Παρουσίαση Φυσιγγίων

Εγω σταθηκα τυχερος...το εσφαξα..βρηκα τον αδη με τα λειψανα μεσα
( Ιταλικο επωνυμο φυσιγγιο )...ειπα αντε και γ@μ...τε...και επιασα
''ζεστα'' την ιδιογομωση!!!
Και τούβλο να του πέταγες του λαγού θα τον είχες πάρει.
 
Το super caccia kai το μπιτουρμπο τα είχα μόνιμα τότε.
Μπιτουρμπ, μπλε λαμπρό, και τα ολυμπους, μόνιμα. ωραία χρόνια, πιάνο τον εαυτό μου πολλές φορές που τα νοσταλγώ, μηλαω για τα μέρη μου. Για να κυνηγήσεις τώρα υδρόβια πρέπει να κάνεις πολλά χιλιόμετρα, όσο μπορώ τα κάνω, αλλά
δεν και είναι εύκολο. :)
 
Κάι το σούπερ caccia το παλιό ήταν φοβερό.
Ναι, με πολλά πάπια στην πλάτη τους, τώρα δεν έχω πάρει, δεν ξέρω τη λένε τα καινούργια. Μου έχει μείνει μεγάλη καβατζα, σταμάτησαν τα Ρίζια, και μου έμειναν τα φυσίγγια, μετά έμπλεξα με την υδιογομοση..hair.
 
Το δεύτερο από αριστερά -τη μπλε φωτοβολίδα !
Εκεί πήγε το μάτι σου, άραγε τα έχεις ρήξη. Με αυτό το φυσιγγι εχει σπάσει για πολύ κλείστρο, και κουνούσαν τα δίκανα σαν παλιό πουτανες, όποιος δεν ήξερε και τα έβαζε με νορμάλ καιρό. Πάρα πολύ καλό στης χαμηλές θερμοκρασίες, φωτιά τα άγια Αντώνη.:)
 
Ναι, με πολλά πάπια στην πλάτη τους, τώρα δεν έχω πάρει, δεν ξέρω τη λένε τα καινούργια. Μου έχει μείνει μεγάλη καβατζα, σταμάτησαν τα Ρίζια, και μου έμειναν τα φυσίγγια, μετά έμπλεξα με την υδιογομοση..hair.


Και τώρα χάρος είναι το σούπερ
 
Νίκο, καλό είναι αυτό για τον κόσμο που αγοράζει, και δεν κάνει ιδιογομοση, έχω πολλά χρόνια να αγοράσω, και αν αγοράσω είναι αραιά και που, είναι κανά περίεργο για να δω πως είναι στημένο, ωραία αρρώστια η ιδιογομοση.
 
Back
Top