Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
D20 με 688 θα ειναι καλο με 686για τα μπαζα
Αυτο θα το αναφερει καπου? Δεν νομιζω εεε? Απλα αφου αγοραστουν και τα δει καποιος γνωστης....νομιζω ομως οτι μονο την μπαρουτη απ οτι διαβασα θα αλλαξει...τωρα τι χρεισημοποιει στο tordo?
 
Εγώ πάλι μιας που απαγορεύτηκε το κυνήγι φόρτωσα φυσίγγια.. Πήρα τα ελληνικά DIANA σε 32 και 30 γραμμάρια μιας που τα βρήκα σε πολύ καλή τιμή.. Γνώμες κάποιος?

diana-prasino-300x300.jpg
αν εννοεις τα diana απο αρτα τιμια φυσιγγια ....δεν ξερω ομως την τιμη που τα πηρες γιατι για 6,70 που τα βρηκα εγω τα θεωρω λιγακι τσιμπιμενα
 
D20 με 688 θα ειναι καλο με 686για τα μπαζα

Γενικα υπαρχει μεγαλο κολλημα με την 686 φετος τοσο στη Lambro oσο και στην Nobelsport με πολυ κοσμο να παραπονιεται οτι τα σεταπ χαλασανε.
Μαλλον θα εχουν μεγαλο στοκ και θα θελουν να το ξεφορτωθουνε.
 
αν εννοεις τα diana απο αρτα τιμια φυσιγγια ....δεν ξερω ομως την τιμη που τα πηρες γιατι για 6,70 που τα βρηκα εγω τα θεωρω λιγακι τσιμπιμενα

6.20 τα βρήκα τα 32gr φίλε μου.. Το έχω γράψει και πιο πάνω.. Να πάω για κανένα κυνήγι με το καλό και θα σας πω κι εγώ την γνώμη μου.. Προς στιγμήν το κουτάκι τους μου φαίνεται εξαιρετικό..!!
 
Καλησπέρα Παιδιά,
Μιας και τα φυσίγγια μας κάθονται λόγω απαγόρεσης αποφάσισα να σφάξω ένα super kill 33.5gr καραμανίδη. Αναμένω από Βίκτωρα και λοιπούς να μας δώσουν τα φώτα τους
Το καψούλι από μέσα ήταν κόκκινο.


Κάλυκας Fiem με καψούλι 686 - Μπαρούτι μάλλον Aquila, αλλά μπορεί νάναι και PSB2 ... .xm. το συγκεντρωτήρα δεν τον γνωρίζω ... .xm.
Υ.Γ. Μπα PSB2 με 686 δεν νομίζω... Με AQUILA για 33,5 γρ. μου ταιριάζει καλύτερα ...
 
Καλησπέρα Παιδιά,
Μιας και τα φυσίγγια μας κάθονται λόγω απαγόρεσης αποφάσισα να σφάξω ένα super kill 33.5gr καραμανίδη. Αναμένω από Βίκτωρα και λοιπούς να μας δώσουν τα φώτα τους
Το καψούλι από μέσα ήταν κόκκινο.


Ζιασε την μπαρουτη να μου πης ποσο ειναι να σου πο
 
Καλησπέρα Παιδιά,
Μιας και τα φυσίγγια μας κάθονται λόγω απαγόρεσης αποφάσισα να σφάξω ένα super kill 33.5gr καραμανίδη. Αναμένω από Βίκτωρα και λοιπούς να μας δώσουν τα φώτα τους
Το καψούλι από μέσα ήταν κόκκινο.


Τι τιμη εχει και απο που
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top