Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Στο 7.01 του έκανε ΕΜΠΛΟΚΉ 😅😅😅😂😂🤣 7.23 Και στο 7.49😅😅😅
έτσι όπως την κρατούσε ανάμεσα στα χέρια και πάνω απ' το κεφάλι λογικό είναι, δε λειτουργεί έτσι η αδράνεια.
Ούτε φυσικά στο κυνήγι θα τουφεκισεις έτσι.
 
έτσι όπως την κρατούσε ανάμεσα στα χέρια και πάνω απ' το κεφάλι λογικό είναι, δε λειτουργεί έτσι η αδράνεια.
Ούτε φυσικά στο κυνήγι θα τουφεκισεις έτσι.
Καλα στο 13.02 μια χαρά του έφυγε το πιατάκι 😅😅😅 δεν έχεις ακούσει 3αρες στα βουνά που να φεύγει λαγός 😅😅😅 αυτος ειναι αργος 😂😂😂 4 εμπλοκές σε 14 λεπτά βίντεο εμενα δεν εχει κανει στα 14 χρόνια 😅😅😅
 
Καλα στο 13.02 μια χαρά του έφυγε το πιατάκι 😅😅😅 δεν έχεις ακούσει 3αρες στα βουνά που να φεύγει λαγός 😅😅😅 αυτος ειναι αργος 😂😂😂 4 εμπλοκές σε 14 λεπτά βίντεο εμενα δεν εχει κανει στα 14 χρόνια 😅😅😅
Ρε μήπως ρίχνεις και στις μπεκάτσες έτσι σαν να κρατάς κιθάρα και πάνω από το κεφάλι και σου φταίνε τα φυσίγγια και τα τσοκακια μετά εάν δεν την πάρεις;
 
Τι θες και τα ανεβάζεις α κάνε καλά τον χομπίστα τώρα ξέχασε το 10% θα πιάσει τις εμπλοκές τώρα
Θα το πάρω το μ2 του φίλου και θα δεις και 10%+15% μετά να δω τι θα λέτε με τον Βασιλάκη πες του να ρίξει με τα ίδια που έριξα και μαμά τσοκ γιατί έχει χαλάσει μια περιουσία στα τσόκ μπα και δει συγκέντρωση 😅😅😅
 
Θα το πάρω το μ2 του φίλου και θα δεις και 10%+15% μετά να δω τι θα λέτε με τον Βασιλάκη πες του να ρίξει με τα ίδια που έριξα και μαμά τσοκ γιατί έχει χαλάσει μια περιουσία στα τσόκ μπα και δει συγκέντρωση 😅😅😅
Εσυ τι την θες τη συγκέντρωση με την ξυλομυτα που κυνηγάς
Πάρε μια μπενελα να δεις χαΐρι
 
Εσυ τι την θες τη συγκέντρωση με την ξυλομυτα που κυνηγάς
Πάρε μια μπενελα να δεις χαΐρι
Το 1*2*3* ούτε σε πίνακα για δοκιμές 😅😅😅 δεν έβαζα
4* το εχω εως Νοέμβριο και μετά 5τσοκ εως τέλος σεζόν μου πρότειναν την μπεκάτσια που είναι 2.750γρ 61cm είναι και διασποράς η κάννες benelli θα γίνει γλέντι καλό 😉😉😉
Αργότερα βλέπουμε.
 
Και πώς καταλαβαίνεις ποτέ φταίει το φυσιγγι και ποτέ το όπλο?
Το φυσίγγι από τι στιγμή που πέφτει το θήραμα δε φταίει για το πώς πέφτει το θήραμα όμως και την αντίδραση του μετά τη ντουφέκια που τρώει έχει την ευθύνη η κάνη.Παρατήρηση θέλει και αντίληψη κάποιων πραγμάτων τίποτε παραπάνω.Εχω ένα όπλο με κοντάκι ακριβώς στα μέτρα μου όπου κοιτάξω ρίχνει επιτυχίες πολλές αλλά την απόλαυση ενός σκοτώματος και την αίσθηση ότι με το πάτημα νεκρώνει το θήραμα δεν την έχει την είχε η ςς που είχα με φυσίγγια ιδιογομωσης και κάποια λίγα εμπορικά και την έχουν οι Ρεμί και η γουιντσ έχω αλλάξει καμία 15 εύκολα όπλα διάφορα την είχε και το wintsister midnight gold s/pose που είχα αλλά στα λίγα γρ στα φυσίγγια που γέμιζα ήταν αργό λόγο 18,8 ή και μη ταιριαστής τάπας ίσως.
 
γιατί έχει χαλάσει μια περιουσία στα τσόκ μπα και δει συγκέντρωση 😅😅😅
2 τσοκ έχω για να τα ξεβιδώνω με το χέρι ρε τρελέ.
Ένα LM και ένα LF ... Gemini και τα 2.

Το Briley Full το χάρισα στον @vazelos.
Έβγαζε πολύ σφιχτές τουφεκιές για την σκοπευτική μου ικανότητα (percorso 80%).

Τι με πέρασες εμένα ? sniper ? 🤣
 
2 τσοκ έχω για να τα ξεβιδώνω με το χέρι ρε τρελέ.
Ένα LM και ένα LF ... Gemini και τα 2.

Το Briley Full το χάρισα στον @vazelos.
Έβγαζε πολύ σφιχτές τουφεκιές για την σκοπευτική μου ικανότητα (percorso 80%).

Τι με πέρασες εμένα ? sniper ? 🤣
Αντε βάρα με τα μαμά
 
Back
Top