Προσφορές-Τιμές

Ίσως να είναι και καλύτερα φίλε. Η ασυδοσία είναι ο μεγαλύτερος εχθρός μας και προέρχεται ακριβώς από τους κόλπους μας. Εικόνες που είδα φέτος ήταν πραγματικά αηδιαστικες για τα δικά μου γούστα τουλάχιστον.
Για την ασυδοσία μερικών συμφωνώ...
Αλλά η ανέχεια δεν είναι η λύση του προβλήματος της έλλειψης παιδείας...δυστυχώς...
 
Για την ασυδοσία μερικών συμφωνώ...
Αλλά η ανέχεια δεν είναι η λύση του προβλήματος της έλλειψης παιδείας...δυστυχώς...
Πολύ σωστά. Αλλά ακόμη και έτσι ίσως μερικοί αναγκαστούν να κρατήσουν το χέρι τους.
 
Δυστυχως Ηλία...αν συνεχιστεί έτσι η κατάσταση...ειδικά για την κίχλα...θα γυρίσουμε δεκαετίες πίσω...
Μετρημένες ντουφεκιές...ισα-ισα για να κάνουμε μια μαγειριά, που και που...
Ίσως να είναι καλητερα έτσι παρά να βλέπεις μ@@@@# να αδειάζουν τα όπλα
 
Αν είναι να ρίχνεις όλοι την χρονιά 3000 φυσηγγια για να πάρεις σπητι 500 πουλιά και αν όχι φίλε καλύτερα να παο για ψάρεμα
Σίγουρα...έχεις κάποιο δίκιο...
Αλλά το κυνήγι είναι πολλά περισσότερα πέρα της ντουφεκιάς...
Αλκοολίκη...δεν κόβεται...
 
Αν είναι να ρίχνεις όλοι την χρονιά 3000 φυσηγγια για να πάρεις σπητι 500 πουλιά και αν όχι φίλε καλύτερα να παο για ψάρεμα
Και στο ψάρεμα υπάρχουν μαλάκες, όπως παντού. Συνήθως είναι και φαφλατάδες και τσαμπουκάδες.
 
πλεων αυτην την στιγμη δεν εχουμε ουτε προσφορες ουτε τιμες καλες στα φυσιγκιαααααα :( απω εδω και περα και στο μελλωννν θα μετραη η τσεπη του καθε κυνηγου τι ευροπουλακια διαθετη για την ΨΩΡΑΤΟΥΥΥΥΥ ;);) εγω εχω ειδη στοκαρι απο περση και εχω χωση κα μια παραγκελια καληηη στον αντρεα ;),;) και τι σαν αναιβηκαν η τιμεςςςςς μηπως στα αλα ειδη καταναλωσης μηναν σταθερεςςς.sarcastic. τα γουστα πληρωνοντεεεεε σφηγκουμε λιγο τα κολαρακιαμας λιγο απο εδω και απο εκη και κανουμε μια καβατσαααα,,το κολπο ειναι να καμης την αρχη να στοκαρης και μετα λιγα λιγα θα γεμισης τα συρταριααααα;);).terror.
 
πλεων αυτην την στιγμη δεν εχουμε ουτε προσφορες ουτε τιμες καλες στα φυσιγκιαααααα :( απω εδω και περα και στο μελλωννν θα μετραη η τσεπη του καθε κυνηγου τι ευροπουλακια διαθετη για την ΨΩΡΑΤΟΥΥΥΥΥ ;);) εγω εχω ειδη στοκαρι απο περση και εχω χωση κα μια παραγκελια καληηη στον αντρεα ;),;) και τι σαν αναιβηκαν η τιμεςςςςς μηπως στα αλα ειδη καταναλωσης μηναν σταθερεςςς.sarcastic. τα γουστα πληρωνοντεεεεε σφηγκουμε λιγο τα κολαρακιαμας λιγο απο εδω και απο εκη και κανουμε μια καβατσαααα,,το κολπο ειναι να καμης την αρχη να στοκαρης και μετα λιγα λιγα θα γεμισης τα συρταριααααα;);).terror.
Γουστα είναι αυτά σύμφωνο αλλά όχι και 9€ τα 30 γραμμάρια.. όταν υπάρχουν 32 και 34 με αυτές της τιμές. .. υπερβολές φίλε
 
Γουστα είναι αυτά σύμφωνο αλλά όχι και 9€ τα 30 γραμμάρια.. όταν υπάρχουν 32 και 34 με αυτές της τιμές. .. υπερβολές φίλε
Το θέμα είναι ως πότε θα υπάρχουν? Θα κατεβάσουν η άλλοι κάποια στιγμή η θα ανεβάσουν όλοι! Και άλλο! Τυχερός οποίος έχει στοκ.
 
Back
Top