Αγριόχοιρος Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Πόσα κιλά το κάνετε αυτό??? Εύβοια εχει χτυπηθεί...μόλις μου έστειλαν την φωτογραφία..View attachment 58448
Παρατηρησε το χερι του μεσαιου της παρεας που το ακουμπαει στον ωμο του αριστερου ποσο μεγαλο ειναι .think.
Λογικα το γρν το καθαρισε κανοντας του κεφαλοκλειδωμα
 
200αρια(σπιτικά) έχω δει ,καμία σχέση‼️
Φτιαχτή με την έννοια ότι μπορεί να ξεγελα η φωτό διότι ως μέγεθος σύγκρισης έχουμε τους τρεις τύπους‼️αν αυτοί στέκονται πολύ πίσω απ' το γουρούνι....αλλάζει το μέγεθος το πραγματικό του γουρουνιού‼️
Ακριβώς!!! Στέκονται πολύ πίσω με αποτέλεσμα το ζώο νά φαίνεται τεράστιο. Είναι μεγάλο όμως 150+
 
Πόσα κιλά το κάνετε αυτό??? Εύβοια εχει χτυπηθεί...μόλις μου έστειλαν την φωτογραφία..View attachment 58448
Το καπρί αναμφισβήτητα είναι τεράστιο, αλλά και ο φακός της μηχανής παιχνιδιάρης. Πόσες φορές έχουμε δει να βγάζουν φωτογραφία έτσι στημένοι που να φαίνεται σαν να κρατούν το φεγγάρι ή κατι άλλο τεράστιο στο βάθος του κάδρου. Έτσι λοιπόν κι εδώ ξεγελά η απόσταση των κυνηγών απο το θήραμα και κάνει το δεύτερο να μεγαλο δείχνει. Αν τώρα τα παιδιά ήταν ενα μετρο πιο πίσω τώρα θα μιλούσαμε για μαμούθ άνευ προβοσκίδας ( χαριτολογώντας πάντα ).
 
Ούτε καν ξέρω ποιοι είναι. Απλά μου την έστειλαν. Τι κάνει ο κόσμος για δέκα like παραπάνω....
Δημητρη εδω βγαζουν απο τον καταψυκτη τσιχλες περσινες και προπερσινες για να γεμισουν την πουλιαστρα
και αμα πεις και τιποτα αρχιζουν τις λειτουργιες
 
Ούτε καν ξέρω ποιοι είναι. Απλά μου την έστειλαν. Τι κάνει ο κόσμος για δέκα like παραπάνω....
Αυτά είναι μλκς !κάτσε να σε βάλω η άλλη τι κάνει για τις προβολές στο γιου τουμπ ‼️ τουλάχιστον αυτή βγάζει φράγκα κι μαζευ κι φασόλια😆
 
Βασιλη γιατι σωνει και καλα να ειναι μονταζ???
Τοσο μεγαλα γουρουνια δεν υπαρχουν ??
Τεράστια υπάρχουν ... όταν τα δόντια προεξέχουν πάνω από την μουσούδα οι παλιοί έλεγαν ότι είναι πάνω από 100 κιλά.
Δεν είδες το δικό μας που ήταν 70 ?
Τώρα με τα ημίαιμα, το άφθονο φαγητό στον κάμπο και τα μικρότερα δόντια έχω χάσει το μέτρημα αχαχαχα
 
Last edited:
Προσωπικη μου αποψη
Χωρις να εχω εμπειρια απο φοτοσοπ κλπ ομως καθολου

Δεν ειναι πειραγμενη αλλα στημενη!

Καθονται πολυ πισω και τραβηξαν απο κοντα και χαμηλα την φωτο
Αμεσως μεγαλωνει ο ογκος του γουρουνιου

Απο τα οικοσιτα που εχω ύποψην πρεπει να ειναι σε καθαρο κρεας γυρω στα 90-100 κιλα

Τερας δεν ειναι - ολοι οι γουρουναδες εχετε δει παρομοια

Απλα ειναι ´´εξυπνά´´ στημενη η φωτο για να τονιζει το θηραμα
Ομορφο ζωο!

Οι γνωστες τι λετε; Καθαροαιμο;

Ετσι μου φαινεται αλλα δεν ειμαι γνωστης για να το υποστηριξω
 
Βασιλη γιατι σωνει και καλα να ειναι μονταζ???
Τοσο μεγαλα γουρουνια δεν υπαρχουν ??
Νίκο και το αυτοκίνητο εάν δεις πίσω αντί να φαίνεται μικρότερο λόγω απόστασης που τους χωρίζει φαίνεται τεράστιο
Έχει πέσει μοντάζ
 
Νίκο και το αυτοκίνητο εάν δεις πίσω αντί να φαίνεται μικρότερο λόγω απόστασης που τους χωρίζει φαίνεται τεράστιο
Έχει πέσει μοντάζ

ΟΚ....Δεν επιμενω.....αλλα αυτους που αποκαλουν μονιαδες....κατι τετοιο ειναι...η και μεγαλυτερο!!

Τωρα εαν εχει πεσει μονταζ....οι ανθρωποι ειναι Δηθεν ....για να μην τους αποκαλεσω αλλιως !!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top