Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Οι δύο που έχω γρήγορα γρήγορα ... 1187 μ2.
Και με 18 φυσίγγια εμπορίου, όχι 15.
Να τις ξαναβάλω τις δοκιμές ? Τις έχασες ?

Και με 3 δοκιμές διάτρησης ;) κεντρικής και περιφερειακής (να μην ξεχνιόμαστε).

Και καμιά 10αριά όπλα ακόμα.
Ρε συ μπας και σε δουλεύουν για να σου τρώνε χρήματα ?
Εγώ βλέπω ότι είχες 20 χρόνια Ρεμί και αν δε διαλουσε ακόμη θα την είχες και έχεις 3 χρόνια μπενελι και ψάχνεις για άλλο όπλο άσε εμένα να μου τρώνε λεφτά μόνο να ξέρεις ότι τα μισά που έχω κάνει στα όπλα μου έχουν γίνει τσάμπα λόγο φιλίας και εκτίμησης
 
Εγώ βλέπω ότι είχες 20 χρόνια Ρεμί και αν δε διαλουσε ακόμη θα την είχες
Σωστό
και έχεις 3 χρόνια μπενελι και ψάχνεις για άλλο όπλο
Λάθος
μόνο να ξέρεις ότι τα μισά που έχω κάνει στα όπλα μου έχουν γίνει τσάμπα λόγο φιλίας και εκτίμησης
Εεεε εντάξει, θα τους πήγες και λίγη πελατεία ... θα τα βρήκατε στην μέση.
Υπηρεσία προσφέρουν, όχι προϊόν. Έχει μεγάλο περιθώριο κέρδους η υπηρεσία.
Το φαντάζομαι ότι πολλά τα κάνεις τζάμπα (όπως αρκετοί) αλλά άλλοι τα πληρώνουν αδρά.
Οπότε να είστε σίγουροι για το ποιές μετατροπές "δουλεύουν", όταν τις προτείνετε στους ανυψοψίαστους.
 
Last edited:
Σωστό

Λάθος

Εεεε εντάξει, θα τους πήγες και λίγη πελατεία ... θα τα βρήκατε στην μέση.
Το φαντάζομαι ότι πολλά τα κάνεις τζάμπα (όπως αρκετοί) αλλά άλλοι τα πληρώνουν αδρά.
Οπότε να είστε σίγουροι για το ποιές μετατροπές "δουλεύουν", όταν τις προτείνετε στους ανυψοψίαστους.
Νόμιζα και εγώ ήμαστε στο Chase
 
Σταμάτη ή άλλος κάτοχος, θυμάστε τι τιμή είχε καινούρια η Raffaello Crio τότε;
Το 2008 που πήρα τη rafaello deluxe είχε η crio 1520 και η deluxe 1560 και διάλεξα τη deluxe λόγω εμφάνισης και λόγω ότι είχε πέντε τσοκ ενώ η crio μόνο το 3αρι!!!
 
Νόμιζα και εγώ ήμαστε στο Chase
Το Benelli team είναι το "the fishing planet".

Αλλά έχασα πολύ χρόνο προσπαθώντας μάταια να επαληθεύσω τις αρλούμπες που διάβαζα, οπότε κάποιος πρέπει να πληρώσει την νύφη για τον χαμένο χρόνο μου.
.sarcastic.
 
Δεν ειστε ''στουρναρια''..... εφοσον εχετε μηχανες....θεληση θελει....Στειλε η γραψε μου τι φυσιγγια ρινχετε
γραμμαρια και Νρο σκαγιων.... σου δινω σεταπ δοκιμασμενα και ''ευκολα''....μιλαμε μεσω βαιπερ....και
εν μια νυκτι....σε εχω κανει ιδιογομωτη !!! :)
Σας ευχαριστω πολυ κυριε Νικο.Να λασκαρουμε λιγο με τις δουλειες και θα το ξεκινησουμε.
 
Διαβάζω/ διαβάζω … και χαίρομαι που εδώ μέσα έχουμε τόσο πολύ καταρτημενα ατομα που έχουν κάνη σκόνη τους βλητικού της ρεμ/ μπρ/ μπερετα/ και άλλες μάρκες… μήπως να το ξανασκεφτούν Να αλλάξουν δουλειά ποτέ δεν εινσι αργά να δουλέψουν με καταξιωμένους!!!!!! Συναδέλφους τους για να τους μάθουν μερικά πραγματα ….. ευχαρηστο
 
Back
Top