Γνώμες Φυσιγγίων

Οι Λάμπρου γενικά δεν είχαν νταραβέρια με sipe...
H sipe στο μπλε είναι εποχής Ναυπλιώτη...

Λάμπρου μπλε s4 στα χοντρα σκαγια , c7v στα ψιλα...
Εγω νομιζω οτι το μπλε γεμιζονταν παντα με σιπε μαλιστα παλια για να μην αντιγραφουν την συνταγη την ειχαν "βαφτισει^ Νορια η οποια βεβαια δεν υπηρχε ............
 
Εγω νομιζω οτι το μπλε γεμιζονταν παντα με σιπε μαλιστα παλια για να μην αντιγραφουν την συνταγη την ειχαν "βαφτισει^ Νορια η οποια βεβαια δεν υπηρχε ............
Αυτη η φήμη που λες για την Noria ηταν η S4, αν κ εγω δυσκολευομαι να πιστεψω κατι τέτοιο..
Αυτή κ η Tecna ήταν οι διβασικες που χρησιμοποιούσαν....
 
Αυτη η φήμη που λες για την Noria ηταν η S4, αν κ εγω δυσκολευομαι να πιστεψω κατι τέτοιο..
Αυτή κ η Tecna ήταν οι διβασικες που χρησιμοποιούσαν....
Την s4 απο οσο ξερω τη χρησιμοποιουσαν στο διασπορας στο κοκκινο και στο καφε και τη σιπε στο μπλε......
Μπορει να κανω και λαθος δεν επιμενω.....
Θυμαμαι καποια στιγμη που συζητουσα με τον Γιαννη Ναυπλιωτη στο μαγαζι ενος φιλου για τα φυσιγγια μπλε και καφε μου ειχε απαντησει οτι ειναι οι ναυαρχιδες της εταιρειας ετσι τα βρηκαμε και δεν προκειται να αλλαξει τιποτα σε αυτα.......
 
Την s4 απο οσο ξερω τη χρησιμοποιουσαν στο διασπορας στο κοκκινο και στο καφε
Σωστός κ σε συνδιασμο με sidna και c7v στα ψιλά σκάγια για το κοκκινο(Βεργίνα )κ καφε...

Μπορει να κανω και λαθος δεν επιμενω.....




Θυμαμαι καποια στιγμη που συζητουσα με τον Γιαννη Ναυπλιωτη στο μαγαζι ενος φιλου για τα φυσιγγια μπλε και καφε μου ειχε απαντησει οτι ειναι οι ναυαρχιδες της εταιρειας ετσι τα βρηκαμε και δεν προκειται να αλλαξει τιποτα σε αυτα.......
Δεν θέλω να σχολιάσω κάτι από αυτά..
Το κοκκινο, το λευκο, το πρασινο δεν ήταν κ αυτά ένα μεγάλο κομμάτι της εταιρίας γιατί
να τα σταματήσει..
Εγώ στην θέση του θα αφιέρωνα κ ένα βιντεακι τιμής ένεκεν στους Αφους Λάμπρου....
 
Last edited:
Πήρα και το ζωτο σήμερα για το 38αρι τ διασποράς δεν έχει ουτε ενα τέρμα η ΜΒ36 σήμερα παρέλαβε ακουιλα και ακουιλα ς αν θυμάμαι καλά και θα γεμίσει με αυτές όλα του τα φυσίγγια αφού κάνει δοκιμές μου πε για να δει πως ταιριάξει τα σετ απ τα ίδια μου είπε και ο Αγγελόπουλος τις προάλλες που πηρα για υο 33αρι του τερμα οι ΜΒ θα γεμίσει και αυτός.με τις ακουιλα,οπότε...λλοι στο.ιδιο καζάνι βράζουν και αυτοί δεν ξέρουν τι θ κάνουν και τι άκρη θα βγάλουν που πρέπει να σεταρουν από την αρχή τα φυσίγγια τους
Για τις άκουιλα τι γνώμη εχετε;
 
Back
Top