Όπλο που "σκοτώνει" πρασίνια σε κρύα

Όπλα προς επιλογή

  • Remington V3 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 23 18,1%
  • Benelli SBE3 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 32 25,2%
  • Mossberg 930 WATERFOWL ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 1 0,8%
  • Franchi Intensity ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 4 3,1%
  • Browning Maxus2 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 12 9,4%
  • Winchester SX4 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 10 7,9%
  • Beretta A400 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 26 20,5%
  • Breda 930i ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 0 0,0%
  • Fabarm XLR5 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 12 9,4%
  • Baikal MP-155 ή άλλη της ίδιας εταιρίας

    Votes: 7 5,5%

  • Total voters
    127
  • Poll closed .
Παιδιά με πείσατε και εμένα όλες οι κανες είναι ίδιες τέλος θα αρχίσω ιδιογομωση για να σας πιστέψω πάλι η θα αγοράζω φυσίγγια 30/40€ το κουτί για να καταφέρω ότι κάνουν κάποιοι άλλοι με των 7€
Με 7 € ,θα πρέπει να το ρίχνεις με μινιγκαν‼️
 
Ε

έχω κυνηγήσει 5 μέρες έτσι στον Έβρο με -18 και 8 μποφόρ αερα μια χαρά αντέχεις με τον κατάλληλο εξοπλισμό…. Το έχω ξαναγράψει έριχνα και η κάνη από το όπλο ήταν παγωμένη άσπρη από επάνω και δεν ξεπάγωσε από της Τουφεκιές το όπλο που κυνηγούσα ήταν άψογο δεν έκανε την παραμικρή εμπλοκή και είχε εξαιρετική απόδοση με τα κατάλληλα πυρομαχικά βέβαια. Δυστυχώς έχασα το βίντεο ήταν τα παλιά κινητά με της κάρτες μνήμης.
Νοτια αερα να υποθεσω... Έτσι βγαίνουν τα παπια εξω..
 
Παιδιά με πείσατε και εμένα όλες οι κανες είναι ίδιες τέλος θα αρχίσω ιδιογομωση για να σας πιστέψω πάλι η θα αγοράζω φυσίγγια 30/40€ το κουτί για να καταφέρω ότι κάνουν κάποιοι άλλοι με των 7€
Όταν κάνετε καμιά δοκιμή θα σας πιστέψω.

Μην γράφετε πολλά και μην εκτίθεστε γιατί πολλοί από εδώ έχουν δει τις ΤΡΟΜΕΡΕΣ διαφορές μεταξύ Μ2 και ΥΠΕΡΟΠΛΟΥ (με τεράστιους κωνοαυλούς) που τους έχω στείλει και με ακριβά και με φθηνά φυσίγγια και γελάνε.
Δεν τις ποστάρω δημόσια για να έχει συνέχεια και γέλιο η συζήτηση ...

Φιλικά ...
 
Last edited:
Βασίλη η μπενελι είναι ένα καλό όπλο μέχρι εκεί για να γίνει πολύ καλό βλητικα έχει μέλλον και αν δε μεγαλώσει κώνο δεν φτιάξει τα τσοκ της εκεί θα παραμείνει για αυλό δε μιλάω γιατί με το σύστημα της δεν την παίρνει να μεγαλώσει πολύ τον αυλό στα χαμηλά γρ θα γίνει Φλομπέρακι .Και μη μου πείτε για τις βελτιώσεις στη cordoba στο εξωτερικό που την κάνουν 18.6 γιατί εκεί δε ρίχνουν 28/30 γρ..
 
Βασίλη η μπενελι είναι ένα καλό όπλο μέχρι εκεί για να γίνει πολύ καλό βλητικα έχει μέλλον και αν δε μεγαλώσει κώνο δεν φτιάξει τα τσοκ της εκεί θα παραμείνει για αυλό δε μιλάω γιατί με το σύστημα της δεν την παίρνει να μεγαλώσει πολύ τον αυλό στα χαμηλά γρ θα γίνει Φλομπέρακι .Και μη μου πείτε για τις βελτιώσεις στη cordoba στο εξωτερικό που την κάνουν 18.6 γιατί εκεί δε ρίχνουν 28/30 γρ..
Εντάξει Γιάννη ... συμφωνούμε ότι διαφωνούμε.
 
Back
Top