Φερ' το στα μέτρα σου...

Και εδο η φοτο της καρανομης στα 15 μετρα.το κεντρο ειναι κατο δηπλα δεξια η μουτζουρα που φενετε


28rcpcl.jpg
 
ανάλογα με το πόσο καλά είσαι στην κλίση πίσω ώστε να σου είναι το όπλο βολικά. Εγώ πάλι προχθές έβαλα μερικές ροδέλες γιατί ψηλοντουφεκουσε και μου μελάνιασε τον ώμο πολύ. κατέβηκε λίγο η τουφεκιά αλλά το όπλο είναι άχρηστο άμα μελανιάζω με 10 φυσίγγια 28γρ οπότε φάγωμα στο χτένι για μένα.
Εσύ καλύτερα να κάνεις αυτή την δοκιμή, βάλε μερικές ροδέλες στο πάνω μέρος του πέλματος και κάνε δοκιμές, αν έρθει χωρίς να σε χτυπάει φτιάχνεις μια τσόντα με την κλίση που σου έδειξαν οι ροδέλες
 
ανάλογα με το πόσο καλά είσαι στην κλίση πίσω ώστε να σου είναι το όπλο βολικά. Εγώ πάλι προχθές έβαλα μερικές ροδέλες γιατί ψηλοντουφεκουσε και μου μελάνιασε τον ώμο πολύ. κατέβηκε λίγο η τουφεκιά αλλά το όπλο είναι άχρηστο άμα μελανιάζω με 10 φυσίγγια 28γρ οπότε φάγωμα στο χτένι για μένα.
Εσύ καλύτερα να κάνεις αυτή την δοκιμή, βάλε μερικές ροδέλες στο πάνω μέρος του πέλματος και κάνε δοκιμές, αν έρθει χωρίς να σε χτυπάει φτιάχνεις μια τσόντα με την κλίση που σου έδειξαν οι ροδέλες
Τεο ,το πιτς ειναι πιο μικρη ρυθμιση.
Αν χρειαζεται ρυθμιση το χτενι...ρυθμιζεις το χτενι!!
 
Μακαρη τα νευρα μουυυυυ φανταζεστε στα 40 μετρα ποσο θα φεβγει
Μην τρελενεσαι Γιαννιο!Αν πραγματι θελεις τσοντα,αν δηλ σου ειναι κοντο το κοντακι,θα χαμηλωσει το κεντρο και θα παει δεξιοτερα!
Υποθετω πως εχει ηδη δεξια κληση το κοντακι σου.Αν οχι,ισως χρειαστει να παρεις λιγο απο το χτενι.Ειναι πολυ πιο ευκολο να αφαιρεσεις ξυλο,παρα να προσθεσεις!
Το χαμηλωμα σε παει και λιγο πιο δεξια απο μονο του.
 
Γιαννη σταθερο στησιμο ειχες στο οπλο ή κουμπωμα πατημα;μην προβληματιζεσαι καθολου..και εγω στο δικανο ειχε κοντο κοντακι και εφευγε αριστερα και πανω η τουφεκια..με μια ροδελα και 2 φετες ισιες πισω ηρθε στα ισια του
 
Εγώ πάλι προχθές έβαλα μερικές ροδέλες γιατί ψηλοντουφεκουσε και μου μελάνιασε τον ώμο πολύ.
Δηλαδή τον ώμο στον μελανιάζει μόνο όταν βάζεις ροδέλες στο πάνω μέρος του πέλματος; Χωρίς ροδέλες δεν σε μελανιάζει;
 
Γιαννη σταθερο στησιμο ειχες στο οπλο ή κουμπωμα πατημα;μην προβληματιζεσαι καθολου..και εγω στο δικανο ειχε κοντο κοντακι και εφευγε αριστερα και πανω η τουφεκια..με μια ροδελα και 2 φετες ισιες πισω ηρθε στα ισια του
τη ροδελα την εβαλες πανο στο πελμα η κατω?????
 
Δηλαδή τον ώμο στον μελανιάζει μόνο όταν βάζεις ροδέλες στο πάνω μέρος του πέλματος; Χωρίς ροδέλες δεν σε μελανιάζει;
Ακριβώς έριξα καμιά 100 φυσιγγια χωρίς ροδέλες και όλα οκ, μόλις τις έβαλα κατάλαβα στην δεύτερη ντουφεκιά το "κατάλαβα" και μετά μελάνιασε. έχει και το decelerator το πλαστικό στο πάνω μέρος.
 
Ακριβώς έριξα καμιά 100 φυσιγγια χωρίς ροδέλες και όλα οκ, μόλις τις έβαλα κατάλαβα στην δεύτερη ντουφεκιά το "κατάλαβα" και μετά μελάνιασε. έχει και το decelerator το πλαστικό στο πάνω μέρος.
Τι θεωρείς ότι θα δώσει λύση; Έχεις πάρει γνώμη από μάστορα;
 
Τι θεωρείς ότι θα δώσει λύση; Έχεις πάρει γνώμη από μάστορα;
Θα φάω το χτένι λίγο 5-6 χιλιοστά για να κατέβει ποιο χαμηλά το κεφάλι μου, έτσι κ αλλιώς ρυθμιζόμενο είναι θα μπορώ να το ψηλώσω αν χρειαστεί
 
Back
Top