Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Λογο μη χρονου να φτιαχνο φυσηγγια φετοσ θα παρω αγωραστα και παρα να χαλασω λεφτα για φτηνο κυχλοφυσηγγο χορισ να το ξερω καλητερα να δωσο ενα ευρο παραπανω για φυσηγγιο που το ξερω πολυ καλα και ειμαι σιγουροσ για την αποδοση του όλο το χειμονα το φυσηγγι ειναι του ρουμελιοτι απο πατρα με a1 στα 32gr.
 
Λογο μη χρονου να φτιαχνο φυσηγγια φετοσ θα παρω αγωραστα και παρα να χαλασω λεφτα για φτηνο κυχλοφυσηγγο χορισ να το ξερω καλητερα να δωσο ενα ευρο παραπανω για φυσηγγιο που το ξερω πολυ καλα και ειμαι σιγουροσ για την αποδοση του όλο το χειμονα το φυσηγγι ειναι του ρουμελιοτι απο πατρα με a1 στα 32gr.
Τιμή φίλε Ηλία?
 
Τιμή φίλε Ηλία?
Φιλε βασιλι εγω για να το φτιαξω αυτο το σεταπ μου κοστιζει φετοσ .6,40. για να το αγορασο απο 6,50/7ευρο τωρα μεχρει την Πέμπτη θα ξερω ακριβοσ γιατι θα τα παρουμε απο μαγαζι που φέρνει την συγκεκριμένη μαρκα.οπω καταλαβενησ τη να το αγορασω τη να το φτιαξω μονοσ μου με 20/30λεπτα διαφορα δεν σωζομαστε
 
Και εδω έστελνε τασο αλλα....... εχει πολυ κόσμο που περνουν τα φυσηγγια του εδω τωρα απευθείας απο αυτον μπορι να ειναι καλητερεσ η τιμεσ αν και δεν νομίζω
 
Ηλια σίγουρα θα είναι καλύτερη η τιμη(απευθείας απο τον κατασκευαστή) ειδικά αν μαζευτητε κ πάρετε κάποια ποσότητα,και τα μεταφορικα τα μοιράζεστε..:)Εκτός και αν διάφορα στην τιμη δεν είναι μεγάλη..θα σου ελεγα να το τσεκάρεις αφού όπως λες ριχνουν και άλλοι τα φυσιγγια του..
 
Last edited:
Ηλια σίγουρα θα είναι καλύτερη η τιμη(απευθείας απο τον κατασκευαστή) ειδικά αν μαζευτητε κ πάρετε κάποια ποσότητα,και τα μεταφορικα τα μοιράζεστε..:)Εκτός και αν διάφορα στην τιμη δεν είναι μεγάλη..θα σου ελεγα να το τσεκάρεις αφού όπως λες ριχνουν και άλλοι τα φυσιγγια του..
Και ποιοσ θα τουσ μαζεψει τοσο κοσμο τασο μια φορα το καναμε και στο τελοσ πηγαμε να σφαχτουμε :).ban..shoot.
 
Λογο μη χρονου να φτιαχνο φυσηγγια φετοσ θα παρω αγωραστα και παρα να χαλασω λεφτα για φτηνο κυχλοφυσηγγο χορισ να το ξερω καλητερα να δωσο ενα ευρο παραπανω για φυσηγγιο που το ξερω πολυ καλα και ειμαι σιγουροσ για την αποδοση του όλο το χειμονα το φυσηγγι ειναι του ρουμελιοτι απο πατρα με a1 στα 32gr.

Ηλια, πως τα παει το φυσιγγι με την υγρασια στην Κερκυρα? Οτι φυσιγγι με Α1 ειχα δοκιμασει παλια, δουλευε παντα πολυ καλα σε ξηρο καιρο ανεξαρτητα απο κρυο η ζεστη και καθολου στην πολυ υγρασια.
 
Το Sipe δεν σας αποδίδει;
Αποδιδει Γιαννη. Το ριχνουν δυο ατομα απο την παρεα μου. Απλα εγω την εχω καταβρει με τα παραπανω και δεν εχω καν δοκιμασει SIPE, ισως κανω μια συγκριτικη δοκιμη φετος.
 
Δεν το έχω τουφεκισει Γιάννη, αν εννοείς το Sipe της nobel sports.
Ναι αυτό εννοώ και το δούλευε για χρόνια φίλος σε νησί με άριστα αποτελέσματα.

Αποδιδει Γιαννη. Το ριχνουν δυο ατομα απο την παρεα μου. Απλα εγω την εχω καταβρει με τα παραπανω και δεν εχω καν δοκιμασει SIPE, ισως κανω μια συγκριτικη δοκιμη φετος.
Επειδή βρήκα euromix φτηνά τα δυο τελευταία χρόνια αποθήκευσα τα Sipe γιατί δεν είχαμε και σοβαρό χειμώνα. Πιστεύω ότι το Sipe ή σου αρέσει ή το μισείς, μάλλον λόγω λάνθασμενης προσκοπευσης.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top