BRAIN Chokes

Status
Not open for further replies.
Δοκιμές με το δικό μου όπλο,
Τουφεκιά στα 25 μέτρα με Brain MR, και φυσίγγι 32 γρ νούμερο 9
Πως σας φαίνεται ?
Screenshot_3.jpg

Screenshot_4.jpg
Πολύ καλές ! Η πρώτη ακόμα καλύτερη κατά την γνώμη μου.Άνοιξε και άλλο τα μέτρα.πηγαινε 30 ,έχουν και άλλο οι τουφεκιές σου πιστεύω.
 
Δοκιμές με το δικό μου όπλο,
Τουφεκιά στα 25 μέτρα με Brain MR, και φυσίγγι 32 γρ νούμερο 9
Πως σας φαίνεται ?
Screenshot_3.jpg

Screenshot_4.jpg
Εξαιρετική κατανομή,το συγκεκριμένο το τσοκ θεωρητικά για τι αποστάσεις είναι γιατί δεν ξέρω καθόλου τις ονομασίες τους
 
Χρηστο με Benelli crio Από τις πρωτες με το σπείρωμα στο επανω μερος. Ο κυκλος είναι 76 cm
Τασο πολη ωρεες τουφεκιες.ΑΛΛΑ σε αυτα τα μετρα ρε φιλε ολλα τα τσοκ ειναι καλα. και με τα μαμα πανω κατω αυτα τα ποσοστο θα παρεις.Σε αυτα τα μετρα θα μπορουσε να δωκ. καποιος ενα ΒL h kapoio difusion.Στο τσοκ που δωκημασες προσθεσε αλλα 15μ;)
 
Τασο πολη ωρεες τουφεκιες.ΑΛΛΑ σε αυτα τα μετρα ρε φιλε ολλα τα τσοκ ειναι καλα. και με τα μαμα πανω κατω αυτα τα ποσοστο θα παρεις.Σε αυτα τα μετρα θα μπορουσε να δωκ. καποιος ενα ΒL h kapoio difusion.Στο τσοκ που δωκημασες προσθεσε αλλα 15μ;)
Εγω που ενδιαφ.για το ΒΧ θα το δωκ. Στα 50-60μετρα. Εκει θα δουμε τι κανει σε σχεση με το UFO που κατεχω και εχω δοκημασει.αλλα στα ΒΒ.....δεν.Μεχρι νο1 παει τελεια. Μετα....
 
Τώρα ακολουθούν οι πίνακες από το μαμά Benelli, την ιδια ημέρα και ώρα με τα ιδια φυσίγγια.
Αυτή είναι και η αιτία ΔΙΑΖΥΓΙΟΥ μου με τα Brain. Για μένα στο δικό μου όπλο ΔΕΝ τα βρήκαμε. Ίσως σε κάποιο άλλο όπλο τα πράγματα να ήταν διαφορετικά.
BENELLI-4-25-470_1.jpg

BENELLI-4-25-476_1.jpg
 
Τώρα ακολουθούν οι πίνακες από το μαμά Benelli, την ιδια ημέρα και ώρα με τα ιδια φυσίγγια.
Αυτή είναι και η αιτία ΔΙΑΖΥΓΙΟΥ μου με τα Brain. Για μένα στο δικό μου όπλο ΔΕΝ τα βρήκαμε. Ίσως σε κάποιο άλλο όπλο τα πράγματα να ήταν διαφορετικά.
BENELLI-4-25-470_1.jpg

BENELLI-4-25-476_1.jpg
Καλύτερη κατανομή!!!
Τάσο τι αυλό έχει η benelli;
 
Μου φαινονται πιο ομοιομορφα κατανεμημενες οι τουφεκιες με τα Brain. Τα μαμα εχουν πιο σφιχτο κεντρο, ελαχιστα ομως. Δεν θα καταδικαζα καποιο απο τα δυο, ολα εξαρτωνται για μενα, απο το που κυνηγας, σε τι αποσταση περναει το θηραμα, και ποσο χρονο σου δινει να ριξεις
 
Μου φαινονται πιο ομοιομορφα κατανεμημενες οι τουφεκιες με τα Brain. Τα μαμα εχουν πιο σφιχτο κεντρο, ελαχιστα ομως. Δεν θα καταδικαζα καποιο απο τα δυο, ολα εξαρτωνται για μενα, απο το που κυνηγας, σε τι αποσταση περναει το θηραμα, και ποσο χρονο σου δινει να ριξεις
Θα συμφωνήσω και εγώ με τον victor...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top