Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπερα και παλι! Μολις τωρα εκανα την βολτα μου για κανενα φυσιγγακι..βρηκα τα lampro classic 32gr (s4) στα 6,8€!!!! τσιμπησα 2 κουτακια για δοκιμη και 2 f2 b&p 7,2€.. Παω ταμειο..του λεω μηπως κανεις καποιο λαθος με τα lampro; Χαχα οχι μου λεει σωστη ειναι και θα φερω πολλα μου λεει ακομα..
8QCRH4n.jpg
στου μιχελα? αυτα δεν ειναι με s4? στον ηπιο καιρο τραβανε? τα ριχνει καποιος να μας πει?
 
Καλησπερα και παλι! Μολις τωρα εκανα την βολτα μου για κανενα φυσιγγακι..βρηκα τα lampro classic 32gr (s4) στα 6,8€!!!! τσιμπησα 2 κουτακια για δοκιμη και 2 f2 b&p 7,2€.. Παω ταμειο..του λεω μηπως κανεις καποιο λαθος με τα lampro; Χαχα οχι μου λεει σωστη ειναι και θα φερω πολλα μου λεει ακομα..
8QCRH4n.jpg
Γιαννη επειδη ετοιμαζομαι για καταδρομικη και το στοκ καραμανιδη τελος μπορεις να μου πεις απο που τα πηρες?
 
Γιαννη επειδη ετοιμαζομαι για καταδρομικη και το στοκ καραμανιδη τελος μπορεις να μου πεις απο που τα πηρες?
Ξανθακης Παναγιωτη! Οτι πρεπει ειναι για το baikal σου οσον αφορα τις πιεσεις..οσον αφορα το αποτελεσμα πρεπει να το ριξουμε αλλα οσοι το ριχνουν εδω λενε τα καλυτερα..
 
για να μην πω οτι του χρονου αφου μαμηθηκανε ετσι οι τιμες θα το γυρισω στο classica το 9 1/2 να τελειωνουμε και απο ψαξιματα και απ ολα
Φυσεκαρα! Χθες το ειδα στου Ρουτζου σε 7,5 και μου γυαλυσε.σε κανενα ψηλωμενο με 2 αστρα θα κανει παπαδες..παρε την παρεα να παμε δυτικα(Κισσαμος) σε κανενα απογευματινο..
 
Εννοειται οποιος θελει lampro classic και τον βολευει να τα παρει απο το καραβι,μπορω να στειλω.μου ειναι ευκολο καθως φορτωνω λαδι αυτη την εποχη και παω συχνα στο λιμανι.τα μεταφορικα δικα μου (δεν ειναι κανενα σοβαρο ποσο στο κιβωτιο)
 
Aυτο το φυσιγγι θα ηταν χρήσιμο σε καποιον που εχει οπλο με σταθερα ανοιχτα τσοκ και θελει να κλείσει την τουφεκια του..
Δεν ξερω τι παραπανω μπορει να προσφερει σε καποιον που εχει οπλο με εναλλασομενα κ μπορει να επιλεξει μεχρι και φουλ τσοκ αν κρινει οτι χρειάζεται..
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top