Σκοπευτήριο Σχιστού

Είναι μέσα σε γήπεδο σπορτινγ-σκεετ, αν έχει κόσμο, που θα έχει λογικά, το πολύ πολύ να ρίξεις 1 φυσιγγι ενδιάμεσα στις πουλες, και αυτό δύσκολα. Πήγαινε πιο νωρίς μπάς και
με βλέπω για Μαλακάσα..... και μετά Σχιστό , αλλά και στην Μαλακάσα έχει αγώνα skeet .... όχι τίποτα αλλά ανεβαίνει η θερμοκρασία απο βδομάδα και θα πάνε στράφι οι δοκιμές.
 
Το κακο με το Σχιστο αυτο ειναι.2 φορες πηγα για να δοκιμασω 2 φυσιγγακια και ακομα δεν τα καταφερα να τα ριξω
 
Διονυσση στον ασπροπυργο λεει να παει για πινακα...λαθος συνεννοηση εχετε κανει!εσυ θα ερθεις αυριο;
Στον Ασπρόπυργο λέει ο πίνακας, αν και σε πλαγιά είναι ωραίος με σημαδεμένες αποστάσεις μέχρι 35 μέτρα αν δεν κάνω λάθος. Εγώ αυριο δεν μπορώ Ηλια, εχω υποχρεώσεις, αλλα έτσι και αλλιώς σήμερα που πήγα έριξα και τα αυριανά .shoot.
 
Στον Ασπρόπυργο είναι σίγουρα αριθμημένες οι αποστάσεις στον πίνακα;
Άμα ειναι να παω εκεί για δοκιμές,γιατί στο Σχιστό πρέπει να πάρω μεζούρα μαζί και ο πίνακας ειναι στην άκρη του τεραιν, ένα μείον αυτό
 
Για να οργανωθούμε για αυριο! Πηρα κατι καινουρια σκοπευτικα που θελω μα δοκιμάσω! Κυριακο παμε μαζι, αλλα για που λεμε σχιστό ή ασπροπυργο;;
 
Για να οργανωθούμε για αυριο! Πηρα κατι καινουρια σκοπευτικα που θελω μα δοκιμάσω! Κυριακο παμε μαζι, αλλα για που λεμε σχιστό ή ασπροπυργο;;
Σχιστο ρε μανο,σχιστο ειπαμε...ετοιμασου να παμε θελω να μυρισω μπαρουτι!
 
Σχιστο ρε μανο,σχιστο ειπαμε...ετοιμασου να παμε θελω να μυρισω μπαρουτι!
Τι ώρα θα πάτε? Έχω κόσμο για μεσημεριανό φαγητό αλλά νομίζω ότι μέχρι τις 12 μπορώ να λείψω. Λέω κατά τις 11 να περάσω μια βόλτα. Θα είσαι εκεί Ηλία?
 
κατα τις 10 θα ειμαι εκει,να δώσω κάτι DUE γιατί αν τα κρατήσω από Δευτέρα που θα έχω έτοιμο το κοντάκι τα χάσατε :) ,,,και λιγο αργοτερα θα ερθει και ο Βαγγέλης ( vpap )
Αμα ειναι για τα φυσιγγια μονο μην ερθεις....εχω να ριξω!
 
Είχαμε αέρα σήμερα και μπόλικο κοσμό. Ο αέρας έκανε διασκεδαστικό το παιχνίδι σαν θεατής αφού τα πιατάκια απογειώνονταν ορισμένες φορές. Όταν πατήσαμε το βατήρα ομως είδαμε και εμείς τη γλύκα. Μια πούλα έριξα λόγω κόσμου με τραγικά αποτελέσματα, δεν πειράζει τον καφέ μας τον ήπιαμε και γνώρισα και τον κ. Γιώργο ο οποίος όπως μου είπε μας παρακολουθεί 2 χρόνια αλλά λόγω ασυμβίβαστου με την τεχνολογία δεν συμμετέχει ενεργά. Τα είπαμε λίγο και μπορώ να πω ότι το φόρουμ έχει μια ιστορία πλέον να πει!
 
Είχαμε αέρα σήμερα και μπόλικο κοσμό. Ο αέρας έκανε διασκεδαστικό το παιχνίδι σαν θεατής αφού τα πιατάκια απογειώνονταν ορισμένες φορές. Όταν πατήσαμε το βατήρα ομως είδαμε και εμείς τη γλύκα. Μια πούλα έριξα λόγω κόσμου με τραγικά αποτελέσματα, δεν πειράζει τον καφέ μας τον ήπιαμε και γνώρισα και τον κ. Γιώργο ο οποίος όπως μου είπε μας παρακολουθεί 2 χρόνια αλλά λόγω ασυμβίβαστου με την τεχνολογία δεν συμμετέχει ενεργά. Τα είπαμε λίγο και μπορώ να πω ότι το φόρουμ έχει μια ιστορία πλέον να πει!
Οντως μανο αρκετος κοσμος μας παρακολουθει!
 
Οντως μανο αρκετος κοσμος μας παρακολουθει!
..και πόσοι απο αυτούς έχουν κρυφή πληγή.. σα τον πατέρα μου. :( κάθεται και ανοιγοκλείνει το κλείστρο,το χαζεύει το μυρίζει ... το παιχνίδι του. έτσι εξιτάρεται. και ούτε μια φορά έχει ρίξει. παρ'όλα αυτά , το τιφέτσι λαδωμένο σκουπισμένο.. μυρίζει συντήρηση.. αχχ καταραμένη φτώχεια!! .no..money..evil..fishing..fishing.mornin cofmornin cof
 
Back
Top