Καιρός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ο αρναουτογλου πριν λιγο που ακουσα ειπε οτι την αλλη βδομαδα θα παραμεινουν τα 28-30 βαθμους και μαλιστα χωρις βροχες,το κρυο και καπιες βροχες θα αφορουν μονο την βορεια ελλαδα,κλαφτα χαραλαμπε!
Οχι ρε Γιαννη. Τι κλαφτα Χαραλαμπε? Με κρυο μεχρι την βορεια Ελλαδα και χωρις φαινομενα θα γινει της μαλιοκουκουτσαινας λεμε! Θυμησου το 2016 το πρωτο μεγαλο μπαμ μεσα Οκτωβρη. Με παραλλαγη βερμουδα και αμανικο μπλουζακι ημουν. 30αρια πρεπει να ειχε τοτε... Βροχες να κανει τον Νοεμβρη και πολλες να πιασουν οι μπεκατσες. Στα περασματα της τσιχλας ΔΕΝ τις θελουμε!
 
Οχι ρε Γιαννη. Τι κλαφτα Χαραλαμπε? Με κρυο μεχρι την βορεια Ελλαδα και χωρις φαινομενα θα γινει της μαλιοκουκουτσαινας λεμε! Θυμησου το 2016 το πρωτο μεγαλο μπαμ μεσα Οκτωβρη. Με παραλλαγη βερμουδα και αμανικο μπλουζακι ημουν. 30αρια πρεπει να ειχε τοτε... Βροχες να κανει τον Νοεμβρη και πολλες να πιασουν οι μπεκατσες. Στα περασματα της τσιχλας ΔΕΝ τις θελουμε!
Όπως τα λές είναι ρε Παικτουρα! Φοβερός !
 
Παντως οι αποκλισεις προς τα κατω στην θερμοκρασια απο τα κανονικα για την εποχη στα βορειοανατολικα μας διαμορφωνουν ενα ακρως ελπιδοφορο σκηνικο. Αρκει να μην εχουμε βροχες και μποφορ πολλα και δενει το γλυκο. Μονο αυτο το ρημαδι το GFS ευχομαι να κρασαρει και να το φτιαξουν το Πασχα...ECM100-192.gif
 
Αχ,αυτος ειναι καιρος!
Ζεστουλα,λιακαδα και τα μπανια με το αναλογο μπανιστηρι συνεχιζονται!
Ουτε εξοδα για καλοριφες,τζακια,σομπες κλπ κλπ...
Μονο καλοκαιρι ρε νιαμου!!!



Fuck you giabanakia...
Traitor.....
 
Λοιπον, για ριχτε καμια πρόγνωση σοβαρη εν τελοι, γιατι εκτος Κυριακης που δε δουλευω, υπαρχει 98% πιθανότητα για ΡΕΠΟ καπακι τη Δευτέρα....καιρικα τι γινεται για 15&16 /10;;
Ημερομηνιακα ειμαστε καλα...καιρικά ομως;;;;
 
Λοιπον, για ριχτε καμια πρόγνωση σοβαρη εν τελοι, γιατι εκτος Κυριακης που δε δουλευω, υπαρχει 98% πιθανότητα για ΡΕΠΟ καπακι τη Δευτέρα....καιρικα τι γινεται για 15&16 /10;;
Ημερομηνιακα ειμαστε καλα...καιρικά ομως;;;;
Δώσε τρεις τέσσερις μέρες πιο μετά..
 
Ο αρναουτογλου πριν λιγο που ακουσα ειπε οτι την αλλη βδομαδα θα παραμεινουν τα 28-30 βαθμους και μαλιστα χωρις βροχες,το κρυο και καπιες βροχες θα αφορουν μονο την βορεια ελλαδα,κλαφτα χαραλαμπε!
Ας ερθει το κρυο μεχρι τα βαλκανια ,χωρις καποιο β.χαμηλο κοντα για να εχει ξαστερια και ας εχουμε και 32 βαθμους εδω ..
Η θερμοκρασία που θα εχουμε εδω ειναι το τελευταίο που μας ενδιαφέρει
 
@periklis-ath Λοιπον αδερφε ποιο μονδελο μας κανει να καουμε στο τουφεκιδι και ποιο μας καιει την γουνα????
Θα τα ξαναδω Σαββατο..
Το πέρα δωθε που κανουν με εκνευρίζει...

Καλα.πλακα κανω προφανως .
Τα περισσότερα ειναι πολυ ασχημα
Ιδικα απο 18 και μετα ,ταφοπλακα κανονικη..gfs ιδικα μιλαμε ειναι να κοψω την αδεια που εβαλα...😔

Μονο το Ευρωπαϊκό κραταει λιγο καλα έως πολυ καλα ολη την ερχόμενη εβδομάδα...

Ντερμπι ελεγα χθες ..
Ακομα ντερμπι είναι αλλα χανουμε στο ημίχρονο
 
Last edited:
Θα τα ξαναδω Σαββατο..
Το πέρα δωθε που κανουν με εκνευρίζει...

Καλα.πλακα κανω προφανως .
Τα περισσότερα ειναι πολυ ασχημα
Ιδικα απο 18 και μετα ,ταφοπλακα κανονικη..gfs ιδικα μιλαμε ειναι να κοψω την αδεια που εβαλα...😔

Μονο το Ευρωπαϊκό κραταει λιγο καλα έως πολυ καλα ολη την ερχόμενη εβδομάδα...

Ντερμπι ελεγα χθες ..
Ακομα ντερμπι είναι αλλα χανουμε στο ημίχρονο
Περι,μην τρελενεσαι...
Θα το χασουμε σιγουρα το παιχνιδι,γιατι εχω εγω αδεια μεχρι και τις 23...
Απο Δευτερα 24 θα επελθουν οι ιδανικες,που θα ειμαι στη δουλεια...
Δεδομενα πραγματα....
 
Περι,μην τρελενεσαι...
Θα το χασουμε σιγουρα το παιχνιδι,γιατι εχω εγω αδεια μεχρι και τις 23...
Απο Δευτερα 24 θα επελθουν οι ιδανικες,που θα ειμαι στη δουλεια...
Δεδομενα πραγματα....
Γκαντεμοσαυρος????
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top