Βλητικές δοκιμές Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Δε βάζεις μόνο τον Λιακο κύριε Νίκο τσιτώνεις και εμένα τώρα
Που μένεις είπαμε να έρθω για σεμινάρια
Τα ποτά τα μεζικλικια δικα μου εσυ μόνο τη γνώση και τον βούρδουλα αν κάνω μαλακιες

Βρε ελα εσυ...και ΟΛΑ δικα μου !!! :)
Ειμαστε μακρια σε αποσταση....αλλα μεσω του φορουμ και του βαιπερ....ειμαστε διπλα διπλα...:):)
Αποφαση θελει....τιποτα αλλο Χαρη μου !! Με μια μηχανουλα των 100 ευρω ξεκινας φιλε μου !!! :cool:
Στην Σαμο μενω .:)
 
Βρε ελα εσυ...και ΟΛΑ δικα μου !!! :)
Ειμαστε μακρια σε αποσταση....αλλα μεσω του φορουμ και του βαιπερ....ειμαστε διπλα διπλα...:):)
Αποφαση θελει....τιποτα αλλο Χαρη μου !! Με μια μηχανουλα των 100 ευρω ξεκινας φιλε μου !!! :cool:
Στην Σαμο μενω .:)
Σε έβλεπα στο YouTube εσείς δεν είσαστε μαζί με ένα παλικάρι που του μαθαίνατε να γεμίζει φυσίγγια
Αν δεν είστε εσείς σορυ
 
Σε έβλεπα στο YouTube εσείς δεν είσαστε μαζί με ένα παλικάρι που του μαθαίνατε να γεμίζει φυσίγγια
Αν δεν είστε εσείς σορυ

Μαλλον εγω ειμαι.....Εκανα παρουσιαση στην Α350 που ειχε βγαλει τοτε ο καββαδιας...Εαν στο βιντεο
τον νεαρο τον λενε Κωστα...τοτε εγω ειμαι...
Δεν το ανεβασα εγω το βιντεο....Το ανεβασε ο καββαδιας για διαφημηση...''παπαριές'' δλδ...
 
Κοιτα τι θα ριχνεις Λιακο....Θα βαζεις οτι τσοκ θελεις..και με 4* αστρα και θα γαζωνεις φιλε !!! :)

View attachment 69232

Υπαρχουν τετοια στο εμποριο ??? Δεν ξερω....γιάυτο σε ρωταω...
Θα σε βαλω στην ''μπριζα''.....δεν γλυτωνεις....:D
b&p classic
 
Το έκανες μόνιμο Κωστή ?
Περφέτι τουφεκιά ...
Ρε φιλε...
Αρχικά, κρατησα πατημενο το FU κ ανοιξα τον ταχογραφο...δουλεψε απευθειας σε (m/s)...ριχνω κ ηταν ΟΚ...τον κλεινο & ανοιγω παλι χωρις το FU μετα δοκιμαστεικα κ συνεχεισε να μετραει σε m/s...δεν μπεικα στη διαδικασια με τα ΕS κτλ...τωρα θα διξει η επομενη φορα.
 
Εμπορικα υπαρχουν πολλα...παρα πολλα...Το συγκεκριμενο που εγραψες ειναι καλο ??
Εννοω το εχεις δοκιμασει ...εκτος απο τα δισκακια σε στοχο ??
Τι ταχυτητα γραφει ..εαν γραφει η συσκευασια του....Δεν ξερω γι'αυτο σε ρωταω .
 
Εμπορικα υπαρχουν πολλα...παρα πολλα...Το συγκεκριμενο που εγραψες ειναι καλο ??
Εννοω το εχεις δοκιμασει ...εκτος απο τα δισκακια σε στοχο ??
Τι ταχυτητα γραφει ..εαν γραφει η συσκευασια του....Δεν ξερω γι'αυτο σε ρωταω .
για μενα ειναι πολυ καλο ποιοτικο φυσιγγι.το εχω δοκιμασει 100 φορες στον πινακα και φυσικα στο κυνηγι.
 
για μενα ειναι πολυ καλο ποιοτικο φυσιγγι.το εχω δοκιμασει 100 φορες στον πινακα και φυσικα στο κυνηγι.

ΟΚ...Αυτο ηθελα για να ξερω...!!
Οταν εχεις χρονο....και φυσικα εαν θελεις....σφαξε ενα και κανε παρουσιαση στο φορουμ ωστε να
εχουμε και μια ακομα ''εικονα'' !!!
 
κοιταξε,ποτε δεν εχω σφαξει φυσιγγια.Τα δοκιμαζω στον πινακα γιατι εχω την δυνατοτητα εδω στο κτημα να το κανω και εαν με ικανοποιουν τα χρησιμοποιω.Το εχω κανει σκοπευτηριο εδω.
 
κοιταξε,ποτε δεν εχω σφαξει φυσιγγια.Τα δοκιμαζω στον πινακα γιατι εχω την δυνατοτητα εδω στο κτημα να το κανω και εαν με ικανοποιουν τα χρησιμοποιω.Το εχω κανει σκοπευτηριο εδω.

ΟΚ...Και δεν αμφιβαλλω για τα οσα λες...
Απλα ειπα εαν θελεις...και δεν σε υποχρεωνει κανείς να κάνεις κατι που εσυ θεωρεις περιττο!!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top