Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Σημερα παιδια πηρα 2 dorkas express 32 και 2 labro επετιακα θα σας πω γνωμες την τριτη αν και τα λαμπρο δεν τα εμπιστευομαι
Καλημερα! Με το express πιστευω θα μεινεις ευχαριστημενος ! Ενα απογευμα πηρα κανα 5-6 πουλια (8αρι νουμερο) και εκανε καλα σκοτωματα.εδω δεν υπαρχουν παντως απο οτι ειδα τα εκαψαν ολα!
 
C7 γενικά για μεσαίες γομωσεις 32 34 γρ νομίζω είναι πάρα πολύ καλή με μόνο μειονέκτημα την πολύ ζέστη εκεί θέλει ισπανιδες...

Το perfectra clasik c7 32 g το έχει δουλέψει κανένας πρόσφατα?
Εγω στα τρυγονια και απλα το φυσιγγι γαζωνε!
 
Πηγα στον Λασκαρη για προμηθειες και αφου επεμενε πολυ πηρα ενα κουτι j&B να δοκιμασω. Δεν το ξερω καθολου. Θα παω ομως για απογευματινο σημερα και θα το δω. Αν καποιος εχει σποψη ας μας πει. Εγω το βραδακι θα τα μαρτυρησω ολα.
 
Καλο μεσημερι! Λοιπον ανοιξα 4 φυσιγγια:
Lampro classic 32gr - s4
Lampro direct 32gr -s4
Pyrkal super 36gr -mb36
B&p f2 classic 34gr- f2

Γραφω διπλα και τις πυριτιδες βαση κατασκευαστη.
Νομιζω οι πυριτιδες ειναι σωστες εκτος το f2 που δεν ξερω καθολου πως ειναι η f2. καθε αποψη θα βοηθουσε.

4cbidjv.jpg

4YBn7Ru.jpg

vmwUheG.jpg

YOe1vIU.jpg
 
Πηγα στον Λασκαρη για προμηθειες και αφου επεμενε πολυ πηρα ενα κουτι j&B να δοκιμασω. Δεν το ξερω καθολου. Θα παω ομως για απογευματινο σημερα και θα το δω. Αν καποιος εχει σποψη ας μας πει. Εγω το βραδακι θα τα μαρτυρησω ολα.
Ποιο j&b γιατι εχω ριξει μερικα;
 
To F2 εχει F2x32 γιατι εχει και κιτρινα φυλλιδια μεσα. Το δε Pyrkal νομιζω εχει ΜΒ32. Η ΜΒ36 ειναι καφε και πρασινα φυλλιδια.
Αρα το f2 classic ειναι ενταξει καθως το site της b&p λεει f2/32 σαν πυριτιδα.το f2 ηταν παρτιδα τελευταια και εξαφανιστηκε ειχε 2-3 κουτακια οταν πηγα και το ειχε φερει πριν 1-2 μερες.
 
Λοιπον σημερα εσφαξα καποια φυσσιγια διαφπρων εταιριων και εβγαλα τα εξης αποτελεσματα:
Dorkas express 32:FORMULA 206-SV
LABRO επετιακο:FORMULA 206-SV
Dorkas HIT 8:CSB5
NAVARO 32gr:CSB5
Rocket junior:GRANULAR
Ιδιογομωσης:C7 αριστα σε καιρους κατω απο 20 βαθμους
 
Μετα απο τοσα χρονια που κυνηγαω, πρωτη φορα ειδα με ψιλοβροχο τα φυσιγγια να κεντανε.......
Το rc32 no8 κατευασε μια τσαρτσαρα στα 40 μετρα περιπου πατσαβουρα...
Το ιδιο καλα τραβηξε και το ιμπεριαλ που εριχνα για πρωτη φορα.....
Ειδικα με το ιμπεριαλ ειχα ενα σερι 5 φυσιγγια 5 πουλια....
 
Καλημερα! Με το express πιστευω θα μεινεις ευχαριστημενος ! Ενα απογευμα πηρα κανα 5-6 πουλια (8αρι νουμερο) και εκανε καλα σκοτωματα.εδω δεν υπαρχουν παντως απο οτι ειδα τα εκαψαν ολα!
Γιαννη βρηκα στου Μιχελα express 32
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top