Σκοπευτήριο Σχιστού

Τόλη επιφυλάσσομαι για την επόμενη φορά ,,,αυτό είπα και στον Γεράσιμο έχω και τα δύο παιδιά με μια ιωσούλα
 
Τόλη επιφυλάσσομαι για την επόμενη φορά ,,,αυτό είπα και στον Γεράσιμο έχω και τα δύο παιδιά με μια ιωσούλα
Περαστικά φίλε....θα είχα και μάρτυρα για τις δοκιμές μου ρε γαμωτο
 
Λέω να περάσω σε καμία ώρα για 2-3 πουλες...

dion ΕΙΜΑσταν το πρωι φιλε με το Ηλια και τον Κ Κωστα τον πατερα του και με ενα φιλο μου για να δοκιμασει το νεο του οπλο(SX3) πολυ καλα ola οχι ποlλα ατομα και καναμε και καλα scores :)
 
dion ΕΙΜΑσταν το πρωι φιλε με το Ηλια και τον Κ Κωστα τον πατερα του και με ενα φιλο μου για να δοκιμασει το νεο του οπλο(SX3) πολυ καλα ola οχι ποlλα ατομα και καναμε και καλα scores :)
Να πεις του φιλου σου να μπει στην παρεα μας....πολυ συμπαθιτικο παιδι
 
καλο ατομο πραγματικα ( αυριο παει για κυνηγη) αλλα θα μπει και εδω δικος μας ειναι σου λεω..
στο αυτοκινητο μιλησαμε για τα λαθη μας και οτι πρεπει να μεγαλωσει το κοντακι
τα αμερικανακια ειναι κονταα στα κοντακια πολυ
 
dion ΕΙΜΑσταν το πρωι φιλε με το Ηλια και τον Κ Κωστα τον πατερα του και με ενα φιλο μου για να δοκιμασει το νεο του οπλο(SX3) πολυ καλα ola οχι ποlλα ατομα και καναμε και καλα scores :)
Εμμμμμμ τι να σας κάνω, δεν μιλάτε, μπορούσα και γω το πρωί, αλλα δεν το ήξερα ότι θα πάτε.
Ηλία δεν ματιάζω να ξέρεις .yelling.
 
Εμμμμμμ τι να σας κάνω, δεν μιλάτε, μπορούσα και γω το πρωί, αλλα δεν το ήξερα ότι θα πάτε.
Ηλία δεν ματιάζω να ξέρεις .yelling.
Διονυσση τελευταια στιγμη αποφασιστικε για αυτο δεν σε πηρα δεν το ειχα κανονισει!
 
Διονυσση τελευταια στιγμη αποφασιστικε για αυτο δεν σε πηρα δεν το ειχα κανονισει!
Το ξέρω βρε πλάκα κάνουμε. Εγώ πήγα αργά μεσημέρι δεν είχε κοςμο και ας τα να πάνε..... Χτύπησα προσωπικό ρεκόρ σε πουλες
 
ωχ προβλέπω Hunters Life Sporting Team .my man.
Βρείτε ένα φθηνό γιλεκακι από cabela να κάνουμε μια ομαδική παραγγελία, να τα στείλουμε στην Πόπη να μας πατήσει λογότυπα και ονόματα και να κατεβαινουμε σιγά -σιγά σε κανέναν αγώνα .my man.
 
Back
Top