Άρβυλα ( Αγορά )

Καλημερα

Οι σοβαρες εταιριες δεν ρισκαρουν τη φημη τους για ενα ζευγαρι παπουτσια ή για τα 30 ευρω των μεταφορικων. Ρισκαρουν ομως να μη χασουν ενα πελατη που θα φυγει δυσαρεστημενος, και πιθανον θα το πει και στον περιγυρο του. Αντε τωρα αυτο να το εξηγησεις στους Ελληνες επιχειρηματιες.
Ουτε στα επόμενα 100 χρόνια δεν πρόκειται να αλλάξουν τρόπο σκέψης και να αντιληφθούν ποιο ειναι το πραγματικό συμφέρον τους.Εχω ζήσει τρομερές καταστασεις με τους γελοίους.
 
Last edited:
Ως τοτε λοιπον ας βγαζουν ανακοινωσεις οτι πανε τα λεφτα μας εξω ή οτι προτιμαμε τις αγορες απο μαγαζια του Ιντερνετ. Μη κοιταξουν την καμπουρα τους ομως, ποτε...
 
Μόλις σήμερα παρέλαβα τα καινούρια μου μποτάκια grisport 10242..εκ πρώτης όψεως φαίνοντε πολύ στιβαρά και δένουν πολύ καλά το πόδι ολόκληρο


Τώρα θα περαστούν με λίπος φώκιας και έτοιμα για την αυριανή έξοδο για test drive..έχω όμως μια ερώτηση..στην cordura να την περάσω και αυτή με λίπος ή θα έχει θέμα μετά?
 
Μόλις σήμερα παρέλαβα τα καινούρια μου μποτάκια grisport 10242..εκ πρώτης όψεως φαίνοντε πολύ στιβαρά και δένουν πολύ καλά το πόδι ολόκληρο


Τώρα θα περαστούν με λίπος φώκιας και έτοιμα για την αυριανή έξοδο για test drive..έχω όμως μια ερώτηση..στην cordura να την περάσω και αυτή με λίπος ή θα έχει θέμα μετά?
Καλοφόρετα.....και η κάλτσα δώρο με το μποτάκι; .sarcastic.
 
.sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Είπα να την βάλω για την φωτογράφηση να ταιρίαζει με το μποτάκι..είναι χορηγία από τον πατέρα μου που δούλευε 27 χρόνια σε βιομηχανία με κάλτσες..είναι το μόνο πράμα που δεν θα ξεμείνω ποτέ στο κυνήγι
 
Μόλις σήμερα παρέλαβα τα καινούρια μου μποτάκια grisport 10242..εκ πρώτης όψεως φαίνοντε πολύ στιβαρά και δένουν πολύ καλά το πόδι ολόκληρο


Τώρα θα περαστούν με λίπος φώκιας και έτοιμα για την αυριανή έξοδο για test drive..έχω όμως μια ερώτηση..στην cordura να την περάσω και αυτή με λίπος ή θα έχει θέμα μετά?
Μίλτο μεγιά οι κάλτσες ρε φίλε.sarcastic.
Καλοφόρετα και περιμένουμε τις εντυπώσεις σου αφού δοκιμαστούν καλά.
 
Αυτή τη μέθοδο με το πιστολάκι εφαρμόζω κι εγώ.Δειχνει οτι ειναι αποτελεσματική αφού το λίπος ποτίζει βαθύτερα το δέρμα .
Το aku zenith II κατω κατω περιφερειακα, εχει λαστιχενια κάλυψη (εχω το ιδιο και εγω). Πως βάζεις λιπος εκει; Ή δεν βάζεις?
 
Να σαι καλά Τάσο..όντως φαίνοντε πολύ ωραία και μου αρέσει πολύ και το σύστημα που έχουν στην φτέρνα πίσω για να την κρατάει δεμένη καλά στο παπούτσι
Τι εννοείς; Μπορεις να βάλεις φωτο ή να το περιγράψεις;
 
Ευχαριστώ πολύ παιδιά..αύριο θα σας πω εντυπώσεις απο το κυνήγι..είμαι και εγώ πολύ περίεργος να δω πως συμπεριφέροντε στις πέτρες και στο πολύ νερό
Τι εννοείς; Μπορεις να βάλεις φωτο ή να το περιγράψεις;
στην πρώτη φωρογραφία που φαίνοντε από το πλάι αν δεις έχει πίσω στην φέρνα ένα μεγάλο μέρος από καοτσούκ νομίζω και στις άκρες μπροστά τα γαντζάκια τα πρωτελευταία που δένουν τα κορδόνια..μόλις σφίξεις τα κορδόνια αυτό το κομμάτι μαζεύεται από πίσω και αγκαλιάζει από την μέσα πλευρά την φτέρνα και τον αχίλειο τένοντα
 
Μόλις σήμερα παρέλαβα τα καινούρια μου μποτάκια grisport 10242..εκ πρώτης όψεως φαίνοντε πολύ στιβαρά και δένουν πολύ καλά το πόδι ολόκληρο


Τώρα θα περαστούν με λίπος φώκιας και έτοιμα για την αυριανή έξοδο για test drive..έχω όμως μια ερώτηση..στην cordura να την περάσω και αυτή με λίπος ή θα έχει θέμα μετά?

Καλοφόρετα και καλές διαδρομές!
 
Μόλις σήμερα παρέλαβα τα καινούρια μου μποτάκια grisport 10242..εκ πρώτης όψεως φαίνοντε πολύ στιβαρά και δένουν πολύ καλά το πόδι ολόκληρο


Τώρα θα περαστούν με λίπος φώκιας και έτοιμα για την αυριανή έξοδο για test drive..έχω όμως μια ερώτηση..στην cordura να την περάσω και αυτή με λίπος ή θα έχει θέμα μετά?
Καλοφορετα καλες περιπατικες εξορμισεις Μιλτο !!!
 
Back
Top