Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Ναι φιλε ειναι με κοκκους η μπαρουτι.Δεν ειναι γκρι.Ειναι ροζ.Περσι δεν ειχα παρει.Τα προπερσυνα που εχω ειναι με ακουιλα,οπως ειχαν πει κι αλλα παιδια απο το φορουμ.
Granular σιγουρα … παραγκηλανε και οι φίλου μου θα τσεκάρω και εγώ ( 8,40) τα βρηκαμε
 
Granular σιγουρα … παραγκηλανε και οι φίλου μου θα τσεκάρω και εγώ ( 8,40) τα βρηκαμε
Ωραιος!Ριξε κι εσυ μια ματια οταν μπορεσεις και πες μας!7,50 μου τα αφησε.Βεβαια πηρα πολλα,ειμαι και συχνος πελετης με την παρεα μου...
 
Πολύ καλή τιμή.
Οντως πολυ καλη τιμη.Δεν ξερω αν ειναι απο περσινο στοκ και λογω του οτι ειμαστε πελατες ειχε το περιθωριο κι εκανε λιγο παραπανω ψαλιδι στην αρχικη τιμη.Τον ρωτησα και για j&b light και μου τα αφηνε 8.
 
Οντως πολυ καλη τιμη.Δεν ξερω αν ειναι απο περσινο στοκ και λογω του οτι ειμαστε πελατες ειχε το περιθωριο κι εκανε λιγο παραπανω ψαλιδι στην αρχικη τιμη.Τον ρωτησα και για j&b light και μου τα αφηνε 8.
Τα ζενίθ καλά?
 
Τα j&b Zenith, νομιζω πως τα εχει ριξει ο Βασίλης @Duca di Montefeltro
Ναι τα έριξα το χειμώνα που μας πέρασε το Φλεβάρη, 2-3 κουτάκια σε νο8, 7,80€ στο ράφι τα έπαιρνα στο χωριό. Ήταν πολύ καλά, με βύσμα Καρδαρά που μου αρέσει γιατί βγάζει συγκεντρωτικές τουφεκιές, πήρα μακρινές καρτερισιες τσίχλες.
 
Μπηκα στον Κυργια. Τα νοβα τα πουλαει 10,85€... Ο Αλαγιαννης τα πουλαει 7,50...... Μια εξηγηση για την διαφορα των 3,15€ εχει καποιος????
Aν λες αυτα βλεπω ο καλκατζακος στην τιμη 8,70.
Και θεωρειται και ακριβός ετσι.
 

Attachments

  • ddd.jpg
    ddd.jpg
    156,6 KB · Προβολές: 31
Aν λες αυτα βλεπω ο καλκατζακος στην τιμη 8,70.
Και θεωρειται και ακριβός ετσι.
Δεν μπορώ να καταλαβω άλλος 7,50€. Αλλος 8,50€ αλλος 9++ κάποιοι μας δουλεύουν η διάφορες είναι τεράστιες στα 32 γρ ακόμα και στα 34 αλλος 8,50 αλλος 9,50 με ίδια υλικα
 
Δεν μπορώ να καταλαβω άλλος 7,50€. Αλλος 8,50€ αλλος 9++ κάποιοι μας δουλεύουν η διάφορες είναι τεράστιες στα 32 γρ ακόμα και στα 34 αλλος 8,50 αλλος 9,50 με ίδια υλικα
Τώρα το κατάλαβες ότι πάει το δούλεμα γονα! Τα στοκ που είχαν από τα μαγαζιά ποτε τα πούλησαν?
 
Δεν μπορώ να καταλαβω άλλος 7,50€. Αλλος 8,50€ αλλος 9++ κάποιοι μας δουλεύουν η διάφορες είναι τεράστιες στα 32 γρ ακόμα και στα 34 αλλος 8,50 αλλος 9,50 με ίδια υλικα
Ειναι αναλογως τη ποσοτητα που φορτωνει ο καθε ενας και τη ζητηση που υπαρχει.Υπαρχουν βεβαια και αυτοι που εσχροκερδουν μην ξεχναμε ειναι τουριστικη περιοδος😝
 
Back
Top