Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Μην κάνεις παρέα με σκοπευτές ... είναι ειδικοί στο να αδειάζουν τσέπες. 🤣 (ημιαστείο)
Πες τα γιατί τσουτσουριασα με όλους αυτούς τους σκοπευτές ,γιατί δεν τους ξέρουμε εμείς, δεν βλέπουμε! Δεν ξέρουμε τι κάνουν ,και ποιοι όντως είναι και σκοπευτές και κυνηγοί!( Μην Ρίχνουμε το επίπεδο του Έβρου που πληρώνω να μείνω, να με πάει στα καρτερία και να το παίξω και ντουφεκος!!! Μην τρελαθούμε! Λίγα είναι τα γνωστά τουφεκιά και πάρα πολλά τα άγνωστα που κυνηγάνε γιατί το αγαπάνε και δεν το παίζουν ντουφεκοι και ειδικοί. )
 
Εαν λες σοβαρο κυνηγι την χηνα και τον βαλτο ,ξερω πολυ κοσμο ελλαδα και εξωτ που κυνηγανε βαλτο με βενελλι
Πλάκα κάνεις ... σκοτώνουν και χήνες οι Βenelli ?
Αδύνατον !!!! φήμες πρέπει να είναι 🤣
Εγω κυνηγαω αποκλειστικα φασσα ,εχω κυνηγησει σε θερμοκρασιες με πολλα πολλα μειον
Ξεκίνα γράφε μετατροπές που έκανες για να σκοτώνει στα πολλά μείον 🤣
Καμιά θερμαινόμενη φυσιγγιοθήκη θα χρησιμοποιείς .yel.
 
Πλάκα κάνεις ... σκοτώνουν και χήνες οι Βenelli ?
Αδύνατον !!!! φήμες πρέπει να είναι 🤣

Ξεκίνα γράφε μετατροπές που έκανες για να σκοτώνει στα πολλά μείον 🤣
Καμιά θερμαινόμενη φυσιγγιοθήκη θα χρησιμοποιείς .yel.
Βασίλη μου φαίνεται σου λείπει λίγο τσάι........ Που είναι ο χομπίστας????!?
 
Μην Ρίχνουμε το επίπεδο του Έβρου που πληρώνω να μείνω, να με πάει στα καρτερία και να το παίξω και ντουφεκος!!! Μην τρελαθούμε!
Να σου τρώνε και τις προμήθειες οι καλυβιέρηδες ... να τα λέμε όλα ... .sarcastic.
Άμα σκάσεις και κάνα κατοστάρικο extra σε πάνε στα καλά καρτέρια που απαιτούν βλητική υπεροχή στα διασποράς. 🤣
Ο κόσμος τό χει τούμπανο και εμείς κρυφό καμάρι.
 
Ακριβώς μόνο για αξιοπιστία και μόνο ειδικά στα αυτοκίνητα γιατί από κρατήματα θα πας στα χωράφια
Στα χωράφια πας αν υπερεκτημήσεις τις ικανότητες σου και οποιουδήποτε αυτοκινήτου ,τα δελτία ειδήσεων είναι γεμάτα από τέτοιες ιστορίες.Οσο για 4χ4 Toyota Mitsubishi Nissan Suzuki Kia και άλλες πιστεύεις ότι υστερούν σε σχέση με τα Αμερικάνικα έχοντας και αξιοπιστία;
 


@flyingirish31

πριν από 3 ημέρες
Let me boil this down for you. Rob Roberts SBE3 $2800 Forcing cone lengthen - $75 3 Chokes Comp Pattern - $250 Triple Threat Chokes - $255 Trigger work - $100 Parts Polish - $60 Slammer Button - $95 Patriot Cerakote - $250 ($400 if Sitka furniture included) Sling - $50 Shipping there and back $90 $1225 ($1375) total service. Regular SBE3 $1850 Would be $3075 ($3225)to buy and send in (plus 4 month wait) So you get way more value than you claim.
 
Δεν θα σου γράψω ονόματα γιατί είναι γνωστοί όλοι και έχω κυνηγήσει μαζί με κάποιους είναι φίλοι και σε πληροφορω έχουν αλλάξει και παίρνουν ότι όπλο βγει
Λεφτά υπάρχουν, το είπαμε ...

Βρε θα στα φάνε τα λεφτά αυτοί, μην τους ακούς σου λέω.
Θα αλλάξεις άλλα 15 όπλα και ακόμα θα ψάχνεσαι.
ένας κοντραρισε την power bowr με την sx3 αχρωμιωτη φίλου σε διάτρηση και άλλαξε άποψη γιατί έλεγε ότι ήταν καλύτερη η power bowr
Για ρώτα πως έκανε τις δοκιμές διάτρησης.
Έχω απορία.
Αν κάνει τόσο αξιόπιστες δοκιμές διάτρησης πες του να κάνει και μια με τα φρενάτα να μας φύγει η απορία.
τώρα έχει και τη v3 η οποία μου λέει έχει τρομερές δυνατότητες δε πιάνεται .
Και εσύ τον άκουσες και πήρες Guerini. 🤣
Στο κυνήγι, στο χαρτί ή στον τενεκέ ?
Με τον αντιπρόσωπο έχει στενές σχέσεις ?
 
Λεφτά υπάρχουν, το είπαμε ...

Βρε θα στα φάνε τα λεφτά αυτοί, μην τους ακούς σου λέω.
Θα αλλάξεις άλλα 15 όπλα και ακόμα θα ψάχνεσαι.

Για ρώτα πως έκανε τις δοκιμές διάτρησης.
Έχω απορία.
Αν κάνει τόσο αξιόπιστες δοκιμές διάτρησης πες του να κάνει και μια με τα φρενάτα να μας φύγει η απορία.

Στο κυνήγι, στο χαρτί ή στον τενεκέ ?
Με τον αντιπρόσωπο έχει στενές σχέσεις ?
Βασιλη έβγαλες καμία συναγρίδα σήμερα
 
Εδω λεω τα μαστορια ποσο χρεωνουν για κωνο, στην Αμερικη στο performance shop χρεωνουν 75 δολαρια απ'οτι διαβασα στο youtube σε σχολιο.
Τα ιδια και εδω απο 80 εως 120 οσο κανει και ενα καλο τσοκακι... ο κωνος ομως ειναι παραμυθι και marketing για να σου φανε τα λεφτα ενω τα τσοκακια οχι...λεω εγω τωρα...
 
Τα ιδια και εδω απο 80 εως 120 οσο κανει και ενα καλο τσοκακι... ο κωνος ομως ειναι παραμυθι και marketing για να σου φανε τα λεφτα ενω τα τσοκακια οχι...λεω εγω τωρα...
Τα τσοκ αξία κι αν είναι παραμύθι.......
 
Και εσύ τον άκουσες και πήρες Guerini.
Μου θυμίζει κάτι που γράφτηκε παλιότερα εδώ ...

Ρωτάει ένας μαθητής τον δάσκαλο τι όπλο να πάρει.
Beretta λέει ο δάσκαλος.
Τελικά πήρε Franchi ο μαθητής.
Όταν τον ρώτησε ένας άλλος γιατί δεν άκουσε την συμβουλή του δασκάλου, απάντησε ότι όταν ο δάσκαλος του πρότεινε να πάρει Beretta κρατούσε Browning.
.sarcastic.
 
Back
Top