Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Στη Σιβηρια φαινεται η αξια της Remington, αλλα μαλλον οι ντοπιοι παιζει να μην την ξερουν κιολας.
Χρησιμοποιούν Baikal εκεί που έχουν μεγάλους κώνους και αυλούς για να σκοτώνουν δυνατά σε χαμηλές θερμοκρασίες ... 🤣
 
Για άλλη μια φορά ,αν δεν υπήρχε η παράλογη απαγόρευση των ομοιωμάτων και σφυριχτρων προσέλκυσης ,δεν θα γινόταν αυτή η κουβέντα ούτε θα ακολουθούσαν κάποιοι επικίνδυνα μονοπάτια.
Γι'αυτό έπρεπε να αγωνιζομαστε όλοι ειδικά για παπί και φάσα και ας κυνηγούσαμε και με έναν θηροφυλακα από πάνω ο καθένας.
 
Γι'αυτό έπρεπε να αγωνιζομαστε όλοι ειδικά για παπί και φάσα και ας κυνηγούσαμε και με έναν θηροφυλακα από πάνω ο καθένας.
Δεν χρειάζεται να τον έχεις από πάνω σου ,τα όρια καρπωσης υπάρχουν αν πιαστείς με περισσότερα να χάσεις τα όπλα σου για πάντα και να μην ξαναβγαλεις άδεια , αλλά δεν το κάνουν.
 
Επιτρεψτε μου να βαλω ενα ερωτημα.Ο Κουρκουλος ο Ψυλλακης ο Λιακος και οποιος αλλος οπλουργος αναλαμβανει την επιμηκυνση κωνου εαν δεν ηταν απολυτα ασφαλης η εργασια τους θα επερναν το προσωπικο ρισκο η θα χρεωναν τους εαυτους τους ως ασυνειδητους και ανευθυνους για 70-100 ευρω;Ειναι ερωτηση κρισεως.
 
Επιτρεψτε μου να βαλω ενα ερωτημα.Ο Κουρκουλος ο Ψυλλακης ο Λιακος και οποιος αλλος οπλουργος αναλαμβανει την επιμηκυνση κωνου εαν δεν ηταν απολυτα ασφαλης η εργασια τους θα επερναν το προσωπικο ρισκο η θα χρεωναν τους εαυτους τους ως ασυνειδητους και ανευθυνους για 70-100 ευρω;Ειναι ερωτηση κρισεως.
Δεν έχουν ιδεα τι κάνουν αυτοί…. έχουμε ανώτερους βλυτικους εδώ!!! Ξέρουν καλητερα
 
Επιτρεψτε μου να βαλω ενα ερωτημα.Ο Κουρκουλος ο Ψυλλακης ο Λιακος και οποιος αλλος οπλουργος αναλαμβανει την επιμηκυνση κωνου εαν δεν ηταν απολυτα ασφαλης η εργασια τους θα επερναν το προσωπικο ρισκο η θα χρεωναν τους εαυτους τους ως ασυνειδητους και ανευθυνους για 70-100 ευρω;Ειναι ερωτηση κρισεως.
Κάι που ξέρεις ότι όλοι είναι ευχαριστημένοι? Σταματησανε η ουρές για τον κώνο!παλιά Ήταν της μόδας, που το ανακαλύψαμε εμείς πάλι εδώ!!!, δεν ξέρω!
 
Back
Top