Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Evri15metri
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Ασε

Ειχα υποσχεθει στον εαυτο μου οτι θα παιρνω 2 κουτια το μηνα μεχρι την εναρξη... Με την τιμη που τα εδινε το μαγαζι αστο... Θα ψαχτω και θα περιμενω για καμια προσφορα η καλυτερη τιμη να τα χτυπησω. Ειχα παει για αλλα πραματα. 2 κουτια να επαιρνα 19 ευρω!
Για ποια λες?
 
Για τα classica !! Το μαγαζι που ψωνιζω ειναι το μοναδικο στην θεσνικη που τα φερνει και τα χουν 9,50€το κουτι
Εδώ τα βρίσκεις και οκτώ ευρώ....σίγουρα εξωφρενικό ποσό για 32 γραμμάρια αλλά δεν ρίχνω πάνω από δύο κουτιά στα τρυγόνια!
 
Κι εγω... Πως γινετε ρε γαμωτο να μην χανω πουλια μ αυτα τα φυσιγγια και στον πινακα να μαι αλλου για αλλου!
Σαν φυσιγγι είναι πολύ καλό,λογικά έχεις μάθει που ρίχνει το όπλο και το διορθώνεις υποσυνείδητα!!!
 
Σημερα πηγα πηρα κατι φυσιγγια αδρανειας για τα αλλα που ειχα τα εχασα... Δεν αντεξα και πηρα ενα κουτι vendeta νο7... Ηθελα κατι με c7 για τα αγριοπεριστερα μεχρι σεπτεμβρη... Τα χω συνδεσει αυτα τα φυσιγγια με τα κυνηγια αυτα.. Σωστα επραξα? Δεν τα εχω ρηξει ποτδ!
Γύρισε τα γρηγορα πισω και αν θελεις λαμπρο παρε το α1 το 34 αλλιως r12 του δορκα ή neo velox που κατα τη γνώμη μιυ συναγωνίζεται ή ίσως είναι και καλυτερα απ τα φυσιγγθα της nsi.πολύ μακρια απ τα vendetta.αν θες με c7 στα 34 γραμμάρια το n-speed
 
Γιατρε τα βεντέτα είναι καλα για κανα γαμο και καμμια βάφτιση μονο.πολύ απαράδεκτο φυσιγγι.στο κρυο πρεπει να κανεις ταμα για να παρεις πουλί και στη ζέστη πολυ εντονη ανάκρουση.αυτες τις βλακειες κανει.έκοψε το Βεργίνα για χάρη της μαπας φυσιγγιου.εριξα αρκετα όταν τα πρωτοβγαλε απο τρυγωνια μέχρι τσιχλα και δεεεεεεν.όσοι τα πήραμε τοτε το μενανοιωσαμε.μερικοί φουκαραδες ειχαν παρει και 6αρια για περδικα.εκει να δεις δραματα
 
Παντως άσχετα με το τι ριχνει ο καθενας απο ελληνικές εταιρειες και θα το ξαναπω αλλη μια κι ας γίνω κουραστικος ο μονος σταθερός σε ποιότητα απο 32-36 γραμμάρια γιατι παραπανω δικά του δεν εχω ριξει είναι ο δορκας προς το παρον αλλά τσουζει πολυ.μεγάλο του ατόπημα η κατάργηση του φοβερού export
 
Παντως άσχετα με το τι ριχνει ο καθενας απο ελληνικές εταιρειες και θα το ξαναπω αλλη μια κι ας γίνω κουραστικος ο μονος σταθερός σε ποιότητα απο 32-36 γραμμάρια γιατι παραπανω δικά του δεν εχω ριξει είναι ο δορκας προς το παρον αλλά τσουζει πολυ.μεγάλο του ατόπημα η κατάργηση του φοβερού export
Δούλευα παλιότερα τα rottweil ώσπου τα χάλασε και μετά δεν έριξα ποτέ ξανά δικό του φυσίγγιο....αααα έριχνα παλιότερα και τα 3α επίσης!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top