Καιρός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μην φέρνετε την καταστροφή ρε μάγκες....Εντάξει μία κακή χρονιά εν απουσία χειμώνα είναι...Δηλαδή δεν έχει ξαναγίνει;; Του χρόνου,αντίχρονου αν είναι τσιχλοχρονιά κάποια από αυτές όλα θα ξεχαστούν ώσπου να έρθει πάλι μία ίδια κατάσταση...Όπως θα ξεχαστεί και το δεν ξεχνώ με την ΝΔ,μην πω ότι έχει ήδη ξεχαστεί.
 
Έχει ξαναγίνει ..
Ούτε χιονοδρομικα δεν είχαν ανοίξει όλο το χειμώνα
Για τα χιονοδρομικά που λες οκ ,εχει προηγούμενα .
Και πέρυσι π.χ. έζησα τους 17 βαθμούς 6,30 το πρωί Ιανουάριο μήνα στη Δαδιά ,ομως ειχε κανει χιόνια απο πολύ νωρίτερα .Ειχε κανει παγετό αρκετά νωρίτερα. Αυτο το φετινό ρε φίλε ειναι πυροτέχνημα . Παντως Χριστούγεννα και πρωτοχρονιά με τέτοιες θερμοκρασίες και τις κορυφές των Τζουμέρκων 2400μ αχιόνιστες σαν να ειναι Ιουλιος ,δεν θυμάμαι ποτε .


ETexJBF.jpg
 
Εγώ έχω βάλει ήδη άδεια για τότε
Λες και έχει μπει ένα φράγμα πάνω από Γερμανία...Πολωνία ...Ουκρανία...και δεν κατεβαίνει χιόνι ποιο κάτω...μέχρι τα Φώτα τουλάχιστον...έχεις δει κάτι για μετά που σε κάνει αισιόδοξο...?
 
Λες και έχει μπει ένα φράγμα πάνω από Γερμανία...Πολωνία ...Ουκρανία...και δεν κατεβαίνει χιόνι ποιο κάτω...μέχρι τα Φώτα τουλάχιστον...έχεις δει κάτι για μετά που σε κάνει αισιόδοξο...?
Ας κανει και καμια βροχη γιατι εδω ποτιζουν ασταμάτητα φετος. Θα πουμε το νερο νερακι....

Ωραίο το Μπάφαλο !
Χιονομανα......
 
Εχετε στεγνώσει ε ; :rolleyes:
Ποταμια, ρυάκια, ρεματα είναι στεγνά. Ο μετεωρολογικος σταθμος της Στενης έχει καταγράψει για τον Δεκέμβριο....20 χιλιοστά. Αν δεν είχε τις ομίχλες και την υγρασία θα είχε γίνει ο τοπος τσιμέντο.
 
Ποταμια, ρυάκια, ρεματα είναι στεγνά. Ο μετεωρολογικος σταθμος της Στενης έχει καταγράψει για τον Δεκέμβριο....20 χιλιοστά. Αν δεν είχε τις ομίχλες και την υγρασία θα είχε γίνει ο τοπος τσιμέντο.
Κάτσε να πιω τον καφέ και να δω πότε εχω κενό ,να πεταχτώ προς τα κει .cofee.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top