Λάδια καθαρισμού και συντήρησης

Καινούργιο σετ απ για καλλωπισμό των κοριτσιών. Ένας ανοικτός δίσκος και μια εργαλειοθήκη ρολό και μπήκαν τα βασικά μέσα
View attachment 81740
Ανοιχτή θήκη μεταφοράς εννοείς και εγώ έψαχνα το δίσκο και δίσκο δεν έβλεπα. 🤔
Μισές δουλειές κάνεις κι εσύ και ο Σταμάτης. 😱 Πάρτε ένα μπαούλο που είχανε παλιά για τα ρούχα, χωράει πολύ πράμα, κάνει και για κάθισμα, είναι και ρουστίκ! 😄
Εγω έχω άνετο γκαράζ και σώθηκα, αλλοιως θα είχα γεμίσει το σπίτι μπαουλα... 😀
 
Ανοιχτή θήκη μεταφοράς εννοείς και εγώ έψαχνα το δίσκο και δίσκο δεν έβλεπα. 🤔
Μισές δουλειές κάνεις κι εσύ και ο Σταμάτης. 😱 Πάρτε ένα μπαούλο που είχανε παλιά για τα ρούχα, χωράει πολύ πράμα, κάνει και για κάθισμα, είναι και ρουστίκ! 😄
Εγω έχω άνετο γκαράζ και σώθηκα, αλλοιως θα είχα γεμίσει το σπίτι μπαουλα... 😀

Με το κόντρα πλακέ θαλάσσης που περισεψε απ το σκυλοκουτο έφτιαξα ένα τέτοιο μπαουλακι αλλά είναι βαρύ και δεν βολεύει για μεταφορά. Το έχω σε σταθερό σημείο για να βάζω εργαλεία μέσα. Εμείς με τον κολλια θέλουμε light weight καταστάσεις :D
 
lucas extreme duty gun oil vs singer..


Στις 45 μοιρες.



Υποστηρίζουν ότι έχει στατικοποιητες? Μάλλον έχουν δίκιο.
Σε ανοχείδωτη λαμαρινα.
Αναμενόμενο. Το lucas είναι πιο heavy duty. Είναι αυτά που λέγαμε για τα εξειδικευμένα.
Εσύ ποιο προτιμάς για λίπανση?
 
Αναμενόμενο. Το lucas είναι πιο heavy duty. Είναι αυτά που λέγαμε για τα εξειδικευμένα.
Εσύ ποιο προτιμάς για λίπανση?
Αναμενόμενο. Το lucas είναι πιο heavy duty. Είναι αυτά που λέγαμε για τα εξειδικευμένα.
Εσύ ποιο προτιμάς για λίπανση?
Ψοφάτε και οι 2 για τέτοια τεστάκια ...
Είσαστε ωραίοι!!!
 
lucas extreme duty gun oil vs singer..


Στις 45 μοιρες.



Υποστηρίζουν ότι έχει στατικοποιητες? Μάλλον έχουν δίκιο.
Σε ανοχείδωτη λαμαρινα.






Το LUCAS δεν θα το ξανασυγκρίνεις ! Το LUCAS !




Αυτοκίνηση - Page 205 - Off topic - TheLab.gr
 
στατικοποιητες= ουσίες που αυξάνουν την πρόσφυση;
Ψοφάτε και οι 2 για τέτοια τεστάκια ...
Είσαστε ωραίοι!!!
Δεν μας είπες όμως τι συμπέρασμα έβγαλες.
Το Lukas έχει μεγαλύτερο ιξώδες /SAE η έχει παράγοντες προσκολλησης στην επιφάνεια;
 
Σήμερα δοκίμασα το brunox. Διεισδύει καλά, καθαρίζει καλά, έχει ελαφριά μυρωδιά διαλύτη που δεν ενοχλεί. Για λίπανση όχι και τόσο γιατί έχει πολύ χαμηλό ιξώδες, όμως κάνει δουλίτσα. Εγώ καθάρισα, το σκούπισα τελείως και μετά λίπανα με λαδάκι hoppe's 9, εκτός από το εσωτερικό της κάννης που την άφησα με brunox.
Final verdict: Recommended!
 
Back
Top