Καιρός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εαν τα πράγματα πανε οπως τρεχει το. icon τωρα στις 180 ωρες θα βγω στο μπαλκονι να ντουφεκαω..
Πρεπει το χαμηλο της ισπανιας να παει χαμηλα να μην απλωθει πανω μας , και να δώσει χωρο στον Υ να φτασει Σκανδιναβία...
Εχει δρομο ακομα..

Αλλα ετσι οπως ειναι τωρα ,ειναι σκληρό ντερμπι...
Το GEM δεν μας κανει? Καραγκιοζη Αμερικανε που να πιασουν bug ολα τα συστηματα σου. Τι ζεστες δειχνει ο χαλασμενος ρε?
 
Το GEM δεν μας κανει? Καραγκιοζη Αμερικανε που να πιασουν bug ολα τα συστηματα σου. Τι ζεστες δειχνει ο χαλασμενος ρε?
Το gfs φερνει κοντα το χαμηλο στην Ισπανία και μας ανεβαζει τις θερμοκρασίες..Ειναι το ενα σενάριο αυτο
 
Εαν τα πράγματα πανε οπως τρεχει το. icon τωρα στις 180 ωρες θα βγω στο μπαλκονι να ντουφεκαω..
Πρεπει το χαμηλο της ισπανιας να παει χαμηλα να μην απλωθει πανω μας , και να δώσει χωρο στον Υ να φτασει Σκανδιναβία...
Εχει δρομο ακομα..

Αλλα ετσι οπως ειναι τωρα ,ειναι σκληρό ντερμπι...
Εσυ ρε "καλάΜα" 🔁 θα με κανεις να μινω άϋπνος μεχρι να μιδενιστουν αυτες οι 180 ώρες.....o_O
 
@periklis-ath το Ευρωπαικο το τυλιγουμε οπως ειναι????. @GIANNHS
Ε ναι..φυσικά..την Κυριακή Δευτέρα που λέει και ο Περικλής...θα είναι πιο σαφές...καλού κακού πάρε κάνα τηλ. Ρουμελιωτη...
Υπάρχει περίπτωση αυτή την χρονιά να θυμόμαστε για χρονιά...
 
Ε ναι..φυσικά..την Κυριακή Δευτέρα που λέει και ο Περικλής...θα είναι πιο σαφές...καλού κακού πάρε κάνα τηλ. Ρουμελιωτη...
Υπάρχει περίπτωση αυτή την χρονιά να θυμόμαστε για χρονιά...
Μη λες τετοια και αναπτερωνεις τις κοψοφτερουγες ελπιδες μου....

Το στοκ απο την καραντινα ειναι σχεδον αθικτο...

Οπως ειμαι τωρα βγαζω 2 ανεπαναληπτες χρονιες....
 
Με την προσμονή των βροχών για να μην μάς προσπερνανε οι μπεκατσες έχω πάθει ψύχωση από παιδί, και έρχεται ο Περικλής και εύχεται να στρίψει και να φύγει το χαμηλό, να πάει αλλού... τί να πεις, , άλλος ψυχομαχαει και άλλος καυλομαχαει
 
Μη λες τετοια και αναπτερωνεις τις κοψοφτερουγες ελπιδες μου....

Το στοκ απο την καραντινα ειναι σχεδον αθικτο...

Οπως ειμαι τωρα βγαζω 2 ανεπαναληπτες χρονιες....
Έρχεται κανονικό φθινόπωρο προς χυμωνιατικο σκηνικό να κάτσει....Αυτό είναι το σίγουρο...καθαρό καιρό σε μάς και λίγο ευνοϊκό αέρα και θα γίνει τις Πόπης...
 
Δεν ξέρω για ντέρμπι ....αλλά ετοιμάσου, εγώ διπλασίασα τις προμήθειες σε τρόφιμα....😄
Όσο καιρό τώρα Σεπτέβριο Οκτώβριο το παρακολουθώ δεν έχει πέσει έξω πάντως...και δεν είναι και για πολύ μακριά η πρόγνωση ...μια βδομαδουλα...
Ρε συ το icon πιάνει τις θεσεις πολύ καλα.. Στους μεγαλους χιονιαδες της Αθηνας τα τελευταία χρονια τα πήγε πολυ καλά...Εγω πρώτο το κοιτάω να ξερεις ... Ιδικα 3-4 μερες...
 
Ρε συ το icon πιάνει τις θεσεις πολύ καλα.. Στους μεγαλους χιονιαδες της Αθηνας τα τελευταία χρονια τα πήγε πολυ καλά...Εγω πρώτο το κοιτάω να ξερεις ... Ιδικα 3-4 μερες...
Όλοι λένε για το κρύο που έχει μπει κανονικά εφέτος...και είναι σίγουρο...από εκεί και πέρα να δούμε πως θα εξελιχθεί η όλη κατάσταση..και δεν είναι κρύο που είναι για μια δυο μέρες και φεύγει...κάθεται..
 
Ρε συ το icon πιάνει τις θεσεις πολύ καλα.. Στους μεγαλους χιονιαδες της Αθηνας τα τελευταία χρονια τα πήγε πολυ καλά...Εγω πρώτο το κοιτάω να ξερεις ... Ιδικα 3-4 μερες...
Αν ήσουν και Γαύρος, θα ήσουν το "καλυτερότερο" παιδί εδω μεσα......
 
Πάω για κάνα μοντέλο...καλό βράδυ 👻
Να'ναι καλο το μοντέλο εεε....
Να φοράει "Υ"
Να έχει ύψος 850
Να έχει δροσερή "Αέρινη μάζα" απο Ρωσσία
Και να σου ερθει καρφί στον "κάθετο άξονα" για να μίνεις με το πουλί (τσίχλα) στο χέρι.....
 
Να'ναι καλο το μοντέλο εεε....
Να φοράει "Υ"
Να έχει ύψος 850
Να έχει δροσερή "Αέρινη μάζα" απο Ρωσσία
Και να σου ερθει καρφί στον "κάθετο άξονα" για να μίνεις με το πουλί (τσίχλα) στο χέρι.....
Ευχαριστώ Κώστα μάς...και στα δικά σού..
Να σού έρθει Contra...και ότι έχει να στο Dosi..
😊😊..
 
Είναι η πρώτη φορά μετά από κάμποσα φθινόπωρα που επιτέλους ο Οκτώβρης είναι Οκτώβρης παιδικών μου αναμνήσεων ( μέχρι στιγμής δηλαδή). ισχυροί βοριάδες με κρύο το ξημέρωμα που οπωσδήποτε θέλεις έστω μια φούτερ για να πας δουλειά. Αν είχε βρέξει και μια δυο φορές θα έλεγα πως θα είχαμε μια πολύ δυνατή χρονιά από μπασιματα τσίχλας και θα έφερνε και μπεκατσες. Δύο μέρες τώρα από όσα μαθαίνω γίνεται ένα μικρό πέρασμα και ο καθενας βαστά από 4-5.. αν ισχύσουν αυτά που λέτε για την επόμενη εβδομάδα για νοτιαδες και υψηλές θερμοκρασίες, με μια βροχουλα να ρίχνει μεσοβδόμαδα θα έλεγα από τώρα κλείστε εισιτήρια για Χίο από 25 Οκτωβρίου μέχρι 5 Νοέμβρη,θα καεί το νησί.. ελπίζουμε δηλαδή!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top