Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Θες μικρότερο drop. Την γωνία δηλαδη που σχηματίζει η νοητή προέκταση της ριγας προς τα πίσω με την κλίση του χτενιου.
Ο απίθανος μαγαζάτορας δεν σου έκανε λόγο για φλαντζες;
Ουτε καν. Μου ειπε οτι το οπλο δεν μου ερχεται και η πρεπει να δω αλλο η απλα να μην κουμπωνω τερμα γιατι στο κυνηγι ουτως η αλλως δεν προλαβαινεις να κουμπωνεις σωστα. Οποιαδηποτε μαλακια δηλαδη αρκει να πουλησει.
Βλεπουν ενα λεβεντοπαλικαρο 22 χρονω και νομιζουν οτι μασάει κουτοχορτο. Οοοοοχι καριολακι διαβαζω και εγω hunterslife. Gr.
 
αποστολη οταν επωμισα τη m2 μου ηρθε κουτι απο την πρωτη φορα. προσεξε γιατι η benelli εχει 3 πελματα κοντο μεσαιο και μεγαλο. αυτη που επωμισες ξερεις ποιο ειχε? εμενα ειναι το μεσαιο και με την φλαντζα δεν ασχοληθηκα γιατι δε χρειαστηκε. θελει δουλεια αμα δε σου ερχεται αλλα με τις φλαντζες ολα γινονται

Όταν παρήγγειλα την montefeltro comfort ζήτησα να έρθει με το κοντό πέλμα. Και μένα από την πρώτη επώμιση μου ήρθε μπαμ.:)
Αχ benelli σ αγαπώ ίσως και πιο πολύ από το b725 .love..love.

Ο Μάκης πριν 3 χρόνια μου είχε πει κατά λέξη. Άμα πιάσεις μια benelli θα το δεις σαν 18άρα γκόμενα είναι.
Α ρε Μάκη πόσο δίκιο είχες. :)
 
Last edited:
Τι μου θύμισες τώρα. Ρωτήσαμε μια φορά κάποιον που τουφεκαγε τις πάπιες πιο πολύ εμπειρικά, πως τουφεκας τα παπιά ρε φίλε; Ααααα το μυστικό είναι το εξής.... το κεφάλι ψηλά, τα μάτια ανοιχτά και το δάχτυλο να δουλεύει γρήγορα στην σκανδάλη....:confused: :D .what. .ha ha ha. .ghe..fool. Είναι η τεχνικη.... τσακ ταουν. ...με πολυβολισμο....sarcastic.
Αυτη ηταν η τεχνηκη τον Αγγλων χειρ. αντιαεροπορικων στην μαχη της Αγγλιας.sarcastic.
 
Όταν παρήγγειλα την montefeltro comfort ζήτησα να έρθει με το κοντό πέλμα. Και μένα από την πρώτη επώμιση μου ήρθε μπαμ.:)
Αχ benelli σ αγαπώ ίσως και πιο πολύ από το b725 .love..love.

Άσε τις μλκς Κωστάκη... Δεν συγκρίνουμε ποτέ την αγάπη μας για ένα δίκαννο και μία καραμπίνα. Σαν να συγκρίνεις το φαγητό με το μ@νί ένα πράγμα. Τη μια πεινάς για το ένα την άλλη για το άλλο, πώς να το κάνουμε δλδ. Να μου συγκρίνεις μελαχρινό με ξανθό να το καταλάβω .yel..yel..yel.
 
Άσε τις μλκς Κωστάκη... Δεν συγκρίνουμε ποτέ την αγάπη μας για ένα δίκαννο και μία καραμπίνα. Σαν να συγκρίνεις το φαγητό με το μ@νί ένα πράγμα. Τη μια πεινάς για το ένα την άλλη για το άλλο, πώς να το κάνουμε δλδ. Να μου συγκρίνεις μελαχρινό με ξανθό να το καταλάβω .yel..yel..yel.

Άμα μπορούσα θα τα έπαιρνα και τα δυο μαζί για κυνήγι πίστεψε με.

Δεν εννοώ και το μελαχρινό και το ξανθό. .yelling.
 
Εσύ και ο Ράμπο θα ήσασταν με 2 όπλα στα χέρια! Με 2 γκομενάκια αμα μπορείς βουρ!

Εγώ δεν έχω πρόβλημα παίρνω και δυο μαζί, αυτές μην μαλώσουν. Άλλωστε μέχρι 3 άτομα είναι σχέση. .sarcastic.

Με ένα πάντως τα καταφέρνω. .ha ha ha.

 
γιαννη στο 90 τοις εκατο. υπαρχουν παντα και οι εξαιρεσεις. τιποτα δεν ειναι απολυτο
Το "εφερνα"στον ωμο,το εχανα στο υψος!
Δουλεψε ρασπα στο τελος!
Οι φλαντζες,χαρακτηριζονται απο τη μεγαλη κλιση.55,65 κλπ.Με τη μικρη τι γινεται?
Το toe out?Εγω πχ,χρειαζομαι.....
Δεν λεω πως δεν ειναι βοηθεια!
Θεωρω πως το "κατα 90%",ειναι πολυ φιλοδοξο!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top