση,συνάμα μιλάς με φίλους σε διάφορα μέρη αν έχει κυνήγι , ψάρεμα,έχεις μαζί σου και άτομο που κατευθύνεις τι να κάνει κάποιες φορές ,ένα συνοθύλευμα αλλά η ενασχόληση με το κυνήγι ,και τα όπλα έχει τη δική της καθημερινή θέση μέσα σε όλα ,είναι ψυχοθεραπεία.Ενω προσπαθείς να μην ξεχάσεις κάτι επάνω στη δουλειά γιατί όντως είναι πρόβλημα αυτό .Χωρίς να βάλω μέσα τα οικογενειακά και τα 3 τέκνα σε ηλικίες εφηβείας σχολεία ,πανεπιστήμιο κτλ.Το πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι όταν δεν έχω κάτι να κάνω τότε είναι πρόβλημα.

Καλοπροαίρετα.... μην με παρεξηγήσεις ...εγώ όταν κάνω μία δουλειά.... δεν υπάρχει περίπτωση να κάνω κάτι άλλο μαζί.
 
Ρε ολα σκουπιδια ειναι... Το ενα εμπλοκες.το αλλο στραβες καννες . Το αλλο ξεφτυζει λες και δεν επιασε το primer. Το αλλο σκουριαζει .και να μην πω για αυτα που δεν σκοτωνουν!!!!! Ρε αι στα διαλα μετα μπουρ#$@λα...
 
Ρε ολα σκουπιδια ειναι... Το ενα εμπλοκες.το αλλο στραβες καννες . Το αλλο ξεφτυζει λες και δεν επιασε το primer. Το αλλο σκουριαζει .και να μην πω για αυτα που δεν σκοτωνουν!!!!! Ρε αι στα διαλα μετα μπουρ#$@λα...
Μπαικαλα και ξερο ψωμί αν και όταν τραβάς σκανδάλη μπρουμουτιζεις μαζί της λίγο από το ζόρι ως ένδειξη σεβασμού ,τουλάχιστον έτσι είναι σε ένα του μπάρμπα μου που έχω κυνηγήσει είσαι σίγουρος ότι δε θα ψιλό τουφεκίσεις ποτέ.
 
Μπαικαλα και ξερο ψωμί αν και όταν τραβάς σκανδάλη μπρουμουτιζεις μαζί της λίγο από το ζόρι ως ένδειξη σεβασμού ,τουλάχιστον έτσι είναι σε ένα του μπάρμπα μου που έχω κυνηγήσει είσαι σίγουρος ότι δε θα ψιλό τουφεκίσεις ποτέ.
Εγώ για να τραβήξω τη σκανδάλη βγάζω και μία μικρή κραυγούλα, σαν τον Τσιτσιπά ένα πράμα. Με βοηθάει να δώσω ένταση στη στιγμή.
 
Back
Top