Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Τι είναι αυτό βρε Γιώργο ?
Παγάνα εννοείς ?
Εμείς δεν κάνουμε παγάνες ...
Όσοι κάνουν να ρίχνουν μόνο με καψούλια. 😂

χουγιάζω​

χουγιάζω
Ν
1. φωνάζω δυνατά, ιδίως από απόσταση («χούγιαξε τα πρόβατα να φύγουν από τον δρόμο»)
2. μτφ. επιπλήττω κάποιον μεγαλόφωνα («τόν χούγιαξε και τόν τρόμαξε»).
[ΕΤΥΜΟΛ. < σλαβ. hujati «φωνάζω»].

Εδώ χρησιμοποιείται σχεδόν πάντα.... καίγεται πολύ φυσίγγι.
 
Εγώ έδειξα και τα φυσιγγια και την απόδειξη με το ποσό τα πήρα και είπα και από πού τώρα οσοι δεν έχουν τι να πουν λένε για καλαμπόκια
Τα δικά σου , είναι παλιό στοκ, και είσαι τυχερός που τα βρήκες, για κάποιον που δεν μένει Κρήτη, δεν συμφέρει να τα πάρει. Τα καινούργια αντίστοιχα, έχουν 10 ευρώ
 
Τα δικά σου , είναι παλιό στοκ, και είσαι τυχερός που τα βρήκες, για κάποιον που δεν μένει Κρήτη, δεν συμφέρει να τα πάρει. Τα καινούργια αντίστοιχα, έχουν 10 ευρώ
Τα παλιά ήταν σε πράσινο κάλυκα τα ξερω γιατι δεν ειναι η πρωτη χρονια που τα ριχνω τωρα δεν ξερω πόσο θα πάει το κόστος με αποστολή γιατι εγώ τελικά δεν μπορώ να κάνω ηλεκτρονική πληρωμή και έβαλα ένα φίλο που είχε δρομολόγιο και πήγε και μου τα έφερε αλλά τα είχα δει και σε κάποιον πάνω σε αυτή την τιμή τώρα τελευταία ενταξει στα 10 ευρώ που λες δεν το συζητάμε καθόλου ούτε εγώ θα τα έπαιρνα εκεί
 
Τα παλιά ήταν σε πράσινο κάλυκα τα ξερω γιατι δεν ειναι η πρωτη χρονια που τα ριχνω τωρα δεν ξερω πόσο θα πάει το κόστος με αποστολή γιατι εγώ τελικά δεν μπορώ να κάνω ηλεκτρονική πληρωμή και έβαλα ένα φίλο που είχε δρομολόγιο και πήγε και μου τα έφερε αλλά τα είχα δει και σε κάποιον πάνω σε αυτή την τιμή τώρα τελευταία ενταξει στα 10 ευρώ που λες δεν το συζητάμε καθόλου ούτε εγώ θα τα έπαιρνα εκεί
https://alfagame.gr/ΦΥΣΙΓΓΙΑ-kinigi/saga-export-32
Αυτά είναι.
Τώρα βλέπω ότι στην κουτα έχει καλύτερη τιμή, αλλά και πάλι δεν το λες φθηνό
 
https://alfagame.gr/ΦΥΣΙΓΓΙΑ-kinigi/saga-export-32
Αυτά είναι.
Τώρα βλέπω ότι στην κουτα έχει καλύτερη τιμή, αλλά και πάλι δεν το λες φθηνό
Ναι αυτό δεν θυμόμουν όμως τα 8.80 νομιζα ήταν το ίδιο όπως και να έχει εγώ που δεν ρίχνω πολλά θα τα έπαιρνα και στα 8.80 πάρα να δίνω στα skeet 7.50 και 8 στα 30 άρια του καθε Έλληνα που κάνει πειράματα σε κάθε παρτίδα
 
Ναι αυτό δεν θυμόμουν όμως τα 8.80 νομιζα ήταν το ίδιο όπως και να έχει εγώ που δεν ρίχνω πολλά θα τα έπαιρνα και στα 8.80 πάρα να δίνω στα skeet 7.50 και 8 στα 30 άρια του καθε Έλληνα που κάνει πειράματα σε κάθε παρτίδα
Μη νομίζεις ότι και τα εισαγόμενα δεν έχουν μεταβολές...εγω πάντα δοκιμάζω και μετά αγοράζω είτε ελληνικό,είτε ιταλικό,είτε ισπανικό
 
Μη νομίζεις ότι και τα εισαγόμενα δεν έχουν μεταβολές...εγω πάντα δοκιμάζω και μετά αγοράζω είτε ελληνικό,είτε ιταλικό,είτε ισπανικό
Εγώ στα συγκεκριμένα τα παίρνω τυφλά οπότε τα βρω και όσες φορές τα έχω πάρει έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος αλλά ο καθένας καλύτερα να αγοράζει όπως αισθάνεται σιγουριά αν μπορείς να δοκιμάζεις δεν χάνεις τίποτα
 
Σημερα τα gm3 της nobel πριν ενα μηνα ακριβως 8,8 σημερα 9,9 σε γνωστό οπλοπωλειο, ορε που παμε και ειναι ακομα Ιουνιος
και χωρις κυνηγι και να στοκαρουμε η οχι? ιδου η απορία.
Καλησπέρα!! Αυτό το nsi gm3 fast είναι καλο για τσίχλες κουτσόφια;;
 
Καλησπέρα!! Αυτό το nsi gm3 fast είναι καλο για τσίχλες κουτσόφια;;
Παλιά ήταν πολύ καλό τώρα έχει χαλάσει πολύ δυνατό με πολύ κρότο και όλα τα πουλιά με αίματα και ζωντανά ότι καιρό και να το ρίξεις δεν θα το επέλεγα
 
Back
Top