Γνώμες Φυσιγγίων

Σωστός κ σε συνδιασμο με sidna και c7v στα ψιλά σκάγια για το κοκκινο(Βεργίνα )κ καφε...







Δεν θέλω να σχολιάσω κάτι από αυτά..
Το κοκκινο, το λευκο, το πρασινο δεν ήταν κ αυτά ένα μεγάλο κομμάτι της εταιρίας γιατί
να τα σταματήσει..
Εγώ στην θέση του θα αφιέρωνα κ ένα βιντεακι τιμής ένεκεν στους Αφους Λάμπρου....
Εχεις δικιο τελικα για το μπλε........
Οσον αφορα το κοκκινο που στα χοντρα ηταν s4 686 1,50x33 και το λευκο 32,50 γραμμαρια σκαγια.με Gm3,οπως και το πρασινο με s4 ηταν και τα τρια τα αγαπημενα μου φυσιγγια απο τα Λαμπρο......
 
Πήρα και το ζωτο σήμερα για το 38αρι τ διασποράς δεν έχει ουτε ενα τέρμα η ΜΒ36 σήμερα παρέλαβε ακουιλα και ακουιλα ς αν θυμάμαι καλά και θα γεμίσει με αυτές όλα του τα φυσίγγια αφού κάνει δοκιμές μου πε για να δει πως ταιριάξει τα σετ απ τα ίδια μου είπε και ο Αγγελόπουλος τις προάλλες που πηρα για υο 33αρι του τερμα οι ΜΒ θα γεμίσει και αυτός.με τις ακουιλα,οπότε...λλοι στο.ιδιο καζάνι βράζουν και αυτοί δεν ξέρουν τι θ κάνουν και τι άκρη θα βγάλουν που πρέπει να σεταρουν από την αρχή τα φυσίγγια τους
Για τις άκουιλα τι γνώμη εχετε;
Καλά κρασιά, μέχρι να βρούνε στα πολλά γραμμάρια τουφέκια με την Άκουιλα θέλει πολλές δοκιμές, για την τσίχλα η απλή είναι έτοιμες δοκιμασμένες.
 
και το λευκο 32,50 γραμμαρια σκαγια.με Gm3
Πολυ καλο όντως, μιλαω για του Ναυπλιώτη...

Τα Λάμπρου ήταν με prima όπως κ το tordo...

Εδω βλέπεις την τότε διαφήμιση κ λες εντάξει έχουν ίδια πυριτιδα αλλά θα έχουν διάφορες στο στήσιμο...
Ε λοιπόν καμια!!!
Μονο 0,50γρ σκαγια κ το υψος του μετάλλου!!
Είχα ανοίξει κ είχα παθει πλακα.....
Ο συγχωρεμένος ο Βλαχόπουλος τα έμπλεξε...............



 
Πολυ καλο όντως, μιλαω για του Ναυπλιώτη...

Τα Λάμπρου ήταν με prima όπως κ το tordo...

Εδω βλέπεις την τότε διαφήμιση κ λες εντάξει έχουν ίδια πυριτιδα αλλά θα έχουν διάφορες στο στήσιμο...
Ε λοιπόν καμια!!!
Μονο 0,50γρ σκαγια κ το υψος του μετάλλου!!
Είχα ανοίξει κ είχα παθει πλακα.....
Ο συγχωρεμένος ο Βλαχόπουλος τα έμπλεξε...............



Οταν εβγαλε ο μακαριτης ο Βλαχοπουλος το TORDO με πυριτιδα PRIMA μου χαρισε δυο κιβωτια των πεντακοσιων φυσιγγιων το καθενα........
Εδωσα και σε καποιους φιλους,ηταν πραγματικα φοβερα.......
Ετσι την επομενη χρονια αγορασα τα ιδια........
Καμμια σχεση,μαπα το καρπουζι.......
Μετα απο πολλα χρονια μου αρεσε φυσιγγι Λαμπρο.......
Το κιτρινο με D20 και 30 γραμμαρια πολυ καλο!!!!!!
 
Καλά κρασιά, μέχρι να βρούνε στα πολλά γραμμάρια τουφέκια με την Άκουιλα θέλει πολλές δοκιμές, για την τσίχλα η απλή είναι έτοιμες δοκιμασμένες.
Όντως στα χαμηλά γραμμάρια φτιάχνονται φυσιγγαρες , στα 36-40 τι θα κάνουν ένας θεός ξέρει..αυτό είναι το άσχημο,πλασάρουν ότι θέλουν και εμείς αναγκαστικά ακολουθαμε!
 
Οταν εβγαλε ο μακαριτης ο Βλαχοπουλος το TORDO με πυριτιδα PRIMA μου χαρισε δυο κιβωτια των πεντακοσιων φυσιγγιων το καθενα........
Εδωσα και σε καποιους φιλους,ηταν πραγματικα φοβερα.......
Ετσι την επομενη χρονια αγορασα τα ιδια........
Καμμια σχεση,μαπα το καρπουζι.......
Κακά τα ψέματα...
Όλοι οι κατασκευαστές έχουν κάνει τα δικά τους κ δεν εξαιρω κανέναν...
Μεγάλα ονόματα αλλά πολλες φορές έβγαιναν ότι να νε......

Το κιτρινο με D20 και 30 γραμμαρια πολυ καλο!!!!!!
Θα συμφωνησω..
Είχα να τα ρίξω χρόνια κ περσι που τα πήρα(πλέον σε γαλάζιο καλυκα)εξακολουθούσαν να είναι πολυ καλά....
 
Ύψος ρελιού κτλπ δεν έχει μπαταρία το π.μετρο

Βάρος σκαγιών έβγαλε 33 γραμμάρια

Βάρος πυρίτιδας 1.9

Τα σκάγια τα πήρα για Ν6
 

Attachments

  • IMG_8488.jpeg
    IMG_8488.jpeg
    529,2 KB · Προβολές: 42
  • IMG_8489.jpeg
    IMG_8489.jpeg
    313,7 KB · Προβολές: 48
  • IMG_8490.jpeg
    IMG_8490.jpeg
    559,4 KB · Προβολές: 47
  • IMG_8491.jpeg
    IMG_8491.jpeg
    665,4 KB · Προβολές: 47
  • IMG_8493.jpeg
    IMG_8493.jpeg
    549,6 KB · Προβολές: 43
Αν είναι ο συγκεντρωτηρας πατημενος κάργα τώρα φαντάζομαι πόσο θα είναι μέσα στο φυσίγγι.
Εβαλα φακο αλλα δεν μπορεις να δεις ...Μου ειπαν λιγο ζωηρο και για προς χειμωνα και μετα ... Θα το δοκιμασω και βλεπουμε τα αποτελεσματα στο τερεν
 
Back
Top