Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
θα μπορούσαν να βγουν και μερικά με ονομασιες όπως "στουπι" , "μανταλακι" , "πατσαβούρα" , "φαρμακι" κτλ κτλ κτλ
Από παλια υπήρχαν αυτά...... .yel.


IMG_20230313_195713.jpg

Ας μου κάνει εμένα και να είναι και οικονομικό και ας το λένε και Μανταλένα!
Ακου κομματαρα....

 
Νομιζω ότι κάνουν ένα λάθος να μην γράφουν τιμες
Ναι είναι λαθος κ λίγοι κατασκευαστές φυσιγγιων το κάνουν..
Μόνο από το τηλ η σε πμ....
Λες κ κάνουν εξαιρέσεις......

Όντως τώρα?!!!😵‍💫
Όντως όντως...
Οπως υπάρχουν κ ονομασιες που προκαλουν γέλιο...
 
Ναι είναι λαθος κ λίγοι κατασκευαστές φυσιγγιων το κάνουν..
Μόνο από το τηλ η σε πμ....
Λες κ κάνουν εξαιρέσεις......


Όντως όντως...
Οπως υπάρχουν κ ονομασιες που προκαλουν γέλιο...
Το γέλιο καλό είναι! Αλλά εντάξει, για το παραπάνω, νόμιζα ότι ήταν μια απλή φράση καφενείου και όχι ονομασία προϊόντος!!
 
Και το ΝΕΟ HUNTER ξέχασες!;) Θυμάσαι που το είχαμε συζητήσει παλιά? Όλα ίδια, στα 32γρ. με G3000 ίδια δόση, και τον ίδιο συγκεντρωτήρα, τον δικό του, (δεν θυμάμαι ύψος) ... :rolleyes: .yel.
Πάντως, η αλήθεια είναι ότι ήταν μια χαρά φυσίγγια, το ΒΕΛΟΣ και το ΝΕΟ HUNTER που είχα δοκιμάσει, αν και λίγο δυνατά για Κρήτη ... και για τα γούστα μου ...:cool:
Στελιο με αυτα ειχα παρει κατι λαγους{με οχταρι...) που τους θυμαμαι ακομη...ειχαμε παρει με την παρεα κουτες για τις τσιχλες αλλα εμενα που μου τα πηγαινε το οπλο τα χρησιμοποιουσα παντου μεχρι και φασα ειχα παρει αποσταση δεν θα γραψω γιατι ουτε εγω το πιστευα οταν την ειδα να πεφτει... ειχε ενα σκαγιο στο λαιμο...μετα ξεκινησαμε του ρουμελιωτη και δεν ξαναπαραγγειλαμε και δυστυχως δεν τα φερνει κανεις εδω..Αν θυμαμαι καλα ηταν σε γαλαζιο καλυκα...
Την τελευταια φορα που ειχα παραγγειλει μονος μου ειχα παρει διαφορα κατι rambo cobra μονοβολα εννιαβολα κλπ. καπου πανω στη σοφιτα θα ειναι αν τα βρω θα σφαξω κανενα για το κοζι...Μιλαμε για πανω απο δεκαετια μην πω 15...
 
εχει ριξει κανενας τασκοφ?εχει μεγαλη ποικιλια αλλα δεν ακουγεται και πολυ.
Έχει πολύ καλά φυσιγγια ο τασκωφ είχα ρίξει κάποια στιγμή τρία κουτιά οχτάρια Hunter νέο και έπαιζε με όλους τους καιρούς το κουτί είχε πολύ φάση καθώς είχε ένα πιτσιρικά να κάθεται καρτέρι Πάντως σε μαγαζιά τουλάχιστον στην Αθήνα δεν τα έχω δει πουθενά Εγώ προσωπικά Θα προσπαθήσω να τα ξανά βρω
 
Έχει πολύ καλά φυσιγγια ο τασκωφ είχα ρίξει κάποια στιγμή τρία κουτιά οχτάρια Hunter νέο και έπαιζε με όλους τους καιρούς το κουτί είχε πολύ φάση καθώς είχε ένα πιτσιρικά να κάθεται καρτέρι Πάντως σε μαγαζιά τουλάχιστον στην Αθήνα δεν τα έχω δει πουθενά Εγώ προσωπικά Θα προσπαθήσω να τα ξανά βρω
Έχει και σάιτ πάντως καλό αλλά δεν γράφει τιμές, δεν ξέρω άμα τα έχει πολύ ακριβά και δεν τα προτιμάει ο κόσμος όπως τα diana του τατση.
 
Back
Top