Προσφορές-Τιμές

Ρε παιδιά, έχετε βρει πουθενά τα cheddite tordo? Έχω ψάξει στο ίντερνετ και δεν τα βρίσκω πουθενά σε διαθεσιμότητα.
Για κοίτα στον βουδιωτη,γιαννουλακη,outdoorland και στο hobbyfisi( τελευταία κομμάτια,ο αντιπρόσωπος ότι θέλει κάνει.)
 
Ήρθαν τα nci και ο Αλλαγιάννης τα στέλνει από αύριο μαζί με τα υπόλοιπα της παραγγελίας κλείσαμε από φυσίγγι.Μου με ει να πεταχτώ στο Μανδηλαρά κάποια μέρα να πάρω 3κουτάκια νέα σοδειά 24 γρ για το 20αρακι και δύο πακέτα μόνοβολα είδα τα μόνοβόλα για το20 Άρι 6.5€ και από 10€ τα 24 γρ μια χαρά τιμές για cal 20 .Και είμαι έτοιμος για εκκίνηση .
 
Ήρθαν τα nci και ο Αλλαγιάννης τα στέλνει από αύριο μαζί με τα υπόλοιπα της παραγγελίας κλείσαμε από φυσίγγι.Μου με ει να πεταχτώ στο Μανδηλαρά κάποια μέρα να πάρω 3κουτάκια νέα σοδειά 24 γρ για το 20αρακι και δύο πακέτα μόνοβολα είδα τα μόνοβόλα για το20 Άρι 6.5€ και από 10€ τα 24 γρ μια χαρά τιμές για cal 20 .Και είμαι έτοιμος για εκκίνηση .
Ποια nsi Γιάννη ήρθαν
 
Τηλεφώνησε φίλος πριν λίγο. Με αγορά κούτας των 20 η τιμή ανα κουτί είναι 8ε. Με αγορά λιγότερων κουτιών η τιμή είναι στα 9ε.
Πανάκριβος κι αυτός και πριν την ακρίβεια...
Είναι και παλιό στοκ !!! Δεν υπάρχει τώρα DUE EUROPE ... τώρα το λένε GT !!! ;)
 
Back
Top