Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Να ενα οπλο που θελω να παρω να εχει το ελατηριο στη παπια...οπλο για βροχες,αν παρω στο μελλων καραμπινα θελω να απαλαχτω απο το ελατηριο στο κοντακι και τη συντηρηση του,αν και η Μοντε και η 121σλ80 ειχαν αλουμινενιο κυλινδρο...αλλα η σχ3 και 391...σιδερενιο δεν τα παω με τιποτα.

Σαραντο σου εχω μια καλη προταση χωρις ελατηριο στο κοντακι;)
 
Αυτη λενε χωρις να το εχω διαπιστωσει οτι εβγαλε καποια θεματακια εμπλοκων.... Ειναι η φθηνη η εκδοση με τσοκακια mobile.... Εμενα ειναι η max 5 με τσοκακια optima plus... Και απο αλλα παιδια που μιλαω στο φβ και την εχουν παρει κανενας δεν μου ειπε το παραμικρο..... Αλλα βασικο κριτηριο ειναι οτι ειναι στα χερια μου δυο χρονια με βροχες και λασπες στο βαλτο και δεν με προδωσε ποτε...
Το φθηνο απο που προερχεται κοντακι-παππια και το υλικο τους η απο διαφορετικο φινιρισμα.xm.Εσυ με οπτιμα-πλας για τι αυλο μιλαμε.xm.
 
Το φθηνο απο που προερχεται κοντακι-παππια και το υλικο τους η απο διαφορετικο φινιρισμα.xm.Εσυ με οπτιμα-πλας για τι αυλο μιλαμε.xm.
18. 4 σαραντο αλλα εχω δει διαφορα στις τουφεκιες σε πινακα σε σχεση με μια m2
 
λοιπον για να ξερετε οσοι κατοχοι m2 εχετε 18,3 αυλο. μετα απο μετρησεις τα τσοκ μετρανε ολιγον λαθος.μονο ο κυλινδρος ειναι κυλινδρος τουλαχιστον στην δικια μου. το 4 αστρα μετρηθηκε κατι μεταξυ κυλινδρου και βελτιωμενου κυλινδρου το 3 αστρα περιπου lm το 2 αστρα mod. και το φουλ κατι μεταξυ mod. και imp. mod. περιεργως το 3 αστρα δινει φοβερες κατανομες στον πινακα περιπου μεχρι τα 38 μετρα ενω το 2 αστρα ειναι απαραδεκτο. το φουλ δεν το δοκιμασα για να εχω αποψη
 
λοιπον για να ξερετε οσοι κατοχοι m2 εχετε 18,3 αυλο. μετα απο μετρησεις τα τσοκ μετρανε ολιγον λαθος.μονο ο κυλινδρος ειναι κυλινδρος τουλαχιστον στην δικια μου. το 4 αστρα μετρηθηκε κατι μεταξυ κυλινδρου και βελτιωμενου κυλινδρου το 3 αστρα περιπου lm το 2 αστρα mod. και το φουλ κατι μεταξυ mod. και imp. mod. περιεργως το 3 αστρα δινει φοβερες κατανομες στον πινακα περιπου μεχρι τα 38 μετρα ενω το 2 αστρα ειναι απαραδεκτο. το φουλ δεν το δοκιμασα για να εχω αποψη
Μετρησες την συσφιξη σε χιλιοστα να υποθεσω.Μηπως ειναι ομως βαση της πραγματικης αποδοσης τους ο προσδιορισμος τους??
 
τι να πω ρε φιλε μπορει. παντως για να γινει σωστη δουλεια θελει τσοκομετρο κι εγω δεν εχω. μετρησα με παχυμετρο πανω και κατω κι εκανα τις διαιρεσεις. παντως και στον πινακα απο τον κυλινδρο μεχρι το 3 αστρα δινει πολυ καλες κατανομες. στα 40 μετρα το 2 αστρα ειναι για κλαματα και το φουλ δεν το δοκιμασα
 
Να παρει μια βενελλι Μ1 . Και την παιρνει και στον πολεμο αμα λαχει.Εχεις δει σηδηροδρομο, μετα απο ομοβροντια με φουρνελλα??απο Φρανκι γκριφον??εΧΩ ΔΕΙ ΕΓΩ..sarcastic..sarcastic..buy buy..shake.
Εχω δει στα παλια μοντελα της franchi οπως λες οχι στα τελευταια ομως....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top