Παρουσίαση Φυσιγγίων

Τον συγκεντρωτήρα. Δεν σκληραίνει στις πολύ χαμηλές θερμοκρασίες όπως το πολυεθυλαινιο, με αποτέλεσμα να μην έχει μείωση ταχυτήτων από ελλιπή έμφραξη.

ΟΚ...Δεν ειμαι πνευμα αντιλογιας....απλα ετσι για την συζητηση....
Εαν τον βαλω καταψυξη πιστευεις οτι δεν θα κοκαλωσει....η μιλαμε για λιγοτερους μειον βαθμους ??
 
ΟΚ...Δεν ειμαι πνευμα αντιλογιας....απλα ετσι για την συζητηση....
Εαν τον βαλω καταψυξη πιστευεις οτι δεν θα κοκαλωσει....η μιλαμε για λιγοτερους μειον βαθμους ??
Βάλτον να μας λυθεί σε όλους η απορία φίλε. Αλλά εμπειρικά όντως δουλεύει στους πάγους ο δόλιος.
 
ΟΚ...Δεν ειμαι πνευμα αντιλογιας....απλα ετσι για την συζητηση....
Εαν τον βαλω καταψυξη πιστευεις οτι δεν θα κοκαλωσει....η μιλαμε για λιγοτερους μειον βαθμους ??
βαλτον αλλα βαλε και εναν κανονικο z2m και κανε συγκρηση μετα
 
Βάλτον να μας λυθεί σε όλους η απορία φίλε. Αλλά εμπειρικά όντως δουλεύει στους πάγους ο δόλιος.

βαλτον αλλα βαλε και εναν κανονικο z2m και κανε συγκρηση μετα

Θα τους βαλω τωρα και τους δυο....και το πρωι θα ξερουμε...
Πρεπει να σας θυμησω....οτι κατα την πυροδοτηση....οι θερμοκρασιες που αναπτυσσονται ειναι
τετοιες που κατα την γνωμη κανενα παγωμα βυσματος δεν αντιστεκεται...εννοω οτι οσο παγωμενο
και να ειναι εμφραξη θα κανει !!
Αυτο πιστευω....ισως να κανω λαθος...
 
Θα τους βαλω τωρα και τους δυο....και το πρωι θα ξερουμε...
Πρεπει να σας θυμησω....οτι κατα την πυροδοτηση....οι θερμοκρασιες που αναπτυσσονται ειναι
τετοιες που κατα την γνωμη κανενα παγωμα βυσματος δεν αντιστεκεται...εννοω οτι οσο παγωμενο
και να ειναι εμφραξη θα κανει !!
Αυτο πιστευω....ισως να κανω λαθος...
Δεν ισχύει Νίκο μου... Πέτα ένα παγάκι μέσα στην φωτιά να δεις σε πόση ώρα θα λιώσει...
 
Δεν ισχύει Νίκο μου... Πέτα ένα παγάκι μέσα στην φωτιά να δεις σε πόση ώρα θα λιώσει...

Θα κανω κατι αλλο.....Οχι γιατι δεν σε πιστευω....Αλλα γιατι μου αρεσουν οι δοκιμες..
Θα κλεισω δυο φυσιγγια με την ιδια δοσολογια.... και στο ενα θα εχω το σκληρο βυσμα ( Ζ2Μ15 )
και στο αλλο το μαλακο...αυτο που δουλευουμε εμεις.
Θα βαλω στην καταψυξη 3 ωρες....και θα τα ριξω να τι διαφορες θα εχουν...
 
Γιάννη παίζει να χει γίνει και πατάτια μιας και μου χαν δώσει ένα κουτι και μερικά χύμα και ίσως να μην ήταν τα ίδια φυσιγγια με του βραχνού μιας και αυτό που έκοψα λέει Nobels και το άλλο Nobel και διαφορετική στάμπα. Να είναι καλα ο Τάσος που το παρατήρησε .
Κώστα, μάλλον είναι από αυτά τα NOBEL'S που κυκλοφόρησε ο Ναυπλιώτης για κάποιο διάστημα (σε όλα τα διαμετρήματα), λίγο πριν αγοράσει τη LAMBRO ...
20150824_222406.jpg
 
Θα κανω κατι αλλο.....Οχι γιατι δεν σε πιστευω....Αλλα γιατι μου αρεσουν οι δοκιμες..
Θα κλεισω δυο φυσιγγια με την ιδια δοσολογια.... και στο ενα θα εχω το σκληρο βυσμα ( Ζ2Μ15 )
και στο αλλο το μαλακο...αυτο που δουλευουμε εμεις.
Θα βαλω στην καταψυξη 3 ωρες....και θα τα ριξω να τι διαφορες θα εχουν...
Μία χαρά. Προχώρα!
 
Μην το περιμενεις αυριο δασκαλε !!!
Πηρε αριθμο πρωτοκολου....και μπηκε στην σειρα των δοκιμων!!! :)

Νικο άμα στήσεις ταχογραφο ρίξε ένα mg2, αλλά στο ένα μέτρο από την κάννη. Όχι στο 1,5 ή στα 2,5 να δούμε τουλάχιστον αν πιάνει την ταχύτητα που λέει. Η b&p μετράει στο ένα μέτρο.
 
Και γω λεω....και εαν η εταιρεια μας πουλαει φουμαρα ποιος το εχει τσεκαρει??
Λεω εγω...και ασε με να λεω....
Kαλημέρα
Ο κάλυκας B&P (gordon system) καμία σχέση μ'αυτούς που έχουμε μείς .Δουλεύει
εντελώς διαφορετικά .Άρα δέν θα βρείς άκρη .
Γι'αυτό δέν ασχολήθηκα ποτέ με φυσίγγια B& P .
 
Νικο άμα στήσεις ταχογραφο ρίξε ένα mg2, αλλά στο ένα μέτρο από την κάννη. Όχι στο 1,5 ή στα 2,5 να δούμε τουλάχιστον αν πιάνει την ταχύτητα που λέει. Η b&p μετράει στο ένα μέτρο.

Και με full τσοκ ... ;)

Καλημερα και απο εδω φιλοι μου !!!
ΟΚ...ΔΕΝ χαλαω χατηρια.....
Παρτε μια πρωτη ιδεα απο το εξειδικευμενο φυσιγγιο !!

εικόνα_Viber_2020-11-24_20-13-15.jpg :)
 
Kαλημέρα
Ο κάλυκας B&P (gordon system) καμία σχέση μ'αυτούς που έχουμε μείς .Δουλεύει
εντελώς διαφορετικά .Άρα δέν θα βρείς άκρη .
Γι'αυτό δέν ασχολήθηκα ποτέ με φυσίγγια B& P .

Εγω Λαμπη μου δεν ''καιγομαι'' να δω τι κανει το καθε εμπορικο φυσιγγιο!!!
Το εχω δει το εργο απο παλιά....
Σε ευχαριστω για την συμβουλη σου φιλε !!!
Αδικος κοπος με λιγα λογια !!!
 
Θα κανω κατι αλλο.....Οχι γιατι δεν σε πιστευω....Αλλα γιατι μου αρεσουν οι δοκιμες..
Θα κλεισω δυο φυσιγγια με την ιδια δοσολογια.... και στο ενα θα εχω το σκληρο βυσμα ( Ζ2Μ15 )
και στο αλλο το μαλακο...αυτο που δουλευουμε εμεις.
Θα βαλω στην καταψυξη 3 ωρες....και θα τα ριξω να τι διαφορες θα εχουν...
Για αυτό σε γουστάρω !!!!
 
Το θεωρουν καλο φυσιγγιο.....εγω το βρισκω φορτωμενο σε πυριτιδα !!!:)
εδω γελαμε!
...εγω το βρισκω φορτωμενο σε πυριτιδα !!!:)
θα κοιμηθηκε ο ιταλοπακιστανος!
Δεν το εχω ριξει ποτε....οποτε δεν εχω αποψη !!
και ουτε προκητε!
Εσενα τι δεν σου αρεσε ???
ειναι ενας συναδελφος που εχει αλεργια στα λαμπρο,κατι τετοιο εχω και εγω!
 
Back
Top