Καιρός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Γιαννη ποτε λες να βαρεσω μια πιστολα απο την δουλεια? Τριτη για Τεταρτη???. Μην πεις Δευτερα μονο...
Δευτέρα θα έρθει νέο κύμα με κρύα από πάνω...αν γίνει ότι έγινε και με το πρώτο κύμα..περίμενε δύο...τρεις μέρες μετά..
 
Αυτή η εβδομάδα που έρχεται είναι σημαντική...με τον καιρό για το τι θα περάσει την επομενη που είναι ή καρδιά τις μετανάστευσης ...δεν ξέρω αν κάποιος έχει πληροφορίες αν έγιναν εμφανίσεις Ιταλία Τουρκία όπως σε μάς.. Αυτή την εβδομάδα..που πέρασε....παίζει ρόλο νομίζω....
 
Αυτή η εβδομάδα που έρχεται είναι σημαντική...με τον καιρό για το τι θα περάσει την επομενη που είναι ή καρδιά τις μετανάστευσης ...δεν ξέρω αν κάποιος έχει πληροφορίες αν έγιναν εμφανίσεις Ιταλία Τουρκία όπως σε μάς.. Αυτή την εβδομάδα..που πέρασε....παίζει ρόλο νομίζω....
Ιταλια σε ενα βιοακουστικο στη Μπρεσια που κοιταω περνανε. Ειναι βορειοτερα ομως απο εμας. Ισπανιες Γαλλιες ψοφια πραγματα οι βιοακουστικοι. Καμια σχεση με περσι! Τουρκια δεν εχω βρει κατι.
 
QUOTE="Kostas ContraDosi, post: 934274, member: 1531"]
Παπαριά μάλλον.....yel.
Η 1η είναι ή η τελευταία;;;; .yel.

Μπες στο προφιλ σου, κανε LOG OUT κ μετα LOG in για να ξανα μπεις.....θυμασαι κωδικό τουλαχιστο;;;;;
[/QUOTE]
Θα το κοιτάξω αργότερα...
 
Last edited:
Ιταλια σε ενα βιοακουστικο στη Μπρεσια που κοιταω περνανε. Ειναι βορειοτερα ομως απο εμας. Ισπανιες Γαλλιες ψοφια πραγματα οι βιοακουστικοι. Καμια σχεση με περσι! Τουρκια δεν εχω βρει κατι.
Δεν ξέρω αν αυτό εννοούσε ο Περικλής εχτές η προχτές..θα το δει και θα μάς πεί..
Που το χαμηλο στην Ισπανία αφήνει το Υ να ανέβει ψηλά..
144.gif
 
Ιταλια σε ενα βιοακουστικο στη Μπρεσια που κοιταω περνανε. Ειναι βορειοτερα ομως απο εμας. Ισπανιες Γαλλιες ψοφια πραγματα οι βιοακουστικοι. Καμια σχεση με περσι! Τουρκια δεν εχω βρει κατι.
Παίζει ρόλο που το γράφω παραπάνω...γιατί ο διάδρομος εφέτος είναι Ελλάδα...γνώμη μού
 
Δεν ξέρω αν αυτό εννοούσε ο Περικλής εχτές η προχτές..θα το δει και θα μάς πεί..
Που το χαμηλο στην Ισπανία αφήνει το Υ να ανέβει ψηλά..
View attachment 80816
Ε ναι ρε συ..
Ειναι ο καιρος που ευνοεί τα Βαλκάνια αυτος ..
Με τον Υ Σκανδιναβία 1020 1025 σκαβει το κρυο προς την Ρωσία κτλ .
 
Ε ναι ρε συ..
Ειναι ο καιρος που ευνοεί τα Βαλκάνια αυτος ..
Με τον Υ Σκανδιναβία 1020 1025 σκαβει το κρυο προς την Ρωσία κτλ .
Αλλά..τον δείχνει μόνο το ευρωπαϊκό...
Τι κάνουμε τώρα...τόσο έξω λες να πέφτουν σε σχέση με άλλους
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top