Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
καλησπέρα σας
ψάχνω φυσίγγιο για κοτσύφια ..όχι για φτερό αλλα για σταθερό στόχο..να είναι συγκεντρωτικα με δραστικό από 30m και πάνω
ψάχνω κάτι σε σκοπευτικό 24gr η 28gr σε 7.5v
και αν γίνετε να σηκώνουνε και λίγο κρύο.
για την beretta μου
 
εγω φταιω τωρα να μην ξαναπαρω φυσιγγια του ναυπλιωτη?2 χρονια τωρα το tordo 6 ευρα και 5,80 στο κιβωτιο. τωρα ξαφνικα 6,50 και 6,10.του χρονου αν δεν εχει τσιχλες θα τις ξαναριξουν τις τιμες???
Ευριπίδη εγω πλεον ψαχνομαι για αλλου.
Εχει ριξει κανεις sporting κενταυρου σε ζορικες συνθηκες; υγρασια και γυρω στους 0 βαθμους;
 
Παιδια αν θυμαστε το 2004 που ηταν φοβερη χρονια γινονταν τα ιδια. Ανεβασμα τιμων κλπ.χαρακτηριστικο παραδειγμα ο στοκας με τα max 30gr και max 32gr ο οποιος και τα αυξησε και επειδη ειχε μεγαλη καταναλωση στο τελος Γεν-Φεβ τα γεμιζε με οτι να ναι....και τα αποτελεσματα ειναι γνωστα.....
 
Παιδια αν θυμαστε το 2004 που ηταν φοβερη χρονια γινονταν τα ιδια. Ανεβασμα τιμων κλπ.χαρακτηριστικο παραδειγμα ο στοκας με τα max 30gr και max 32gr ο οποιος και τα αυξησε και επειδη ειχε μεγαλη καταναλωση στο τελος Γεν-Φεβ τα γεμιζε με οτι να ναι....και τα αποτελεσματα ειναι γνωστα.....
Βαρεσε πιστολι...
 
Χτες πήρα ένα κουτί euromix 6.50 στο φαρμακείο της γειτονιάς μου. Τα tordo 30γρ 6.30...
Βλέπω να κάνω επίσκεψη στο ζωτο μετά από 3-4 χρόνια που είχα πει δε θα ξαναπάρω. Αλλιώς nsi ΟΚ. Δε δείχνει τόσο ακριβότερο πια.
 
Βλεπω οτι θα υπαρχει σοβαρο θεμα με τις τιμες τους 2 μηνες που απομενουν εχουμε κ τις παγωνιες που θελουν κατι πιο "ενισχυμενο"κ εδεσε το γλυκο
 
Τα κόκκινα για μένα ειναι τα καλύτερα που έχω δοκιμάσει μέχρι στιγμής σε σύγκριση και με άλλες μάρκες δυνατό συγκεντρωτικό φυσίγγι
Τα κόκκινα τα έριχνα κι εγώ παρά πολύ καλό φυσίγγι .
Πήγα όμως μια φορά πριν τρία χρόνια να πάρω κιβώτιο των 20 κουτιών, και όταν του είπα ποια είναι η τιμή, μου λέει η ίδια.
Δηλαδή του λέω είτε ένα κουτί πάρω είτε είκοσι η τιμή είναι ίδια ;;;
Ναι μου λέει.
Έφυγα και δεν ξαναπατησα..hair.
Μέχρι πέρυσι έριχνα euromix. Φέτος tordo cheditte και mb32.
 
Τα κόκκινα τα έριχνα κι εγώ παρά πολύ καλό φυσίγγι .
Πήγα όμως μια φορά πριν τρία χρόνια να πάρω κιβώτιο των 20 κουτιών, και όταν του είπα ποια είναι η τιμή, μου λέει η ίδια.
Δηλαδή του λέω είτε ένα κουτί πάρω είτε είκοσι η τιμή είναι ίδια ;;;
Ναι μου λέει.
Έφυγα και δεν ξαναπατησα..hair.
Μέχρι πέρυσι έριχνα euromix. Φέτος tordo cheditte και mb32.
Καλα εκανες
 
Προσωπικά πήρα δυο κουτάκια απο κατι καινουρια μιξ που εχει 6.20

Φίλε μου θα σου ήμουν ευγνώμων όταν τα δοκιμάσεις και όποιος άλλος φίλος τα δοκιμάσει να μας πει την γνώμη του γιατί σκέφτομαι να κάνω μια παραγγελία.
 
Εγώ πάντως φέτος πιστεύω ότι έκανα βλακεία που καθόμουν να δοκιμάζω φυσίγγια (με έφαγε η μανία, είχα και καιρό άκαπνος). σαν τα κίτρινα τα τορντο για μένα δεν έχει. και τα βρίσκω ακόμα 5,80 εδώ, αν και ο δικός μου μαγαζάτορας προανήγγειλε αύξηση τιμών. αλλά πόσο να πάνε και μισό ευρώ πάνω 6,30 θα έχουν πάλι αξίζουν τα λεφτά τους. όσοι είστε κοντά σε Εύβοια κοιτάξτε και στου Λέκκα στη Λάμψακο διαχρονικά χτυπούσε πολύ τις τιμές!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top