Παρουσίαση Φυσιγγίων

View attachment 66075
Αυτή είναι η δοσολογία ή το λάθος;Το άλλο μπορεί να είναι 1.85..Ποιο είναι το σωστό...Άντε να βγάλεις άκρη..Ταχογραφησες κανένα κ Νίκο;

Δεν εχω αλλο Παρη μου....Εαν ειχα θα εβαζα ποιο ολοκληρωμενη παρουσιαση...δλδ αποτυπωση στοχου
και ταχυτητες φιλε !!
 
Με εξειδικευμενο Ιταλικο μπουρδελο.....πεταλωσα τον λαγο με τρεις τουφεκιες !!!!
Ξεχνιεται τετοιο χουνερι ??? :D
Φίλος μου πρίν κανά μήνα έμπειρος λαγας, με ένα μίνι μαγκνουμ ποια εταιρεία τα βγάζει δεν ξέρω, καθόμαστε στην καφετέρια και μου λέει, τουφεκισα ένα λαγό στο απέναντι πεζοδρόμιο 2τουφεκιες με το δίκανο και ο λαγός με κοιτούσε, και έφυγε σαν να μην συμβαίνει τίποτα, και εσύ τι έκανες του λέω, έμεινα μαλακας και τον κοιτούσα και εγώ μου λέει δεν μου έχει ξανα συμβεί, τι να πω ότι τα έχουν κάνει όλα μπουρδέλο.
 
Φίλος μου πρίν κανά μήνα έμπειρος λαγας, με ένα μίνι μαγκνουμ ποια εταιρεία τα βγάζει δεν ξέρω, καθόμαστε στην καφετέρια και μου λέει, τουφεκισα ένα λαγό στο απέναντι πεζοδρόμιο 2τουφεκιες με το δίκανο και ο λαγός με κοιτούσε, και έφυγε σαν να μην συμβαίνει τίποτα, και εσύ τι έκανες του λέω, έμεινα μαλακας και τον κοιτούσα και εγώ μου λέει δεν μου έχει ξανα συμβεί, τι να πω ότι τα έχουν κάνει όλα μπουρδέλο.

Το ιδιο ''εργο'' ειδα και εγω Τριανταφυλλε.....μονο που εγω του εριξα τρεις τουφεκιες φιλε !!!:D
 
Κ Νίκο,της nobel νομίζω ...

Ποιας νομπελ και πρασινα αλογα Παρη μου....Τα περισσοτερα στην ιδια κατηγορια τα εχω !!!
Τωρα τουλαχιστον ξερω δεν πηρα το θηραμα....απλα αστοχησα....και οχι οτι με πουλησε το γαμηδι
το φυσιγγιο !!
Συγνωμη για το ''πρασινα αλογα'' ηθελα να δωσω εμφαση στο οτι δεν τα εμπιστευομαι φιλε !!! :)
 
Το ιδιο ''εργο'' ειδα και εγω Τριανταφυλλε.....μονο που εγω του εριξα τρεις τουφεκιες φιλε !!!:D
Κύριε Νίκο μου το έλεγε, σταματημένος ο λαγός, συν τα γαλλικά και ότι άλλοι ξένη γλώσσα ξέρει, και να μην το πιστεύω, και να επιμένει μου λέει είναι έτσι όπως το λέω, και να έχω πέσει κάτω από τα γέλια.
 
View attachment 66075
Αυτή είναι η δοσολογία ή το λάθος;Το άλλο μπορεί να είναι 1.85..Ποιο είναι το σωστό...Άντε να βγάλεις άκρη..Ταχογραφησες κανένα κ Νίκο;
Εικονομια στην μπαρουτη ειναι ακρηβη .very funny. στα 38γρ χειμωνικο σεταπ θαχε 2γρ το ληγοτερο😇
 
Κύριε Νίκο μου το έλεγε, σταματημένος ο λαγός, συν τα γαλλικά και ότι άλλοι ξένη γλώσσα ξέρει, και να μην το πιστεύω, και να επιμένει μου λέει είναι έτσι όπως το λέω, και να έχω πέσει κάτω από τα γέλια.

Να τον πιστεψεις....ΑΛΗΘΕΙΑ λεει.....Ακριβως το ιδιο επαθα και εγω....Μετα απο τρεις τουφεκιες
εφυγε ο λαγος....και εγω εμεινα μαλακας !!!:mad:
 
Να τον πιστεψεις....ΑΛΗΘΕΙΑ λεει.....Ακριβως το ιδιο επαθα και εγω....Μετα απο τρεις τουφεκιες
εφυγε ο λαγος....και εγω εμεινα μαλακας !!!:mad:
Κι ο λαγός το ίδιο....Το βράδυ που βγήκε για βοσκή κι είδε τους κάλυκες , κατάλαβε...
 
Εικονομια στην μπαρουτη ειναι ακρηβη .very funny. στα 38γρ χειμωνικο σεταπ θαχε 2γρ το ληγοτερο😇
Το συγκεκριμενο φυσίγγι είναι έτσι αρκετά χρόνια. Πολύ ελαφρύ για τα γραμμ που είναι φορτωμένο.
Απορω με το σκεπτικό τους...
2 φυσιγγια είχα ρίξει πριν χρόνια σε παπι κ τα υπόλοιπα στη λίμνη.
Ούτε για γάμο....
 
Back
Top