Φερ' το στα μέτρα σου...

2nlwc9f.jpg
 
Καλημερα! Γιαννη νομιζω στο μηκος εισαι μια χαρα! Επισης οπως φαινεται το ματι σου απο την μπροστινη φωτο φαινεται καλα και στο υψος.δεν φαινεται δηλαδη να εισαι ψηλα οπως πηγε η τουφεκια.το μονο που βλεπω λαθος ειναι οτι δεν παταει καλα το πελμα απο την πανω μερια στον ωμο οπως πρεπει.πρεπει ολο το πελμα να παταει καλα στον ωμο.τωρα οσον αφορα το cast ξανακανε δοκιμη και αν εισαι παλι αριστερα δωσε cast off.το θεμα ειναι οτι αν χρειαζεσαι cast off πως θα το δωσεις στο πλαγιο; Αυτο ειναι ενα θεμα.
 
Καλημερα! Γιαννη νομιζω στο μηκος εισαι μια χαρα! Επισης οπως φαινεται το ματι σου απο την μπροστινη φωτο φαινεται καλα και στο υψος.δεν φαινεται δηλαδη να εισαι ψηλα οπως πηγε η τουφεκια.το μονο που βλεπω λαθος ειναι οτι δεν παταει καλα το πελμα απο την πανω μερια στον ωμο οπως πρεπει.πρεπει ολο το πελμα να παταει καλα στον ωμο.τωρα οσον αφορα το cast ξανακανε δοκιμη και αν εισαι παλι αριστερα δωσε cast off.το θεμα ειναι οτι αν χρειαζεσαι cast off πως θα το δωσεις στο πλαγιο; Αυτο ειναι ενα θεμα.
Καργα Γιαννηδες!Με "φαγωμα"του ξυλου απο την αριστερη πλευρα του χτενιου.
 
Ξανακανε το τεστ Γιαννιο,με πιο πολλα φυσιγγια αυτη τη φορα!
Να βγει πιο ασφαλες συμπερασμα!
Δε μου καθεται καλα η εικονα σου,απο μπροστα,σε σχεση μ'αυτο που ειδα στο χαρτι.
Αυτό βλέπω κ εγώ Γιάννη, σαν να χαμηλοτουφεκαει φαίνεται....
 
Καργα Γιαννηδες!Με "φαγωμα"του ξυλου απο την αριστερη πλευρα του χτενιου.
Γιαννη αυτα τα φαγωματα τα φοβαμαι.μην μπλεξει ο Γιαννης περισσοτερο μετα γιατι με το φαγωμα αλλαξουν και αλλα μετρα του οπλου (π.χ χαμηλωσει το κοντακι) ..Πιστευω αυτα τα φαγωματα στο κοντακι θελουν εξιδικευμενο ατομο..
 
Έχω την αίσθηση ότι οι φωτό είναι μετά την προσθήκη και το χαρτόνι πριν. Αν όχι τότε κάτι δεν πάει καλά με ποιο πιθανό κατά την γνώμη μου το ότι σπίτι σφίγγει πολύ πάνω στο χτένι ενώ στην αυθόρμητη επόμιση όχι και έρχεται λίγο ποιο ψηλά το μάτι
 
Αν είναι έτσι μάλλον πρέπει να την φας λίγο κάτω την προσθήκη ή να βάλεις 2-3 ροδέλες πάνω αλλά πάλι θα έχεις θέμα με το αριστερά. Το φάγωμα στην κάτω μεριά στο λέω γιατί νομίζω είσαι λίγο πίσω στο χτένι, λογικά το πιτς φταίει που χτυπάς ψηλά
 
Στην πρωτη φωτογραφια Γοαννη φαινεται σαν να χαμηλοτουφεκας οχι το αντιθετο..οσο για τις αλλες το πελμα δειχνει να μην παταει στην πανω πλευρα..κανε και το αλλο..παρε μια πετσετα και βαλτην μπροστα στις καννες μετα επωμισε και ακουμπα με προοδευτικη πιεση τις καννες στον τοιχο να δεις που σε πιεζει στον ωμο το οπλο..λογικα ετσι οπως φαινεται θα νιωθεις πιεση στο κατω μερος του ωμου..για καντο και πες μας..ισως να θες ροδελα πανω και να λυθει το θεμα
 
Γιαννη αυτα τα φαγωματα τα φοβαμαι.μην μπλεξει ο Γιαννης περισσοτερο μετα γιατι με το φαγωμα αλλαξουν και αλλα μετρα του οπλου (π.χ χαμηλωσει το κοντακι) ..Πιστευω αυτα τα φαγωματα στο κοντακι θελουν εξιδικευμενο ατομο..
Γιαννη,το φαγωμα ειναι μη αναστρεψιμο!
Αν πρεπει ,ομως,να γινει....πρεπει να γινει!
Γι'αυτο επιμενω στις δοκιμες και λιγο,λιγο.Ας το αφησεξ λιγο παραπανω απο αυτο που πιστευει και...ξανα δοκιμη.
Του Γιαννου "πιανουν" τα χερια του!
Χωρια που αν δεν το "ταιριαξει"θα μας κουζουλανει!
Δεν λεω οχι στον ειδικο!Ο ειδικος πληρωνεται,ξερεις και καμια φορα ζηταει παραλογες αμοιβες!
 
Γιαννη,το φαγωμα ειναι μη αναστρεψιμο!
Αν πρεπει ,ομως,να γινει....πρεπει να γινει!
Γι'αυτο επιμενω στις δοκιμες και λιγο,λιγο.Ας το αφησεξ λιγο παραπανω απο αυτο που πιστευει και...ξανα δοκιμη.
Του Γιαννου "πιανουν" τα χερια του!
Χωρια που αν δεν το "ταιριαξει"θα μας κουζουλανει!
Δεν λεω οχι στον ειδικο!Ο ειδικος πληρωνεται,ξερεις και καμια φορα ζηταει παραλογες αμοιβες!
Αυτο ακρηβος 100ε μου ζηταει.αλα αν δεν,μου φενετε οτη δεν θα τα γλητοσο
 
Back
Top