Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Πολυ ωραιες κατανομες Κωστα. Δεν ηταν δικο μου το οπλο, αλλα ενος φιλου. Το φυσιγγι ομως ηταν απο την παλια παρτιδα SIPE με κοντο μεταλλο, αγορασμενο σε μεγαλη ποσοτητα πριν απο αρκετα χρονια.

Σε γενικες γραμμες δεν τα πολυγουσταρω τα συγκεκριμενα. Ομως ο συνδυασμος οπλο-φυσιγγι κεινη τη μερα ηταν αρκετα καλος
 
Πολυ ωραιες κατανομες Κωστα. Δεν ηταν δικο μου το οπλο, αλλα ενος φιλου. Το φυσιγγι ομως ηταν απο την παλια παρτιδα SIPE με κοντο μεταλλο, αγορασμενο σε μεγαλη ποσοτητα πριν απο αρκετα χρονια.

Σε γενικες γραμμες δεν τα πολυγουσταρω τα συγκεκριμενα. Ομως ο συνδυασμος οπλο-φυσιγγι κεινη τη μερα ηταν αρκετα καλος
Victor εγω κυνηγαω με breda xsnthos 18.4 αυλο και μαμα 4*. Δεν ειναι οτι δεν δουλευουν. Δεν ειναι ομως σιγουρα αυτα που ηταν. Ισως να ειναι και ψυχολογικο. Θα δουμε.
 
Καλησπέρα! Σήμερα απογευματινό 1 ώρα 5 με 6 στο δίπλα χωριό 11 στο χέρι και 2 χαμένες.τα πυρκαλ τέλεια όπως πάντα σε νούμερο 8,πραγματικά κεραυνοβόλουσαν τις τσιχλες.αυτο που μου φάνηκε παράξενο ήταν ένα ταμπελάκι που έχει μέσα το κουτάκι.600 μόνο bar??
Πάντως σαν 36αρι δεν το λες πολύ φορτωμένο σαν αίσθηση εννοω (mb 36 έχει)..
Nsw4fIH.jpg
 
Γεια σου Περικλη! Χαιρομαι που σε ξαναβρισκω εδω! Τα βρηκα σε μαγαζι εδω εχω λιγα ακομα..

γεια σου φιλε μου....και εγω χαιρομαι που βρισκομαστε ξανα....
τα παιδικα μου χρονια ειναι με derby και αρτεμης της πυρκαλ....εδω Αθηνα δεν πιστευω να εχουν πλεον
 
γεια σου φιλε μου....και εγω χαιρομαι που βρισκομαστε ξανα....
τα παιδικα μου χρονια ειναι με derby και αρτεμης της πυρκαλ....εδω Αθηνα δεν πιστευω να εχουν πλεον
Φυσεκαρες και τα δυο! Εγω ειχα παθει πλακα και με το διασπορας της πυρκαλ..
 
αυτο που μου φάνηκε παράξενο ήταν ένα ταμπελάκι που έχει μέσα το κουτάκι.600 μόνο bar??
Mαλλον ηταν για να μπει σε αλλο τυπο φυσιγγιου πχ ιντεαλ κ μπηκε εκει απο λαθος..Μεγιστη πιεση 600bar σε 36γρ δεν ειχε ουτε ο..Στοκας...sarcastic..sarcastic.
 
γεια σου φιλε μου....και εγω χαιρομαι που βρισκομαστε ξανα....
τα παιδικα μου χρονια ειναι με derby και αρτεμης της πυρκαλ....εδω Αθηνα δεν πιστευω να εχουν πλεον
Περυσι τα σκουπισα απο του Πεππα στο Αιγαλεω .οτι πυρκαλ super ειχε σε 9 τα πηρα 425 φυσιγγια.και σε σουπερ τιμη 7,5 ευρω.επισης αριστος επαγγελματιας ο συγκεκριμενος.
 
Mαλλον ηταν για να μπει σε αλλο τυπο φυσιγγιου πχ ιντεαλ κ μπηκε εκει απο λαθος..Μεγιστη πιεση 600bar σε 36γρ δεν ειχε ουτε ο..Στοκας...sarcastic..sarcastic.
Τασο το εχω ξαναδει σε πολλα κουτακια super το συγκεκριμενο χαρτακι και γραφει τα ιδια..600bar με τιποτα παντως εχεις δικιο κατα την γνωμη μου.
 
Για οσους ψαχνουν για φυσιγγια ας περασουν απο τον κενταυρο......
Εχει ψιλοφορτωσει παλι απο φυσιγγια....
Πηρα 2 κουτακια ιμπεριαλ να δοκιμασω στα 6 ευρω μιας και τα δικα του ειχαν τελειωσει....θα βγαλει την παρασκευη παλι μου ειπε.
Περασα και απο τον αλεκτορις και πηρα αλλα 2 κουτακια στα 32 γρ. Για δοκιμη με g3000....
Πολυ ποιοτικο φαινετε σαν φυσιγγι......αλλα με αλμυρη λιγο τιμουλα....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top