Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Θα έλεγα το ελληνικό BRAIN σε σύσφιξη MR (Medium Range) στα 88 €, που υποτίθεται ότι (υπερ)καλύπτει το φάσμα 4 και 3 άστρων. Ακούγονται πολύ καλά λόγια, δες και το σχετικό τόπικ.
Για την προσωπική μου άποψη και εντυπώσεις, από βδομάδα που θα έχω παραλάβει τα δικά μου BL και MR, και (αν βρω χρόνο) θα τα δοκιμάσω ... ;) :)
Στελιο χρονο θα βρεις πιστευω .... τα πουλια ειναι το θεμα :-)
 
Θα έλεγα το ελληνικό BRAIN σε σύσφιξη MR (Medium Range) στα 88 €, που υποτίθεται ότι (υπερ)καλύπτει το φάσμα 4 και 3 άστρων. Ακούγονται πολύ καλά λόγια, δες και το σχετικό τόπικ.
Για την προσωπική μου άποψη και εντυπώσεις, από βδομάδα που θα έχω παραλάβει τα δικά μου BL και MR, και (αν βρω χρόνο) θα τα δοκιμάσω ... ;) :)
οπα στελαρα τι εγινε?? για πες για ποιο οπλο παραγγειλες για το δικανο?
 
Καλησπερα να κανω μια ερωτηση....ειχα δει ενα βιντεο με κατι φυσιγκια που οταν τα εριχνες εβγαζαν ενα χρωμα σα σκονη κοκκινο κ εβλεπες που παει η ντουφεκια σου....μηπως ξερει καποιος φιλος που και αν ηπαρχουν;
ΔΕ βγάζουν καπνό, αλλά η τάπα είναι εμφανής και ακολουθεί τα σκάγια.

 
Στελιο χρονο θα βρεις πιστευω .... τα πουλια ειναι το θεμα :)
Τόλη, τα πουλιά τα έχω ήδη ξεγράψει για φέτος, αλλά ... το καλό το παλληκάρι ξέρει κι άλλο μονοπάτι !!! ... .hunter.1Σκοπευτήριο ... ;)
οπα στελαρα τι εγινε?? για πες για ποιο οπλο παραγγειλες για το δικανο?
Ναι Ευριπίδη, για το SKB ... αλλά κάνουν και στην MOSSBERG ... Και τα δυο παίρνουν τον ίδιο τύπο τσοκ, τα απλά INVECTOR ... ;) Και αφού μάλιστα, όπως λέει ο κατασκευαστής, δεν παίζουν ρόλο οι διαφορές των αυλών, ακόμη καλύτερα ...:)
Αυτό βέβαια θα το δούμε στην πράξη ... .xm.
 
Βασίλη Mε την D την κλίση σου εμπενε καλά
Καλησπερα....σημερα το απογευμα εβαλσ την φλαντζα d...δεν εριξα σε στοχο γιατι δεν προλαβα...πηγα ομως για τσιχλες λιγω πριν νυχτωσει...ντουφεκισα περιπου 15 τσιχλεσ σε αποσταση μεχρι 20 μετρα....το αποτελεσμα ηταν οι 9 απο αφτες να εχουν γινει κιμας...τις επερνε ολοκληρη η ντουφεκια κεντρο...οποτε μαλλον ηρθε εκει που επρεπε το οπλο νομιζω....
 
Χρηστο να σε ρωτησο...το κλειστρο στη vinci μπωρεις να το κουνισεισ πανω κατω περα δωθε να μου πεισ αν εχει λιγα μποσικα...μου κουνιετε λιγο κ δεν μπορω να καταλαβω αν ετσι πρεπει να ειναι η αν εγινε τωρα
Βασηλη..καλο το οπλο..αλλα μπαγιονετ ρε φιλε.Λασκαρουν αυτα τα πραγματα..sarcastic.
 
Χρηστο να σε ρωτησο...το κλειστρο στη vinci μπωρεις να το κουνισεισ πανω κατω περα δωθε να μου πεισ αν εχει λιγα μποσικα...μου κουνιετε λιγο κ δεν μπορω να καταλαβω αν ετσι πρεπει να ειναι η αν εγινε τωρα
Βασίλη μου φαίνετε ότι πρέπει να έχει λίγα μποσικα,θα κοιτάξω αύριο και την δικιά μου και του αδερφού μου και θα σου πω με σιγουριά.
 
Χρηστο να σε ρωτησο...το κλειστρο στη vinci μπωρεις να το κουνισεισ πανω κατω περα δωθε να μου πεισ αν εχει λιγα μποσικα...μου κουνιετε λιγο κ δεν μπορω να καταλαβω αν ετσι πρεπει να ειναι η αν εγινε τωρα
Σοβαρα τωρα. Δεν εχει κανενα θεμα. Ετσι ειναι το κλιστρο.
 
Αυτα έχουν flight control?
Βασίλη μεταφέρω εδώ την συζήτηση, βγάζει η winchester ένα φυσίγγι με ονομασία aa tracker με τάπα που κρατάει μερικά σκάγια στη μέση και τα εξωτερικά φτερά ανοίγουν με σκοπό να γίνεται πιο ορατο στον ουρανό, βγαίνει με συγκεντρωτήρα σε δύο χρώματα μαύρο για ηλιοφανεια και πορτοκαλί για μουντο καιρό.
screengrab

Τα χω δοκιμάσει καλό φυσιγγακι αλλά να πω την αληθεια δεν είδα τίποτα .
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top