Γνώμες Φυσιγγίων

Θα σας πω για τα Α1 34 αγόρασε ο ξάδελφος σε 9αρακι φέτος νέα φουρνιά τα φυσίγγια τα ρίχνει αρκετό καιρό με την ssport κεντανε .Τα φετινά έκανε 3 ντουφέκιες τη Κυριακή στα Μέγαρα σε χαρτόνια και τα έφερε και είναι για κλωτσιές δε ξέρω τι έγινε αλλά αποκλείω να σκοτώσει πουλί παραπάνω από 30 μέτρα διασπορά και κατανομή μάπα , απογοήτευση.Απορουσε και ο ίδιος σαν να εινάι άλλο φυσίγγι.
Αν άνοιξε πολύ η τουφεκιά μήπως είναι θέμα ζέστης;;
 
Το σκέφτηκα αλλά δεν έκανε τόση ζέστη και η ντουφεκια ήταν εντελώς απαράδεκτη 3* στα 30 μέτρα και ήταν σαν να έριξες με 5* στα 40
Άμα ξεκινήσω να λέω γιαυτην την εταιρεία και το ποσό φοβερή και τρομερή είναι θα ξανατσακωθω με κάνα δυο από εδώ μέσα και δεν έχω όρεξη.. απαράδεκτα τα φυσέκια τους για την τιμή τους! Το Α1 χ32 είδα πέρσι το φίλο μου να σκοτώνει καλά . Εγώ δε τα χρησιμοποιώ.
 
Περίεργο μου φαίνεται... πολύ σταθερά φυσίγγια με CIP.
Έπεσα από τα σύννεφα και εγώ τώρα που το διάβασα. Έκανα χαζομάρα χθες και δεν τράβηξα μια φωτογραφία μια βολή που έκανα σε χαρτόνι με ΑΖ20 με το ΤΜ στα 45 μεγάλα βήματα...Με κόβω για 2 κασόνια. Ένα 8μιση και ένα 9μιση...
 
Θα σας πω για τα Α1 34 αγόρασε ο ξάδελφος σε 9αρακι φέτος νέα φουρνιά τα φυσίγγια τα ρίχνει αρκετό καιρό με την ssport κεντανε .Τα φετινά έκανε 3 ντουφέκιες τη Κυριακή στα Μέγαρα σε χαρτόνια και τα έφερε και είναι για κλωτσιές δε ξέρω τι έγινε αλλά αποκλείω να σκοτώσει πουλί παραπάνω από 30 μέτρα διασπορά και κατανομή μάπα , απογοήτευση.Απορουσε και ο ίδιος σαν να εινάι άλλο φυσίγγι.
Όπλο; Το 3* μαμά;
 
Τα ΑΖ20 τι λένε ρε μάγκες τελικά αξίζει?
Πάρε 2 κουτιά και δοκίμασε. Μόνο έτσι θα δεις. Το φυσιγγι που για τον ένα είναι θησαυρός για τον άλλο μπορεί να είναι σκουπίδι. Εμένα μέχρι τώρα μου αρέσουν πολύ.
 
Back
Top