Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Ολα σκοτωνουν, στη χειροτερη το πιανεις αναποδα και το κοπανας στο κεφαλι του αγριογουρουνου.....
μπορεις να προσαρμοσεις ξιφολογχη,δεν χρειαζεται να σπασεις το κοντακι.Εαν παλι ειναι πολλα τα γρουνια η βενελλι στην μ2 αντι για προεκταση αποθηκης εχει βγαλει κιτ για 40αρα οπλοβομβιδα .Οπως καταλαβαινεις με την μπενελλα δεν θα μεινει βλεφαρο
 
Και οι browning σκορποσκαγιάστρες μάς βγήκαν οπότε έμεινε στην ίδια κατηγορία ο Σταμάτης, από τύχη βαράει και από κανέναν λαγό
Μπορεί να τους βλέπει μέσα στο κουμάσι και να τους βάζει την κάνη στο ριζαυτι.😊
 
μπορεις να προσαρμοσεις ξιφολογχη,δεν χρειαζεται να σπασεις το κοντακι.Εαν παλι ειναι πολλα τα γρουνια η βενελλι στην μ2 αντι για προεκταση αποθηκης εχει βγαλει κιτ για 40αρα οπλοβομβιδα .Οπως καταλαβαινεις με την μπενελλα δεν θα μεινει βλεφαρο
Σωστος, δεν το σκεφτηκα....
 
Σιγα βρε Ηλια....Μαζεψε λιγο απο την χολη που εσταξες...και απο την ειρωνεια....
Αν δεν σου αρεσει δεν διαβαζεις....
Και βεβαια πρεπει να σου πω...Μπραβο για το κειμενο...για τα ορθογραφικα λαθη λεω που δεν εχει...εκτος
απο το ''ευχαριστο'' που ειναι δικο σου !!!
Τι να κάνουμε ρε φίλε δεν γεννηθήκαμε όλλοι γραμματισμενοι όταν έπρεπε να παο σχολείο παλεβα σε νοσοκομεία για την ζωη μου!!!…όσο για σένα Λοιπαμε πολύ…
 
Τι να κάνουμε ρε φίλε δεν γεννηθήκαμε όλλοι γραμματισμενοι όταν έπρεπε να παο σχολείο παλεβα σε νοσοκομεία για την ζωη μου!!!…όσο για σένα Λοιπαμε πολύ…

Δυστυχως....αλλα δεν καταλαβες το νοημα ....
Το οτι δεν πηγες σχολειο δεν με ενοχλει...ουτε η ορθογραφια σου...και το λεω ειλικρινα !!!
Να λυπασαι τον εαυτο σου ομως....και οχι εμενα...γιατι εγω δεν αναβαζω αλλων κειμενα...
Ασε να σταζουν εαν εχουν αντερα οι ιδιοι την χολη που εσταξες εσυ για παρτη τους...
Το καταλαβες τωρα ???
.Και οσο παραξενο και αν σου φαινεται....καλοπροαιρετα στα λεω...
Και σταματω εδω.
 
Επειδή αυτό με τις Benelli που δεν σκοτώνουν κατά την ταπεινή μου γνώμη, κούρασε, θα ανεβάσω μια φωτό περυσινή με παπιά!. Εσείς απλά θέλω να μου πείτε εάν αναγνωρίζετε, τι όπλο είναι!. Υστερόγραφο. Εδώ στην Πάτρα πάω για κυνήγι με έναν φίλο σκοπευτή που έχει το ρεκόρ του skeet (παλαιού),123 δισκάκια, και ήταν μέλος και της εθνικής ομάδας την εποχή του συγχωρεμένου του Γιάννη Λοβέρδου. Λοιπόν κυνηγάει με ότι όπλο θέλεις, έχει κάνα οχτάρι, με όλα φόβος και τρόμος, (του αρέσει να κυνηγάει και με την δικιά μου την Rafaella την Deluxe),λοιπόν ξέρετε τι λέει, φτιάξτετο στα μέτρα σας!. Δεν τον άκουσα ποτέ να μας λέει για κώνους θαλάμες χρωμιωμένες, αχρωμίωτες, αυλούς κλπ, και είναι και Ιδιογωμωτής, σας λέει αυτό κάτι?.IMG_2189.jpeg
 
Επειδή αυτό με τις Benelli που δεν σκοτώνουν κατά την ταπεινή μου γνώμη, κούρασε, θα ανεβάσω μια φωτό περυσινή με παπιά!. Εσείς απλά θέλω να μου πείτε εάν αναγνωρίζετε, τι όπλο είναι!. Υστερόγραφο. Εδώ στην Πάτρα πάω για κυνήγι με έναν φίλο σκοπευτή που έχει το ρεκόρ του skeet (παλαιού),123 δισκάκια, και ήταν μέλος και της εθνικής ομάδας την εποχή του συγχωρεμένου του Γιάννη Λοβέρδου. Λοιπόν κυνηγάει με ότι όπλο θέλεις, έχει κάνα οχτάρι, με όλα φόβος και τρόμος, (του αρέσει να κυνηγάει και με την δικιά μου την Rafaella την Deluxe),λοιπόν ξέρετε τι λέει, φτιάξτετο στα μέτρα σας!. Δεν τον άκουσα ποτέ να μας λέει για κώνους θαλάμες χρωμιωμένες, αχρωμίωτες, αυλούς κλπ, και είναι και Ιδιογωμωτής, σας λέει αυτό κάτι?.View attachment 71686
Ωραιος ο φίλος!
Και πατεντα καθισμα από κουβά Bauer μονωτικο παρεμπιπτόντως πολύ καλό έχω χαλάσει παλέτες στη δουλειά 😄
 
Επειδή αυτό με τις Benelli που δεν σκοτώνουν κατά την ταπεινή μου γνώμη, κούρασε
Πραγματικά κούρασε και κούρασε πολύ !!!

Καλησπέρα Μανώλη γίγαντα, ωραία μπάζα ... το όπλο δεν το αναγνωρίζω 🤪για τα φυσίγγια ενδιαφέρομαι 🤣
 
Για να καταλάβω… η βλυτικη εξέλιξη στο λιοκανο οπλο από τοτε που ανακαλύφθηκε δεν υπάρχει… απλος η μπερετα/ μπραουνινγκ/μπενελι/ φαμπαρμ…ξοδεύουν τσάμπα λεφτά!!! η απλος λένε ψέματα για να μας τα πάρουν…
Marketing απλά‼️
Σαν τους 29 κατασκευαστές πλυντηρίων που συνιστούν....κάνε τους 30 ρε αδερφέ ‼️μπα αυτοί ....29‼️κ ποτέ δεν μάθαμε ,αλλά ούτε κ αυτοί μεταξύ τους‼️ποιοι είναι‼️
 
Πραγματικά κούρασε και κούρασε πολύ !!!

Καλησπέρα Μανώλη γίγαντα, ωραία μπάζα ... το όπλο δεν το αναγνωρίζω 🤪για τα φυσίγγια ενδιαφέρομαι 🤣
Το όπλο Βασίλη είναι Benelli Ethos Sport, τα φυσίγγια ήταν Νο 7 με psb, Ιδιογώμωση από έναν φίλο από τον Πύργο!
 
Benelli Ethos Sport, τα φυσίγγια ήταν Νο 7 με psb
Benelli με νο 7 σε παπιά και μάλιστα με μία από τις πιο φτηνές πυρίτιδες την ισπανική psb και παρόλα αυτά σκοτώνει; Πως έγινε αυτό;:oops: Απίστευτο. Μη τα λες τέτοια πράγματα. Πιπέρι. Θα το μάθουν και δεν θα μείνει όπλο στα ράφια για εμάς.
 
Πραγματικά κούρασε και κούρασε πολύ !!!

Καλησπέρα Μανώλη γίγαντα, ωραία μπάζα ... το όπλο δεν το αναγνωρίζω 🤪για τα φυσίγγια ενδιαφέρομαι 🤣
Όχι μόνο κούρασε, κατάντησε εντελώς μαλακία. Κάτι παπαριές ανυπόστατες που έχουν γραφτεί, ούτε εγώ δε τις λέω που είμαι άσχετος.
Αφού δε σκοτώνει λοιπόν ούτε πουλί, ας κάτσει τότε όποιος θέλει στα 50μ. να του ρίξουν. Έτσι θα πεισθώ εγώ που τυχαίνει να έχω μπενελι (από τις φτηνές κιόλας).
 
Επειδή αυτό με τις Benelli που δεν σκοτώνουν κατά την ταπεινή μου γνώμη, κούρασε, θα ανεβάσω μια φωτό περυσινή με παπιά!. Εσείς απλά θέλω να μου πείτε εάν αναγνωρίζετε, τι όπλο είναι!. Υστερόγραφο. Εδώ στην Πάτρα πάω για κυνήγι με έναν φίλο σκοπευτή που έχει το ρεκόρ του skeet (παλαιού),123 δισκάκια, και ήταν μέλος και της εθνικής ομάδας την εποχή του συγχωρεμένου του Γιάννη Λοβέρδου. Λοιπόν κυνηγάει με ότι όπλο θέλεις, έχει κάνα οχτάρι, με όλα φόβος και τρόμος, (του αρέσει να κυνηγάει και με την δικιά μου την Rafaella την Deluxe),λοιπόν ξέρετε τι λέει, φτιάξτετο στα μέτρα σας!. Δεν τον άκουσα ποτέ να μας λέει για κώνους θαλάμες χρωμιωμένες, αχρωμίωτες, αυλούς κλπ, και είναι και Ιδιογωμωτής, σας λέει αυτό κάτι?.View attachment 71686
Μπράβο Μανώλη!!!!!!!!
Αφού έχει Shotcam πάνω, βάλε και κανένα βιντεάκι!
 
Επειδή αυτό με τις Benelli που δεν σκοτώνουν κατά την ταπεινή μου γνώμη, κούρασε, θα ανεβάσω μια φωτό περυσινή με παπιά!. Εσείς απλά θέλω να μου πείτε εάν αναγνωρίζετε, τι όπλο είναι!. Υστερόγραφο. Εδώ στην Πάτρα πάω για κυνήγι με έναν φίλο σκοπευτή που έχει το ρεκόρ του skeet (παλαιού),123 δισκάκια, και ήταν μέλος και της εθνικής ομάδας την εποχή του συγχωρεμένου του Γιάννη Λοβέρδου. Λοιπόν κυνηγάει με ότι όπλο θέλεις, έχει κάνα οχτάρι, με όλα φόβος και τρόμος, (του αρέσει να κυνηγάει και με την δικιά μου την Rafaella την Deluxe),λοιπόν ξέρετε τι λέει, φτιάξτετο στα μέτρα σας!. Δεν τον άκουσα ποτέ να μας λέει για κώνους θαλάμες χρωμιωμένες, αχρωμίωτες, αυλούς κλπ, και είναι και Ιδιογωμωτής, σας λέει αυτό κάτι?.View attachment 71686
Πολυ δυνατη καρπωση. Απο Αιτ/νια ειναι?
 
Επειδή αυτό με τις Benelli που δεν σκοτώνουν κατά την ταπεινή μου γνώμη, κούρασε, θα ανεβάσω μια φωτό περυσινή με παπιά!. Εσείς απλά θέλω να μου πείτε εάν αναγνωρίζετε, τι όπλο είναι!. Υστερόγραφο. Εδώ στην Πάτρα πάω για κυνήγι με έναν φίλο σκοπευτή που έχει το ρεκόρ του skeet (παλαιού),123 δισκάκια, και ήταν μέλος και της εθνικής ομάδας την εποχή του συγχωρεμένου του Γιάννη Λοβέρδου. Λοιπόν κυνηγάει με ότι όπλο θέλεις, έχει κάνα οχτάρι, με όλα φόβος και τρόμος, (του αρέσει να κυνηγάει και με την δικιά μου την Rafaella την Deluxe),λοιπόν ξέρετε τι λέει, φτιάξτετο στα μέτρα σας!. Δεν τον άκουσα ποτέ να μας λέει για κώνους θαλάμες χρωμιωμένες, αχρωμίωτες, αυλούς κλπ, και είναι και Ιδιογωμωτής, σας λέει αυτό κάτι?.View attachment 71686
Αυτά τα πουλιά είναι χτυπημένα με Ρέμινγκτον, αλλά είναι πίσω από την κάμερα και δεν φαίνεται. 'Εχω όραση 360 μοιρών, δεν με κοροϊδεύετε εύκολα εμένα.:p
 
Back
Top