Σακίδια-Τσάντες κλπ

Έχω βρει και έναν σχοινο καθαριστηρα στα 5,70€ εδώ τους πουλάνε πάνω από 15€ σε επόμενη παραγγελία θα τον πάρω έτσι για να υπάρχει στο σακίδιο.
Και εγώ σκεφτόμουν να πάρω ένα. Να υπάρχει ποτέ δεν ξέρεις πότε θα σου χρειαστεί.
 
Αν σε παίρνει οικονομικά πάρε της hoppes. Τον έχω 10 χρόνια.
Το πιθανότερο είναι να μην τον χρησιμοποιήσω ποτέ ,συνηθως στο σακίδιο έχω μια σπαστη βέργα που αν χρειαστεί κάνεις καλύτερη δουλειά στη κάννη.Τώρα το είδα 28,90€ έχει δεν τα δίνω με τίποτα ,βέργα και πάλι βέργα .Μόλις είδα τον12 διαμέτρημα 4,5€53202412423.jpg
 
Καλύτερα σπαστή βέργα...ειδικά για "μαζί"!
Άμα σου πιάσει κάτι μέσα η κάννη,χώμα κλαρί, συγκεντρωτήρα..... δε θα το βγάλει ο σχοινοβελός!
Τώρα για καθάρισμα,έχω ακούσει που λένε ότι τα bore-snake (ο παππούς ο Μήτσος έτσι τα λέγε... R.I.P.) ότι κάνουν πολύ καλη δουλειά στο πεδίο όσο είναι ζεστή η κάννη.
Δεν έχω εμπειρία... Εγώ μια παλιά βέργα έχω μαζί με μια σπιράλ βούρτσα.
 
Καλύτερα σπαστή βέργα...ειδικά για "μαζί"!
Άμα σου πιάσει κάτι μέσα η κάννη,χώμα κλαρί, συγκεντρωτήρα..... δε θα το βγάλει ο σχοινοβελός!
Τώρα για καθάρισμα,έχω ακούσει που λένε ότι τα bore-snake (ο παππούς ο Μήτσος έτσι τα λέγε... R.I.P.) ότι κάνουν πολύ καλη δουλειά στο πεδίο όσο είναι ζεστή η κάννη.
Δεν έχω εμπειρία... Εγώ μια παλιά βέργα έχω μαζί με μια σπιράλ βούρτσα.
Πρώτα θα κόψεις μια βεργα από ελιά για να ελευθερωθεί η τρύπα της κάννης και μετά τον σχοινοκαθαριστηρα.
 
Πρώτα θα κόψεις μια βεργα από ελιά για να ελευθερωθεί η τρύπα της κάννης και μετά τον σχοινοκαθαριστηρα.
Ρε ναι...
Κάτι θα κάνεις!
Αλλά προϋποθέτει πριονακι και κυρίως.... ελιά! 🤣🤣🤣
Σε κάτι τερέν περίεργα ούτε φύλο από πουρνάρι δε βρίσκεις,για καμιά "ανάγκη"!
 
Καλύτερα σπαστή βέργα...ειδικά για "μαζί"!
Άμα σου πιάσει κάτι μέσα η κάννη,χώμα κλαρί, συγκεντρωτήρα..... δε θα το βγάλει ο σχοινοβελός!
Τώρα για καθάρισμα,έχω ακούσει που λένε ότι τα bore-snake (ο παππούς ο Μήτσος έτσι τα λέγε... R.I.P.) ότι κάνουν πολύ καλη δουλειά στο πεδίο όσο είναι ζεστή η κάννη.
Δεν έχω εμπειρία... Εγώ μια παλιά βέργα έχω μαζί με μια σπιράλ βούρτσα.
Κανουν
Μολις τελειωσω το κυνηγι εαν δεν εχω φαρι βροχη περναω την καθε καννη με το μπορ σνεικ μια φορα και εξωτερικα με πανακι με λαδι
Φια χρωμιωμενο οπλο μιλαω
Δεν καθαριζει την καννη αλλα περνει ολα τα χοντρα και δεν μενουν μεσα
 
Ρε ναι...
Κάτι θα κάνεις!
Αλλά προϋποθέτει πριονακι και κυρίως.... ελιά! 🤣🤣🤣
Σε κάτι τερέν περίεργα ούτε φύλο από πουρνάρι δε βρίσκεις,για καμιά "ανάγκη"!
Το βιοδιασπωμενο κωλοχαρτο και το νερό είναι τα πιο βασικα
 
Back
Top