Παλιά φυσίγγια

Ρε το μπαρμα ζημιά μας την έκανε, και τα έριξε το φιλαράκι σου, εγώ τα μόνα παλιά που έχω στο εικοσαρι είναι αυτά που μου έδωσαν τις προάλλες και κάτι lambro κόκκινα no 7 που μου έδωσαν στο νησί παλιάς κοπής μέσα στο κουτί τους αλλά έκανα την βλακεια και έριξα τα μισά στις τσιχλες, ζωηρό φυσίγγι πάντως .

Στέλιο σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες, πολύ προχωρημενος ο Στοκας μεγάλη απώλεια.

Παύλο είχα ανεβάσει ένα βιντεακι στα σκοπευτικά φυσιγγια με τα φυσίγγια της fiocchi caned heat δεν ξέρω αν είναι τα ίδια.
Ψάχνοντας για σένα βρήκα κάτι Κωνσταντίνε.Όταν έρθεις θα σου το στείλω, αν θέλεις.Και είναι και maionchi ,όxι nobel sport!
image hosting no account
img

Κάτι βρήκα και για τον Τάσο. Για κάνε μας λεπτομερή αναφορά...
jpg images
screen shots
image upload
image hosting over 10mb
gif uploader
img host
screen capture software

Τα παλιά μπλε hunter του μπουτσελάκου τα γνώρισες; Τα πιο φρέσκα ήταν πράσινα.Ήταν στο χαιδάρι, πάνω στην καβάλας.
Ψάχνοντας γι 'αυτά είδα διάφορα μπροστά μου.Πιάνω και κάποιο και δεν ξέρω γιατί και πάω να το πετάξω για πρώτη φορά στη ζωή μου. Μετά λέω αφού δεν το ΄χεις ξανακάνει και το περιποιούμαι λίγο.Έπαθα πλάκα!
Είναι παμπάλαιο με σφραγίδα στον πάφυλα που δεν έχω ποτέ ξαναδεί! Ευτυχώς...

image free hosting
free image uploader
image hosting
 
Ψάχνοντας για σένα βρήκα κάτι Κωνσταντίνε.Όταν έρθεις θα σου το στείλω, αν θέλεις.Και είναι και maionchi ,όxι nobel sport!
image hosting no account
img

Κάτι βρήκα και για τον Τάσο. Για κάνε μας λεπτομερή αναφορά...
jpg images
screen shots
image upload
image hosting over 10mb
gif uploader
img host
screen capture software

Τα παλιά μπλε hunter του μπουτσελάκου τα γνώρισες; Τα πιο φρέσκα ήταν πράσινα.Ήταν στο χαιδάρι, πάνω στην καβάλας.
Ψάχνοντας γι 'αυτά είδα διάφορα μπροστά μου.Πιάνω και κάποιο και δεν ξέρω γιατί και πάω να το πετάξω για πρώτη φορά στη ζωή μου. Μετά λέω αφού δεν το ΄χεις ξανακάνει και το περιποιούμαι λίγο.Έπαθα πλάκα!
Είναι παμπάλαιο με σφραγίδα στον πάφυλα που δεν έχω ποτέ ξαναδεί! Ευτυχώς...

image free hosting
free image uploader
image hosting
.shake.
 
Τα μαύρα που λένε 95 ηταν του Δημήτρη Τσοπελα από Καλλιθέα.
Του Πέτρου Μπουτσελακου είχα ρίξει τα special hunter 36γρ πράσινο ημιδιαφανο ,καλα ηταν.Ειχα την εντύπωση οτι ηταν απο το περιστέρι.
Για τα s 32 τι να πούμε?Δεν εβγενε παλιά απο το όπλο σε ν10.Αλλά τότε που γεμίζονταν με 8mm μέταλλο.
Το γκρι δεν μου λέει κατι..
 
Δυστυχώς Κωνσταντίνε τα είχε ριξει μου μόνο δυο βρήκε..
Ένα παλιό χάρτινο sipe και ένα νομπελ.
adult image host
Δεν πειράζει φίλε, Τάσο να σε καλα και σε ευχαριστώ. Παλιότερα μαρεσε που χρησιμοποιούσαν κάλυκες σε διάφορα χρώματα, το κάνουν ακόμα κάποιες ιταλικές σπαει την μονοτονια έχουμε πήξει στην κιτρινιλα , αλλα ας όψεται ότι λόγω μεγέθους στακαρει στον αυλό του 12αριου.
 
Δεν πειράζει φίλε, Τάσο να σε καλα και σε ευχαριστώ. Παλιότερα μαρεσε που χρησιμοποιούσαν κάλυκες σε διάφορα χρώματα, το κάνουν ακόμα κάποιες ιταλικές σπαει την μονοτονια έχουμε πήξει στην κιτρινιλα , αλλα ας όψεται ότι λόγω μεγέθους στακαρει στον αυλό του 12αριου.
Ξέχασε να μου φέρει και μια κασετίνα ρεμ που έχει με παλιά μονοβολα(5αδα)20αρια...buy buy.
Ναι αλήθεια τα περισσότερα 20αρια είναι κίτρινα και τα 36αρια κόκκινα!!!
 



Και ένα σφραγισμένο και γεματο παλιό κουτί πυρίτιδας ΜΒ των 100γρ.

image sharing

Kαι κάτι να ταιριάζει με το πανέμορφο αυτό κουτί...

upload an image
online photo sharing
upload pictures
image hosting site over 5mb
windows 7 print screen
free image host

Υ.Γ. Το γκρι έχει πάνω μια ντουντούκα και γράφει elite, αν δεν το βλέπεις
 
Κοιτάξτε μερικά πολύ σπάνια της αρχαιολογικής σκαπάνης από τον Πάρνωνα...
image hosting 12mb
upload a picture
screengrab
greenshot
image hosting over 10mb
image url
screen shot windows 7
image
image hosting 10mb limit
image upload with preview
photo hosting
pic upload
free photo upload
adult image hosting
free upload
screen cap

Και από τα αγαπημένα μου.Super σπάνιο της REMINGTON με την UMC.To ARROW...
picture upload sites
upload image
picture share
host images
 
Back
Top