Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημέρα ρεμάλια υπναραδες .
Εχω ξυπνήσει απο τις 6.30 για να απολαύσω το καφεδάκι μου στο ξημέρωμα.
Το θερμομετρο έλεγε 13 βαθμους.
Νόμιζα οτι θα δω τσίχλες και κοτσυφια.:)
Πρωτα να καλημερίσω όλη την παρέα.
Δευτερον υπναράς είσαι και φαίνεσαι περιφερόμενο ρεμάλι στραγαλομηχανόβιε.Εγω ξύπνησα 5:10 και πήγα στο πάρκο για τρέξιμο απο 5:30 εως 7.Τότε δηλαδή που εσυ σκεπαζόσουνα γιατί κρύωνες
.yelling.
 
=

Δεν είναι πια για κυνήγι Χρύσανθε.Η ερημοποίηση σε συνάρτηση και με το μικροκλίμα της περιοχής έχουν αλλάξει τα δεδομένα .Έγινε ζούγκλα αδιαπέραστη και σε συνάρτηση πάλι με το ανάγλυφο της περιοχής που είναι πολύ δύσκολο και τον όλο και μειωμένο αριθμό θηραμάτων μόνο γοια ταλαιπωρία είναι.Αυτό που δεν άλλαξε είναι το κυνήγι της πέρδικας.
Φιλε μου παντα οταν τα βλέπω σε κανενα βιντεο ειδικά με μουσικη κλαρινο θελω να ξεκινησω αμέσως γθα εκεί.
Με μαγευουν οι ορεινοι τοποι κ χωριά.
Να κατσω στην σκιά ενός δεντρου το απόγευμα. ...να αναψω μια λάμπα πετρελαίου κατα το σουρουπο κ να πιω δυο ποτά με εναν φιλο εκει με δυο φέτες ψωμί κ τυράκι μιλωντας για κυνηγι κ ταξιδευοντας στο ηχο των φυλλων που κανουν οταν φυσα εκεινο το αερακι τι βραδυ.
ειμαι ενας τυπος που στο βουνο περνάει καλά με λιγα πραγματα...γιατι περνω τα πολλα που μου δινει...
 
Φιλε μου παντα οταν τα βλέπω σε κανενα βιντεο ειδικά με μουσικη κλαρινο θελω να ξεκινησω αμέσως γθα εκεί.
Με μαγευουν οι ορεινοι τοποι κ χωριά.
Να κατσω στην σκιά ενός δεντρου το απόγευμα. ...να αναψω μια λάμπα πετρελαίου κατα το σουρουπο κ να πιω δυο ποτά με εναν φιλο εκει με δυο φέτες ψωμί κ τυράκι μιλωντας για κυνηγι κ ταξιδευοντας στο ηχο των φυλλων που κανουν οταν φυσα εκεινο το αερακι τι βραδυ.
ειμαι ενας τυπος που στο βουνο περνάει καλά με λιγα πραγματα...γιατι περνω τα πολλα που μου δινει...

Οταν λοιπόν ανέβεις καμιά φορά και είμαι πάνω και θα την βρούμε άκρη.
Και απο άκρες έχει σίγουρα πολλές εκεί..sarcastic.
 
Xθές ημανε ΟΑΚΑ μετα του πατρός μου και του Μαικ the Maik of Marathon and son
Ειχαμε ενα τύπο που καθόταν πίσω μας ακριβώς... η λέξη αρπαγμένος τον είχε φατσα στη wikipedia....
μίλαγε στους παίχται με το μικρό τους, εβριζε τον εκφωνήτη αν μπερδευόταν... μιλαμε για ιστορία

στα θετικά γνώρισε ο Μαικ τον πάτερ μου και επίσης έπαιξε πολύ όμορφο ποδόσφαιρο η ΑΕΚ ..
 
Παππουδες ασπρομαλλα και λαμογιο , ξυπνατε απο τις 4 καθε μερα πατε wc για κανα 2 ωρο και μετα κατα τις 6 μας πουλατε μουρη;;; ουυυυυυυυυυ

Γεια σας παιχται
Αχαχαχαχα... Βεντουζα βεντουζα... :-)

Καλημερα σε ολους... Εριξα τα φυσιγγακια μου στο σκοπευτηριο κ επεστρεψα ανανεωμενος....well done.
Κουφαλιδη... :-)
 
Καλησπέρα σας κι ευχαριστώ για τις ευχές ξεκούρασης
1η χρονιά επαγγελματικά που έχω ανάγκη τόσο πολύ την άδεια :)

Χθες στο ΟΑΚΑ περάσαμε τέλεια
καλή παρέα καλή μπάλλα και ένας καλός <<τρελλός>> πίσω ακριβώς από τον Πάνο με τον οποίο το 2ο ημίχρονο γέλασε όλη η θύρα
ήταν κι από την Θήβα τρομάρα του
μία από τις ατάκες του:<πολιτισμός χριστιανοσύνη πολιτισμός ΑΕΚοσύνη>.very funny..very funny.

ο Πατέρας του Πάνου από τους ανθρώπους που με μαγεύουν με την 1η
κάθε φορά που μου έλεγε κάτι ξεκινούσε με χαμόγελο......αυτοί οι άνθρωποι είναι αληθινοί .well done.
άσε που του έφαγα τα μισά πατατάκια .very funny.
 
ο Πατέρας του Πάνου από τους ανθρώπους που με μαγεύουν με την 1η
κάθε φορά που μου έλεγε κάτι ξεκινούσε με χαμόγελο......αυτοί οι άνθρωποι είναι αληθινοί .well done.
άσε που του έφαγα τα μισά πατατάκια .very funny.
Μάλλον τα πατατακια του σε μάγεψαν!!!!.sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top