Γνώμες Φυσιγγίων

Nobel sport super caccia 38 long distance 4χ6 νούμερο σκαγιων και έριξα στα 37 μέτρα με 71 πόντους με τη Browning A5 και τσοκ Gemini xfoul ήταν αρκετά σκληρή τουφεκιά μπορώ να πω αλλά θα δείξει στα μπασιματα την απόδοση του...αν έχετε κάποια γνώμη περί αυτού και εσείς πείτε μουIMG_0147.jpeg
 
Nobel sport super caccia 38 long distance 4χ6 νούμερο σκαγιων και έριξα στα 37 μέτρα με 71 πόντους με τη Browning A5 και τσοκ Gemini xfoul ήταν αρκετά σκληρή τουφεκιά μπορώ να πω αλλά θα δείξει στα μπασιματα την απόδοση του...αν έχετε κάποια γνώμη περί αυτού και εσείς πείτε μουView attachment 89952
Πολύ καλή! Φαίνεται και η διαφορά στην αποτύπωση των διαφορετικών μεγεθών σκαγιων.
 
Nobel sport super caccia 38 long distance 4χ6 νούμερο σκαγιων και έριξα στα 37 μέτρα με 71 πόντους με τη Browning A5 και τσοκ Gemini xfoul ήταν αρκετά σκληρή τουφεκιά μπορώ να πω αλλά θα δείξει στα μπασιματα την απόδοση του...αν έχετε κάποια γνώμη περί αυτού και εσείς πείτε μουView attachment 89952
Με 2 άστρα θα σου πάει Πίο καλά αυτό το φυσιγγι.
 
Nobel sport super caccia 38 long distance 4χ6 νούμερο σκαγιων και έριξα στα 37 μέτρα με 71 πόντους με τη Browning A5 και τσοκ Gemini xfoul ήταν αρκετά σκληρή τουφεκιά μπορώ να πω αλλά θα δείξει στα μπασιματα την απόδοση του...αν έχετε κάποια γνώμη περί αυτού και εσείς πείτε μουView attachment 89952
Αυτό δεν πήγε καλά, βάλε το προηγούμενο που έριξες .yel.
 
Σήμερα ρωτησα τον αλαγιανη αν ξέρει με τι γεμίζετε τ biturbo 40 αλλά δεν ήξερε ηα ρωτησει από δευτερα π ανοίγει ο ναυπλιωτης υποθέτει με τέκνα,όσο για το δορκα ακόμα δεν έχει γεμίσει φυσιγγια ίσως πρώτη βδομάδα Σεπτεμβρίου...
Εκτός το Κύργια και τον lampro οι υπόλοιποι την έχουν ακούσει από πυρίτιδες έχω την πληροφορία από την προηγούμενη εβδομάδα από κατασκευαστή .
 
Εκτός το Κύργια και τον lampro οι υπόλοιποι την έχουν ακούσει από πυρίτιδες έχω την πληροφορία από την προηγούμενη εβδομάδα από κατασκευαστή .
Προς στιγμήν έχουν και άλλοι αλλά δύσκολα τα πράγματα άμα δεν τελειώσει ο πόλεμος.
 
Άλλες η μπαρουτες του λιοκανου άλλες η μπαρουτες στα ραβδωτα.. δεν πιστεύω ότι είναι αυτο
Αυτό είναι Ηλία, αλλιώς δεν θα είχαμε θέμα, δεν έχει αλλάξει κάτι άλλο η εταιρίες δουλεύουν κανονικά.
 
Άλλες η μπαρουτες του λιοκανου άλλες η μπαρουτες στα ραβδωτα.. δεν πιστεύω ότι είναι αυτο
Όντως έτσι είναι, χρησιμοποιούν όμως τις ίδιες πρώτες ύλες. Επίσης τα εργοστάσια προτιμούν να βγάζουν στρατιωτικού τύπου σφαιρες. Βγάζουν πολυ περισσότερα πολυ γρηγορότερα.
 
Όντως έτσι είναι, χρησιμοποιούν όμως τις ίδιες πρώτες ύλες. Επίσης τα εργοστάσια προτιμούν να βγάζουν στρατιωτικού τύπου σφαιρες. Βγάζουν πολυ περισσότερα πολυ γρηγορότερα.
Δηλαδή αγοράζουν οι Ουκρανοί σφαίρες από Ιταλία και Γαλλία ... Δεν νομίζω... οι Αμερικάνοι γιατί κάνουν πολέμους για να ξεπουλήσουν σιγά μην αφήσουν άλλους στην αγορά.. εμένα κάτι μου βρωμάει εδώ μπορεί να κανό και λαθος
 
Δηλαδή αγοράζουν οι Ουκρανοί σφαίρες από Ιταλία και Γαλλία
Ναι! Μην σου κάνει καθολου εντύπωση! Κάθε μερα ρίχνονται χιλιάδες σφαίρες και καταστρεφονται επίσης χιλιάδες. Ολες αυτές από κάπου αγοράστηκαν.
 
Άλλες η μπαρουτες του λιοκανου άλλες η μπαρουτες στα ραβδωτα.. δεν πιστεύω ότι είναι αυτο
Δεν εινάι το ίδιο αλλά έχει ρίξει το βάρος η παραγωγή στο πολεμικό υλικό και έχει αφήσει πίσω με τα εντελώς απαραίτητα για τα υπόλοιπα
 
Back
Top