Βλητικές δοκιμές Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Μια και πιάσαμε τα ελαφοειδη, γιατί λέμε τον έκανε ελάφι, όταν αναφερόμαστε σε κέρατο ; Τα κέρατα του ελαφιού πέφτουν καθε χειμώνα και ξαναφυτρωνουν αμέσως μετά, συμβαίνει άραγε το ίδιο με το <κέρατο > ;
Άρα πάει το κέρατο γονα!
 
Καλά ... κατάφερε ο μπαγάσας και βάρεσε 49 πέρδικες !!! εεε δεν μπορούσε να βαρέσει άλλη μια, να τις κάνει 50 ????????????? :oops:
Μου θυμίζει την παλιά διαφήμιση του skip ... με τους 29 κατασκευαστές πλυντηρίων !!! .... 🤣😁.yel.
Μη λες χαζομάρες... Ποιος θα τις φάει 50 πέρδικες;😂😂😂
 
Μια και πιάσαμε τα ελαφοειδη, γιατί λέμε τον έκανε ελάφι, όταν αναφερόμαστε σε κέρατο ; Τα κέρατα του ελαφιού πέφτουν καθε χειμώνα και ξαναφυτρωνουν αμέσως μετά, συμβαίνει άραγε το ίδιο με το <κέρατο > ;
Το ζαρκάδι τα ρίχνει τα κέρατα κάθε χρόνο το ελάφι τα κρατάει κ τα μεγαλώνει σταθερα κάθε χρόνο τόσο σε ύψος Όσο κ σε διακλαδώσεις γι'αυτό κάποια στιγμή δεν χωράει να περάσει από την πόρτα ο Κερατας .sarcastic..sarcastic.
 
Βρε πες κάτι περισσότερο να τα αγαπήσω και εγώ. Ποσοστό συγκέντρωσης, κενά; Αν έχεις και κανένα διάγραμμα πρόχειρο...
Δεν έχω κάτι πρόχειρο στον υπολογιστή. Είναι ίσως το μόνο νούμερο σκαγιων που δεν μπήκα στον πειρασμό να δοκιμάσω εκτεταμένα. Αλατιέρα είναι στον πίνακα, τι περιμένεις; Χωρίς κενά. Στο κυνήγι σκοτώνει "στεγνά" και ακαριαία. Ηλεκτροπληξία.
 
Δεν έχω κάτι πρόχειρο στον υπολογιστή. Είναι ίσως το μόνο νούμερο σκαγιων που δεν μπήκα στον πειρασμό να δοκιμάσω εκτεταμένα. Αλατιέρα είναι στον πίνακα, τι περιμένεις; Χωρίς κενά. Στο κυνήγι σκοτώνει "στεγνά" και ακαριαία. Ηλεκτροπληξία.
Με συγχωρείς πολύ, ώρες ώρες είμαι για το πέος. :pΤώρα ξαναδιάβασα αυτό που ρώτησα.
Η σωστή ερώτηση:
Έχει κάνει κανείς δοκιμή φυσίγγι 32 γραμμαρίων με σκάγια νούμερο 10 στα 35 μέτρα με τσοκ κύλινδρο;
 
Βρε πες κάτι περισσότερο να τα αγαπήσω και εγώ. Ποσοστό συγκέντρωσης, κενά; Αν έχεις και κανένα διάγραμμα πρόχειρο...
10άρια και κύλινδρος = θάνατος στα πυκνά ακόμα και τυφλός να είσαι.
Δοκίμασε και σχετικά μακρινές τουφεκιές.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top